Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość wkurzonaaaaaaaa

depilacja bikini

Polecane posty

Gość wkurzonaaaaaaaa

Dziewczyny, mam pytanie. Depilujecie bikini u kosmetyczki? Ja mieszkam poza granicami kraju, i byłam dzisiaj pierwszy raz. Chciałam zupełnie na gładko wszystko, bo tak preferuje, ale kosmetyczka popróbowała, wymęczyła siebie i mnie i stwierdziła że w okolicy warg włosów nie da się powyrywać. Czy Wy tam zostawiacie włosy? Czy w Polsce też tak jest? Może ja o czymś nie wiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja polecam zwykły krem do depilacji, albo maszynkę, chociaż to drugie rozwiązanie może podrażniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tojam
wkurzonaaaaa powiedziałabym że kosmetyczka była ciut, hmmm, niekompetentna, albo nie lubi robić tzw. głębokiego bikini. Można wydepilować wszystko na gładko, choć oczywiście zabieg do przyjemnych nie należy. Woski teraz coraz lepsze,metoda bezpaskowa nie podrażnia tak bardzo skóry. Ważne jedynie, żeby znaleźć dobrą kosmetyczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała_mii78
Trzeba było iśc do dobrego gabinetu np. kos-medu niż meczyc sie nie wiadomo z czym. Najpierw najlepiej wypytac znajomych gdzie warto iśc zeby było dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ereertfetfertf
jak to wygląda, ten zabieg? rozbierasz się i na stojąco cię goliła, czy się wypiełaś, czy jak to wygląda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybka-plum
rozbierasz się, ale dostajesz jednorazowe majtki... to daje jakieś poczucie komfortu, tragedii nie ma, przynajmniej tak jest w studiolaser, nie wiem jak w innych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pogodny_dzień
wiesz ja nie spotkałam się nigdy z takimi przypadkami, jak chodziłam na depilację bikini do kosmetyczki to zawsze po pierwsze miałam wydepilowane wszystko gładko bez większego problemu. I nieco mnie dziwi fakt, że u Ciebie tak to wyglądało. Ale może to też zależy od tego, jaką metodę wybrałaś. Wiecie ja się zastanawiam coraz bardziej nad tym, czy nie poddać się depilacji laserowej myślicie, że to jest dobry sposób na to, żeby się pozbyć zbędnego owłosienia?? Była któraś z was na takiej depilacji ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co? Ja również, miałam problem co do bikini, ale koleżanka poleciła mi beautifulskin.info.pl i wreszcie mogę opalać się, chodzić na basen, na plaże bez wstydu i zmartwień z tym zwiazanych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wakacje coraz bliżej, rzeczywiście trzeba się przygotować i bardziej zadbać o okolice bikini :) Też muszę się bliżej przyjrzeć zabiegom laserowym okolic bikini w beautifulskin.pl, skoro tak polecasz :) Miałam już okazje skorzystać z zabiegów anty-trądzikowych w tej firmie, także może zabiegi bikini też będą niezawodne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pogodny-dzień, laser to całkiem niezły pomysł, zwłaszcza w miejscach, których nie planujesz opalać ;) w studio laser mają dobrych fachowców, ale najpierw sobie poczytaj o zabiegu na ich stronie. artykuł niedługi, a treściwy, wszystkiego się dowiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomanda2
Jeśli chodzi o depilację bikini, to najlepiej jest odbyć ją na depilconcept.pl. Zdecydowanie najlepsza firma jeśli chodzi o depilację. Chodzę tam z moimi znajomymi. Sprawdź sobie, bo warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na laser bym się nie odważyła, boję się bólu, myślę, że jednak wosk to jest maksimum moich możliwości ;) Ale po depilacji woskiem spokojnie można sobie zrobić epil free i tez po kilku zabiegach efekty będą podobne, a bez bólu i taniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donia weska
Idź z tym do salonu kosmetycznego. Samodzielnie chyba nie ma sensu, nie sądzisz? Tutaj - http://www.beautycenters.com.pl/cennik.html kosztuje to 30-50 złotych. To Beauty Center Józefów pod Warszawą. Nigdy więcej nie zabiorę się za samodzielną depilację. Kompletnie nie daje to żadnych efektów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdecydowanie tak, żeby pójść do dobrego salonu, to ci zrobią dokładnie, ja byłam kilka lat temu na depilacji laserowej w Studiu Laser i jestem zachwycona, bo do tej pory nie mam problemu z niechcianymi włosami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michallyna
w Polsce nie ma problemu, żeby usunąć całe owłosienie, ja chodzę w Warszawie do http://timeforwax.pl/ i nie dość, że zabieg nie trwa długo, to jeszcze przy użyciu specjalnego wosku tak bardzo nie boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariiii78
