Odpowiedz na ten temat

depilacja laserowa - groupon pytanie

• Agatka_1989 2016.02.24 [22:29]
    Ja korzystałam z depilacji laserowej w gabinecie Laser Skin Care w Gliwicach. Efekty super. Mają porządny sprzęt...no i kadra medycznausmiech.gifwww.laserskincare.pl
  • barbaro 2016.02.25 [08:56]
    Nie mam zaufania do Groupona. Ja robiłam zabiegi w Vici Clinic w Krakowie, dokładnie zrobiłam ich sześć (wykupiłam pięć i jeden dostałam gratis w ramach promocji). Zabiegi były bezbolesne, włosy nie odrastają. Mogę szczerze polecić.
  • gordkla 2016.02.29 [12:38]
    Hihi, bardzo ciekawa wyszukiwarka jaką znalazłam towww.estibook.pl. Ja dla siebie znalazłam też dzięki niemu bardzo fajny salon, gdzie wykonałam korekcji kilku niedoskonałości. usmiech.gif
  • gość 2016.03.14 [19:45]
    ja bylam kilka razy na takiej depilacji tutajwww.lekarze-kolber.pl i jestem bardzo zadowolona z efektow, nie ma porownania do zwyklej depilacji, duzo lepsza
  • Kojkia 2016.03.16 [13:20]
    U mnie nie jest problem z zaufaniem, tylko z jasnymi włosami, wiadomo, że laser dla blondynek nie jest najlepszym rozwiązaniem. Kosmetyczka poleciła mi zabieg http://epilfree.pl/ i do lata będę miała spokój z owłosieniem usmiech.gif Już po dwóch zabiegach różnica jest sporausmiech.gif
  • maxitaxi 2016.03.19 [23:59]
    EpilFree to teraz chyba najpopularniejsza metoda depilacji, zdecydowanie przebiła laser właśnie tym, że nadaje się do każdego typu włosów, nie boli i nie powoduje przebarwień
    Do celu jeszcze 2 kg. Zrzuciłam 18
  • gość 2016.04.18 [15:04]
    Sprawdź sobie ofertę salonu Vectus Palomar –www.laservectus.pl . Koleżanka korzystała z ich usług (depilowała nogi, pachy i wąsik) i jest bardzo zadowolona z efektu. Mówiła, że widać go było już po pierwszym zabiegu, a ona ma ciemniejszą cerę więc nie zawsze jest to takie oczywiste.
  • Gosiax82 2016.07.26 [21:49]
    Hej. Chciałabym zakupić sobie depilator laserowy do domciu. Znalazłam ciekawy produkt i nawet w przystępnej cenie. Chciałabym zaczerpnąć informacji, czy któraś z was miała z nim kontakt? Proszę o pomoc. http://nplink.net/45b9JDZM
  • Agek 2016.07.27 [12:09]
    A nie boisz się tego robić sama w domu? Ja robiłam w salonie w Krakowie - My body Clinic (polecam, szczerze i nikt mi za to polecenie nie zapłacił) i nie wiem, czy chciałabym sama coś kombinować. Przecież to jest laser! I ktoś kto takie zabiegi wykonuje ma do tego kwalifikacje. Trochę przesadzacie z tym oszczędzaniem, dziewczyny.
  • kucola 2016.08.05 [13:27]
    a opłaca się według Was kupować depilator laserowy ? w sferisie mi ostatnio polecali, ale jak to w sklepie oni są jednostronni jezyk.gif
  • gość 2016.08.06 [03:33]
    WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!!
  • magfeax 2016.08.08 [18:46]
    @kucola, ja od niedawna mam depilator laserowy z babyliss, kupiłam na morle.net i trochę żałuję, bo widziałam w sferisie i taki sam model jest tańszy;/
  • gość 2016.08.25 [18:43]
    Osobiście mogę polecić salon Bellezza w Kaliszu. Chodzę tam na depilację laserową i jestem zadowolona.
  • katrem79 2016.10.01 [15:48]
    Warto wybrać sie do sprawdzonego miejsca jesli zalezy nam własnie na profesjonalnym wykonaniu takiego zabiegu. W stolicy zdecydowanie polecam http://afrodytasalon.pl/zabiegi-2/depilacja-l aserowa
