Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość no czemu_

dlaczego gdy przyklejam tipsy pojawiaja sie pecherzyki powietrza?

Polecane posty

Gość no czemu_

prawie za kazdym razem podczas klejenia tipsów mam ten problem:(wiem jak sie to powinno robic,naklejam pod odpowiednim katem,tak by wypchnac powietrze i co?i tak zaraz wychodza te przeklete pecherzyki:(a tak naklejonego tipsa przeciez nie mozna zostawic:(potem musze usuwac(płynem)i znów to samo:(pomozcie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no czemu_
nikt nie ma takiego problemu i nigdy sie z tym nie spotkał???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baksy
ale ty jestes pusta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tipsyyyyy
ja chodze do kosmetyczki nakładać tipsy plus żel i prawie zawsze gdzieś pojawiają sie pęcherzyki powietrza, byłam u kilku kosmetyczek i wszystkie mówią mi, że mam bardzo małą płytkę paznokcia i że to dla tego. Chociaż ostatnio byłam u mojej koleżanki, takiej co dopiero skończyła szkołe kosmetyczną i nałożyła mi tipsy plus żel za 30 złotych i jakoś pęcherzyków nie ma, wiec sama nie wiem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baksy.. ale Ty jesteś podniecająco pełny ( tylko nie wiem czego ) a co do tipsów.. nie mam pojęcia niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baksy
Ups.........jestem kobieta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no czemu_
dziekuje baksy za dobra rade,jak skorzystam pewnie przestana wychodzic pod tipsem pecherzyki :D no nie powiem nieco pocieszajacym jest fakt ze kosmetyczkom tez sie to zdarza ...ale kurcze tak byc nie powinno-to zle wyglada i naprawde widac pecherzyki to raz ,a dwa -pecherzyk czesto sie powieksza i moze tips odpasc:( moze klej czy tips ma tu cos to rzeczy?uzywam kleju bez pedzelka-moze z pedzelkiem bedzie łatwiej>?a moze tipsy sa zbyt twarde...juz sama nie wiem :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tipsiaraaaa
witaj! musisz tak przyklejac tips tak by wychpchnac powietrze z pod niego najlepiej to pokazac.. przyklejasz powoli i widzisz czy dostalo sie pwietrze czy nie ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×