Od dłuższego czasu korzystam z depilacji bikini na lato w salonie http://www.gabinetlula.pl/ w Białymstoku. Latem wyjeżdżam nad morze i po prostu chcę się pozbyć uczucia, że muszę się depilować w tych miejscach... Jest to świetne rozwiązanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak i mimo obaw na pewno nie ma się czego wstydzić. Poza tym zależy jaki rodzaj depilacji wybierzesz, ale ja przy okazji depilacji laserowej w Studio Laser dostałam jednorazową bieliznę więc tym bardziej nie czułam wstydu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie byłam nigdy na depilacji laserowej bo podobno strasznie boli, przestraszyłam się i sobie dorowałam, ale regularnie chodzę na wosk tu: http://www.studioessenza.pl/ i jestem bardzo zadowolona. Dokładnie, prawie bezboleśnie polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najbardziej podoba mi sie depilacja woskiem bezpaskowym. Chodzę na taką depilację do salonu www.beautypremium.pl w Poznaniu i jestem bardzo zadowolona. Czysto, szybko i bardzo profesjonalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak. i nie widze w tym nic dziwnego. Jednak miejsce dość trudne do depilacji samemu, więc oddałam się w ręce profesjonalisty. A jak się wstydzicie, to wybierzcie miejsca, gdzie jest miła atmosfera, ja byłam na depilacji laserowej bikini w Studio Laser i pani naprawdę sympatyczna,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakaś dziwna ta kosmetyczka? Mnie się nigdy nie zdarzyło, żeby czegoś się nie dało usunąć. Powinnaś ją zmienić, albo przyjechać do Polski, bo tutaj mamy bardzo dobre kosmetyczki od depilacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do niedawna też korzystałam z depilacji woskiem, nie jest to przyjemny zabieg, nie każda kosmetyczna potrafi go wykonać i trzeba go ciągle powtarzać. Dlatego zdecydowałam sie na depilację laserowa miałam juz 2 zabiegi efekt super, zabieg duuuużo mniej bolesny niż wosk!! Ja korzystałam z depilacji laserowej w krakowie gabinet przy rynku estetica. Wiem ze maja duże doświadczenie dlatego wybrałam właśnie to miejsce. Polecam wszystkim bo to koniec męczarni z woskiem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile potrzeba zabiegów na całkowite pozbycie się włosów.Jak długo będziesz gładka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chodzę co miesiąc na depilację bikini woskiem i Pani robi mi totalnie wszystko, nawet usuwa włosy pomiędzy pośladkami. Trafiłaś na jakąś nie kompetentną osobę. Chociaż wcześniej trafiłam na taką Panią, która mi odradziła brazylijskie bo jest nie modne :P Z racji, że czułam że dobrze tego nie wykona poszukałam nowej kosmetyczki. I trafiłam do Pani Moniki, która jest prawdziwym fachowcem www.salonkosmetyczny.krakow.pl Depilacja jest przeprowadzona szybko i dokładnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAnnka
W Warszawie polecam salon Tanrei - bardzo fajne miejsce. A usuwanie laserem IPL nie kosztuje jakoś specjalnie dużo, więc warto, bo to skuteczna metoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronka98
Ja również korzystam z oferty Laser Glamour w Łodzi i po depilacji laserowej głębokiego bikini nie został mi ani jeden włosek . W http://www.laserglamour.pl/ byłam na sesjach laserem w sumie 4 razy i od tego czasu mam spokój z włosami, a minęło już pół roku odkąd odwiedziłam ten gabinet kosmetyczny ostatni raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samojka
A zdarzało wam się wypożyczać laser z http://www.laserlightsheer.pl/ ? Niedawno otworzyłam gabinet, nie stać mnie na urządzenie, ale chyba opłaca się wypożyczanie. Ma ktoś z tym doświadczenie jakieś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bedsbudhfedeg1987hgpez
Wakacje coraz bliżej, rzeczywiście trzeba się przygotować i bardziej zadbać o okolice bikini Też muszę się bliżej przyjrzeć zabiegom laserowym okolic bikini w beautifulskin.pl, skoro tak polecasz Miałam już okazje skorzystać z zabiegów anty-trądzikowych w tej firmie, także może zabiegi bikini też będą niezawodne Jasne http://sqmin.tk/a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bioneutheoschan1973cqkkn
na laser bym się nie odważyła, boję się bólu, myślę, że jednak wosk to jest maksimum moich możliwości Ale po depilacji woskiem spokojnie można sobie zrobić epil free i tez po kilku zabiegach efekty będą podobne, a bez bólu i taniej Jasne http://irclnk.it/24

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×