Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Trikitiki

Depilacja Biała Podlaska

Polecane posty

Gość Trikitiki

Poszukuję dobrego salonu kosmetycznego w którym wykonuje się zabiegi usuwania owłosienia laserem.Proszę o opinie i namiary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycja4412
Spróbuj może w salonie na ulicy Sadowej (dokładny adres znajdziesz na www.magicznadepilacja.pl , podobnie jak zresztą dokładną ich ofertę). Może się wydać to smieszne ale do salonu trafiłam na zasadzie, znajoma, znajome itd poprzez nieocenione źródło wiedzy i ploteczek jakim jest Facebook :-), Kosmetyczki w Białej potrzebowałam, ze względu na ślub przyjaciółki. Ta też ni e mogła mi za dużo pomóc, bo do Białej Podlaskiej dopiero co się wprowadziła z narzeczonym. Udało im sie za logiczne pieniądze tam kupić dom do remontu. On miał jakiegoś znajomego, który im go remontował, oni w tym czasie mieszkali na "starych śmieciach" przygotowując wszystko do przeprowadzki, zamykając stare sprawy i załatwiając ślub na nowym miejscu. Ale wracając do samego salonu, byłam bardzo pozytywnie zdziwiona profesjonalnym podejściem do klienta i samym wykonaniem usług, a wiadome było, że jestem klientką "obcą" i moja wizyta jest jednorazowa. A tu tak jak wspomniałam pełen profesjonalizm, aż miło nawet dzisiaj wspomnieć. Nie mniej na początek polecam zaznajomić się z ofertą ze strony, czy ci będzie pasowała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również polecam Magiczną Depilację. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo fajny i profesjonalny salon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×