Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agness 18

Dekoloryzacja...z włosów blond??

Polecane posty

Witajcie :) Mam pewien problem z moim obecnym kolorem włosów. Marzę o powrocie do swojego naturalnego koloru (ciemny blond),a obecnie mam na głowie skutki paru lat farbowania się na jasne blondy.Mam już dość zniszczonych,nieukładających się włosów,kiedy patrzę na swoje zdjęcia sprzed paru lat zachwycam sie swoimi zdrowymi i lśniącymi włosami.Fakt,że zawsze marzyłam o jasnym blondzie ale nie sadziłam,że utrzymanie ich w dobrej kondycji będzie takie trudne.W dodatku większość odcieni wychodziło mi z rudą poświatą,co mnie bardzo denerwowało,często kolor nie był taki jaki chciałam aby był. Dlatego bardzo chcę powrócić do swojego naturalnego. Wiem że jest na to sposób taki,że po prostu przez jakis czas nic nie robić i czekać spokojnie aż same odrosną, ale to będzie trwało latami, co mnie odwodzi od tego pomysłu.W dodatku odrosty w kolorze ciemnego blondu będą bardzo widoczne na tle jasnego... Myślałam więc o dekoloryzacji,słyszałam ze wykonuje się ją najczęściej chcąc pozbyć się ciemnego odcienia i powrotu do swoich naturalnych, chciałam zapytać czy dekoloryzacja w przypadku włosów blond-do pierwotnego koloru jest możliwa??? Bardzo prosze o odpowiedz, bo nie mogę już patrzeć na to swoje blond siano :

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anq26
Nie jest! Dekoloryzacja to usuwanie sztucznego pigmentu z włosów...a u Ciebie rozjaśnianiem pozbyto się nawet naturalnego więc już nie ma co usuwać! Jedyne co możesz zrobić to iść do dobrego fryzjera mającego świetne wyczucie koloru, który nałoży Ci farbę w niemal identycznym kolorze co odrost...no a potem już muszą sobie rosnąć:) W międzyczasie zanim odrosną raz na 2 miesiące możesz iść do fryzjera żeby nałożył toner (toner a nie farbę!)podobny do naturalnego koloru, żeby nabrały blasku i głębi. Po roku-2 latach w zależności od długości włosów (o ile wytrzymasz i nie zafarbujesz) powinny być po wypłukaniu się tonera w kolorze naturalnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jeżeli nie używałam rozjaśniacza ale blond farby i chciałabym usunąć tę blond farbę i powrócić do naturalnego mysiego blondu? Da radę? nie wyjdzie mi platynowy albo żółty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dekoloryzacja to zawsze ryzyko. Mysle, że lepiej zrobić tak jak ktoś napisał - zafarbować na kolor odrostu żeby ładnie odrosły naturalne włosy. Dekoloryzacja nie tylko zdejmuje kolor, ale też bardzo niszczy i wysusza. Lepiej iść do dobrego fryzjera na dodatkowe zabiegi, sama chodzę na Kerastase do In Harmony, bo mam z natury suche włosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Absolutnie nie rozumiesz na czym polega farbowanie i rozjasnianie wlosow. Polecam zaczac od lekkiego doksztalcenia sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Grunt, że jej fryzjerka posiada tę tajemną wiedzę;) My na szczęście nie musimy żeby mieć piękne i zdrowe włosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×