    Idealne zabiegi w dobrych cenach. Wybierzcie to co najlepsze
  • gość 2016.10.03 [21:57]
    Ja korzystam z usług Bellezza w Kaliszu i jestem bardzo zadowolona.
  • Kasiuuulkaaa1402 2016.10.04 [11:06]
    Ja polecam Laser Skin Care w Gliwicach. Już po 1 zabiegu widać efekty i widać że zabiegi są wykonywane naprawdę precyzyjnie.
  • gość 2016.10.09 [21:03]
    2 lata temu robiłam bikini laserem, straszny ból, mdlałam podczas zabiegu, miałam takie poparzenia, że nie mogłam chodzić w spodniach, w tym roku wszystko odrosło, mimo że informowano, że to na całe życie, a IPL to bzdura. Równolegle dla porównania w innym salonie robiłam pachy na IPL, w porównaniu do laseru to luzik podczas zabiegu, nic nie boli. Pani od razu uprzedziła, że nie ma metody usunięcia włosów na całe życie, raz w roku trzeba przychodzić na zabieg przypominający, jak tylko pojawią się jakieś włoski. I tak też robię, jestem zadowolona, ale najlepiej idź, zrób sobie obydwa zabiegi w dwóch różnych salonach, sama ocenisz. Efekty są po obydwu metodach, ale ból, kasa i cierpienie przy laserze działają na korzyść IPL.
  • gość 2016.12.28 [10:47]
    Przy takich zabiegach wybieram zawsze sprawdzone miejsca. Na depilację laserową też poszłam z polecenia koleżanki - do studia Cosmetix, http://cosmetix.pl. Ona tam robiła, była zadowolona z efektów, ale też z tego, jak był zabieg wykonany i że pani w gabinecie przeprowadziła konsultację, taki jakby wywiad, czy nie ma przeciwwskazań do zabiegu, i próbę laserową. To mnie utwierdziło, że znają się tam na rzeczy i są profesjonalni, bo dbają o bezpieczeństwo pacjentek. I nie rozczarowałam się, p. Agnieszka, która wykonuje depilacje, okazała się kosmetologiem z kilkunastoletnim doświadczeniem właśnie w depilacji, więc trafiłam w dobre ręce usmiech.gif
  • gość 2017.04.21 [00:15]
    Dziewczyny - jeśli mieszkacie w Gdańsku lub w okolicach to tylko klinika medycyna estetycznej La Nika! Tu macie link depilacja laserowa Gdańsk http://la-nika.pl/depilacja-laserowa/ - miałam okropne czarne, twarde włoski, jest po 3 zabiegach i już widzę różnicę. Po nogach robię ręce usmiech.gif
  • Olka32 2017.05.19 [11:19]
    Oczywiście jeden zabieg to za mało aby widzieć jakieś super efekty. Zabiegi trzeba powtarzać, co najmniej 4-5 razy aby pozbyć się zbędnego owłosienia do końca życia. Warto wziąć to pod uwagę usmiech.gif Polecam Ci wybrać się do Vici Clinic w Krakowie, u nich pierwszy zabieg jest za pół ceny. Sama zobaczysz, czy Ci odpowiadają takie zabiegi.
  • LaGuel 2017.05.29 [14:50]
    Zamiast ryzykować zakupy na portalach typu groupon, polecamy wybrać się do salonu oferującego zabieg próbny, podczas którego można się wszystkiego dowiedzieć i zobaczyć, jak taka depilacja wygląda. Osoby z Warszawy i okolic zapraszamy do naszego La Guèl Clinic & SPA na Pelikanów 10 B, gdzie możecie skorzystać nie tylko z darmowego zabiegu próbnego, ale również z darmowej konsultacji.
  • gość 2017.08.18 [03:00]
    Uważajcie na to EpilFree - piszą, że opracował to Dr. Joel Konis - jednak google nic nie wie na temat tego doktora - widać go jedynie na POLSKICH stronach różnych salonów itp.... Więc być może jest to jakaś domorosła metoda bez stosownych testów (zwłaszcza długoterminowych).

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...