Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Paris26

Depilacja brazylijska gdzie we Wroclawiu????????

Polecane posty

Gość Paris26

Dziewczynki z Wrocławia czy robiła ktoras depilacje brazylijska. Jesli tak to poleccie mi ten gabinet i dajcie namiary bo jestem chentna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paris26
Nikt mi nic nie poleci???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na Norwida jest jakiś salon piękności i tam robią depilację brazylijską - ale ja się chyba nie odważę ;) ból ponoć straszny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze glupio sie zapytam
ale co to znaczy depilacja brazylijska... myslalam ze jestem na czasie w modzi i urodzie ale sie mylilam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paris26
Jest to depilacja miejsc intymnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja robię regularnie taką depilację i jak dla mnie to nic nie boli,najbardziej krępowało mnie rozebranie się przed kosmetyczką,ale bólu nie ma (jak dla mnie),przeciez samo odrywanie wosku to tylko sekundy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sloniowo20
kollotaja salon kosmetyczny w solarium po schodkach:) ja ide za 2tygodine

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wysokie obcasy26
ból- zależy od osobniczej wrażliwości...mnie akurat prawie nic nie boli;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewszta
Ja chodzę do pani Eweliny w Rynku Gabinet Prestiż www.prestiz.eu Gorąco polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość momomomomomomo
jak przebiega taka depilacja??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xddd
Ile kosztuje taka depilacja i na jak dlugo starcza..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiula007
Polecam studio depilacji woskiem w pasażu hotelu Sofitel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZyletaSkate
Jeśli chodzi o ból to to zależy od osobniczej wrażliwości na ból, zależy jaki kto ma próg bólu.Ale musisz pamiętać, że włoski w tych okolicach są naturalną ochroną przed bakteriami. Wiele osób uważa, że brak włosów w tych rejonach jest bardziej higieniczne, natomiast tak nie jest. Ta metoda depilacji pozbawia ciało naturalnej ochrony przed bakteriami. Plastry odrywając włoski odrywają też naskórek, którego funkcją jest też ochrona. Wydepilowana kobieta jest bardziej narażona na wszelkie infekcje które są w wodzie. Bakterie mogą spowodować stany zapalne intymnych rejonów ale mogą doprowadzić też do chorób wątroby i nerek. Pozdrawiam serdecznie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja bylam dzis w EasyWaxing. zajmuja sie TYLKO depilacja woskiem! pani bardzo mila, salon sliczny i co najwazniejsze TANIO :))) pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocoffca
chodzę do p. Magdy w salonie na Norwida 11 - jestem bardzo zadowolona; najbardziej boli za 1 razem i jeśli w tzw. międzyczasie nie depiluje się tylko goli maszynką teraz będę testować salon EasyWaxing, bo Magda ma urlop napiszę po :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedyś te włoski pełniły taką funkcję jak ktoś tu napisał. Kiedy nie było bieżącej wody i kosmetyków do mycia miejsc intymnych. Nie wyobrażam sobie w tych czasach, żeby mieć tam "busz" przy takich upałach jakie teraz są..to jest dopiero niehigieniczne jeszcze jak kobieta jest podczas menstruacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrocławianin26
Ja tylko dodam, że po takiej depilacji okolice intymne są dużo bardziej wrażliwe. Moja dziewczyna, nawet jeszcze przez kilka dni po zabiegu, dosłownie odlatuje od każdego pocałunku w czułe miejsca. Oczywiście, trzeba po takiej depilacji jeszcze bardziej dbać o higienę, ale nie ma łatwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsa
co ty tu chłopie robisz hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania_22_Wroc
Hej. Ja byłam przed porodem w easywaxing w rynku i byłam zadowolona z efektu(nie chciałam być golona w szpitalu maszynką). Cena jakoś 70-80 zl. Ból nawet do zniesienia. Dają do założenia jednorazowe majteczki - bo też się krępowałam jak too będzie. Nie depilują plastrami tylko tym takim woskiem w puszcze, pani ugniata go w palcach, rozciąga na skórze i szybko odrywa, zabieg trwa z pare minut. Potem smaruje kremikiem Sudocream i gra gitara, spokój na 2 tyg? (nie pamietam, ale wiem, że w okresie połogu mialam spokój) Mogę smialo polecić ten salon- pełny profesionalizm. Nie pamietam imienia tej pani, bo to bylo rok temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matylda_79
