Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

dekoloryzacja włosów

Polecane posty

Gość gość

hej dziewczyny ! mam pytanie głównie do osób ,które juz przeprowadzały zabieg dekoloryzacji włosów w domu a więc przez rok miałam ombre ,które po prostu później mi się znudziło dlatego zakupiłam farbe o kolorze ''średni brąz'' z nadzieją ,ze jednak taki kolor wyjdzie ,a wyszedł... hmm ciemno czekoladowy ,powiedziałabym ,że wręcz czarny:( Chce jednak powrócić do mojego naturalnego koloru czyli jasnego brązu i postanowiłam zrobić dekoloryzacje sama w domu.Troche naczytałam się na ten temat ,ale dalej nie wiem ,czy po dekoloryzacji włosy będą rude ? czy jak zrobie jeszcze raz ,to będą one miały pierwotny stan ? bardzo prosze o pomoc i z góry dziękuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja dobrych kilka lat malowałam na czarno, moja fryzjerka nie chciała się pdjąć dekoloryzacji uparcie twierdząc że nie nie ma innego sposobu jak rozjaśniacz który niszczy włosy. W takim wypadku koloru czarnego- najgorszy kolor do usunięcia- pozbyłam się sama. Zakupiłam na allegro ściągacz koloru NIE ROZJAŚNIACZ, jako że czarny to naprawdę ciężki kolor zmywałam włosy tym 7 razy, włosy nie zniszczone, zeszłam do koloru złotego brązu na górze i ciemniejszy od połowy, rojaśnizca użyłam póżniej raz nałożyłam farbę i mam teraz jasny brązik a włosy nie są zniszczone. Kup sobie DEKOLORYZATOR a NIE ROZJAŚNIACZ to duuuuuża różnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja rok temu robilam sama dekoloryzacje w domu i to byl blad bo kolor wyszedl nierownomierny i musialam isc do fryzjera zeby zrobil mi kolor i wlosy mialam zniszczone, nie baw sie sama w domu w dekoloryzacje, idz do fryzjera!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dekoloryzator nie niszczy włosów jest na siarce i wypłukuje sztuczny pigment nie ruszjąc naturalnego koloru, nie mylić z rozjaśniaczem ktory niszczy włosy i usuwa całkowicie nawet naturalny pigment

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na rozjaśniaczach błędnie piszą że to dekoloryzacja a to zwykły mocno inwazyjny rozjaśniacz, fryzjer oczywiście zaproponuje chamskie rozjaśnianie pod tą nazwą, sprawdz sobie dekoloryzatory; uber, chantal color peel, elgon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli zrobisz dekoloryzację u fryzjera to on już przypilnuje tego, żeby wyszedł kolor, który chcesz. Sama robiłam ostatnio w In Harmony. Pani Kasia dobrała mi od razu pielęgnację, poleciła zabiegi żeby włosy nie były bardzo zniszczone. Bo dekoloryzacja to nie tylko zmiana koloru, ale włosy robią się też łamliwe, matowe i suche.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×