Ja trafiłam do Wax Center, mieszczą się w Centrum, niedaleko Dmowskiego. robią tylko depilacje woskiem, pełen profesjonalizm. Polecam wszystkim, zwłaszcza osobom, które robią brazylijską depilację po raz pierwszy, bo na pewno się nie zrażą. Mają tam też kosmetyki na wrastające włoski, bo ja akurat taki miałam problem. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolanta_Dęblik
A ja kupiłam depilacje w Wax center z Groupon. Jestem zachwycona depilacją brazylijską! Będę polecać wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiskiskis
Sory, ale depilację robię sama, własną, polską, to co piszesz jest kolejnym śmiesznym sposobem na ściąganie z ludzi kasy? Bo inaczej chyba trudno to podsumować ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka1256
Ja również robię depilację sama. Domowa depilacja daje lepsze efekty niż ta w wykonywana w salonie. Używam wosku do depilacji hb- po takiej domowej depilacji włoski odrastają naprawdę wolno. Nie szkoda Wam wydawać pieniędzy na zabiegi w salonach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam studio depilacji na Traugutta WAX 4 YOU wykonują tam depilacje woskiem i pastą cukrową depilacja pastą cukrową jest dokładniejsza, mniej bolesna i nie ma podrażnień jak po wosku. Byłam, sprawdziłam polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WAX CENTER na Jagiełły - co prawda pierwszy raz robiłam bikini brazylijskie ale jestem bardzo pozytywnie zaskoczona - jak na dość krepujący i jednak bolesny zabieg jestem mega zadowolona ! Fajny i przyjemny salon, do tego każdego miesiąca mają jakieś promocje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chodzę regularnie do EASY WAXING na depilację. Bardzo lubię to miejsce. Zajmują się depilacją od chyba z 5 lat i naprawdę znają się na rzeczy. Są bardzo elastyczni jeżeli chodzi o terminy wizyt i ZAWSZE JESTEM MEGA ZADOWOLONA po depilacji, która przeprowadzana jest błyskawicznie i co dla mnie najważniejsze dokładnie i w przesymatycznej atmosferze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cytat "ZyletaSkate 2010.03.17 Jeśli chodzi o ból to to zależy od osobniczej wrażliwości na ból, zależy jaki kto ma próg bólu.Ale musisz pamiętać, że włoski w tych okolicach są naturalną ochroną przed bakteriami. Wiele osób uważa, że brak włosów w tych rejonach jest bardziej higieniczne, natomiast tak nie jest. Ta metoda depilacji pozbawia ciało naturalnej ochrony przed bakteriami. Plastry odrywając włoski odrywają też naskórek, którego funkcją jest też ochrona. Wydepilowana kobieta jest bardziej narażona na wszelkie infekcje które są w wodzie. Bakterie mogą spowodować stany zapalne intymnych rejonów ale mogą doprowadzić też do chorób wątroby i nerek. Pozdrawiam serdecznie oczko.gif" Nie zgadzam się z tą opinią, włosy łonowe chroniły nas przed bakteriami itp. w czasach kiedy nie nosiliśmy ubrań wiec było to bardzoooooo dawno temu, infekcję możemy dostać mając również owłosienie łonowe, do tego depilacja paskami to przeżytek istnieje wosk twardy bezpaskowy, pasta cukrowa,laser i IPL, które na pewno nie uszkadzają naskórka. Włosy łonowe nawet jak dbamy o higienę osobistą mają specyficzny zapach wiem ponieważ od 2009 zajmuję się depilacją miejsc intymnych wydepilowałam już tysiące kobiet i żadna w związku z tym nie dostała infekcji itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola 40
Paskami zdecydowanie NIE ,ból nieprównywalnie większy niż woskiem bezpaskowym. We Wrocławiu osatnio skorzystałam z usług waxperts na Grabiszyńskiej.Jestem super zadowolona. Co do higieny kosmetyczka za kazdym zanużeniem używała nowego patyczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wiem, czy ból zależy od paska czy nie? to chyba indywidualna kwestia każdej z nas. Sama miałam robioną depilację i paskiem i bez żeby sprawdzić i tu i tu bolało. Moimi zdaniem depilacja czy woskiem czy bezpaskowo po prostu boli i nic na to nie poradzimy. Jak nie chcemy bólu możemy użyć maszynki albo kremu do depilacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milka01
Nothing but Easy Waxing:) ! Dla mnie po prostu the one and only! Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×