Odpowiedz na ten temat

Do dziewczyn przedłuzajacych sobie włosy!!!!!!!!!!!!!!!

• waearwrttt 2007.01.30 [19:23]
    Dziewczyny jakie metody najbardziej sobie chwalicie. a jakie nie. Nie wiem na jaką metode mam sie zdecydowac jak równiez jakie włosy sa lepsze naturalne czy syntetyczne????? jezeli wiecie cos to proszę o rade
  • Leilaanka 2007.01.31 [11:05]
    Zdecydowanie lepsze są włosy naturalne. Włosy syntetyczne wymagają szczególnej pielęgnacji. Nie wolno ich kręcić lokówką, prostować, suszyć. Trzeba używać specjalnej szczotki. Nawet jeśli będziesz o nie bardzo dbać po pewnym czasie będą wyglądać bardzo nieestetycznie. Jeśli chodzi o metody zakładania. Jest ich kilka. Zgrzewanie z pomocą urządzenia termicznego, zakładanie za pomocą ringów, taśma na ciepło lub na zimno. Jeśli chodzi o zgrzewanie czy to pasemek, czy taśmy jest to chyba najbardziej niszcząca włosy metoda. Ciężko się ich później pozbyć i istnieje duże ryzyko przy czesaniu, że możesz wyrwać sobie pasemko. Przy metodzie zakładania ringów też coś takiego może się zdarzyć jednak jak już będą odrosty ringi można przesunąć w górę i zaoszczędza się troszkę kasy.

Ludzie istnieją dla siebie wzajemnie
  • qqqqqqqqqqqqqqqqq 2007.02.01 [20:48]
    Leilaanka a ty jestes fryzjerka? skad o tym wiesz? tez chce sobie włosy przedłuzyc to mi sie przyda opinia wasza, która metoda najlepiej dla włosów naturalnych??????????????
  • Leilaanka 2007.02.02 [14:23]
    Nie jestem fryzjerka, maniciurzystka tak usmiech.gif , kiedyś uczyłam się przedłużania włosów. Ja proponuję metodę rings, bądź taśmę na zimno. Najlepiej włosy naturalne europejskie, bo azjatyckie są bardzo sztywne. Jeszcze jedna sprawa przy metodzie rings warto zwrócić uwagę jakie włosy będą zakładane, bo jeśli te na taśmie to będą się wyczesywać smutas.gif .
    Pozdrawiam

• wwwwwwwwwwwww 2007.02.02 [17:21]
    dziekuje kociaczkuusmiech.gif
  • Leilaanka 2007.02.02 [19:39]
    Nie ma sprawy usmiech.gif

• pinky696 2007.02.02 [22:09]
    Witam, Ja miesiąc temu przedłużyłam włosy metodą na keratyne(włosy naturalne). Na poczatku byłam zadowolona, ale do pewnego dnia ... keratyna strasznie sie kruszy ;( nie mam pojęcia dlaczego - (nie traktuje włosów gorącym powietrzem ). I kilka pasemek mi juz odpadło, ale zgrzałam je potem sama usmiech.gif Narazie trzymają usmiech.gifusmiech.gifusmiech.gif A jeżeli chodzi o włosy i ich jakość to oceniam na 6 !! usmiech.gif

• oliwkaaaaaaa 2007.02.02 [22:14]
    pinki to ta fryzjerka co ci przedłużała nie za bardzo sie zna na tym, ja swoje włoski przydłuzam juz od 4 lat i jestem zadowolona, u mnie sie trzymają od 4 do 7 miesiecy spokojnie:0 tez przedłuzam metoda na klej , powinnas zmienic fryzjerke.
  • oliwkaaaaaaa 2007.02.02 [22:17]
    Włosy dobrze zrobione nie maja prawa odpasc, u mnie pierwsze pasemko wypadło po 6 miesiacach, poza tym nie robia mi sie zadne dredy u nasady. Moze dla tego że po kazdym myciu je układam na szczotke.
  • oliwkaaaaaaa 2007.02.02 [22:18]
    oraz dokładnie rozczesujeusmiech.gif ogólnie nie woobrazam sobie zycia he he he bez przedłuzonych włosów, w swoich to dostaje depresji
  • tu się wyppowiadają 2007.02.02 [22:25]
    ja nosiłam mikroringi przez 6 miesięcy. Generalnie ok, ale następnym razem wybralabym keratynę.Dlaczego? mikororingi czy to zwykłe, z gwintem czy z sylikonem też niszczą włosy.Gdy się luzują trzeba dociskać i wtedy przecinają włosy.czasem spadają ale latwo je spowrotem przyczepić. NAJWAŻNIEJSZE ŻE JAKBY ICH NIE ZALOŻYĆ TO ŁĄCZENIA SĄ WIDOCZNE, JAK NP. POWIEJE WIATR. KUCYKA TEŻ RACZEJ NIE ZROBISZ. SĄ W PORZĄDKU JAK SĄ ROZPUSZCZONE-lubilam je.
    Koleżanka miala robiona razem ze mną "na keratyne" i nie ma takich problemów do dziś.
    a do pani, której keratyna się wykruszala:ktoś oszczedził robiąc pasemka i do zakończeń nie użył czystej keratyny, tylko z woskiem-wtedy pasemka się wykruszają.
  • oliwkaaaaaaa 2007.02.02 [22:31]
    dokładnie ja równiez wole keratynke, pod warunkiem że nie oszukana, i nie mam włosów zniszczonych. Kolezanka ma własnie na te jak je tam he he he mikro cos tam he he he i nie dosyc tego że płaci 1200zl to jeszcze musi chodzic je podciagac co 4 tygodnie...... co kosztuje jedno podciaganie 200zł....a ja płace 700zł, w tym mam odzywke do włosów przedłuzonych, szampon, szczotke specjalna do takich włosów oraz gwarancje na włosy nawet na 7 miesiecy, potem pod koniec musze nakładac duzo odzywki żeby mi zaczeły odpadac bo nie estetycznie to wyglada, i pasemka same odpadaja po daniu im odzyweczki bez zadnego szarpania.
  • tu się wyppowiadają 2007.02.02 [22:37]
    ja sama sobie podciągalam bo to żadna filozofia. zakładalam też innej koleżance i do dziś jest zadowolona, ale zawsze upominam że łączenia będą widoczne.
    strasznie dużo placisz. Mam dobrego sprzedawce na allegro-włosy Remy-moje po 6 miesiącach były błyszczace i miekkie. koszt niski, a samo nałożenie u mojej fryzjerki kosztuje 100 zł.caly zabieg to koszt 250 zł.(w salonach dużo sobie liczą za włosy)
    Natomiast nie polecam wlosów z Racoon'a.W porównaniu z moimi to totalna masakra jeśli chodzi o jakość.
  • a ja sobie przedłużyłam 2007.02.06 [11:13]
    będą na wakacjach w Irlandii. Włosy naturalne dwukolorowe (bo miałam na swoich pasemka), długie do pasa kosztowały mnie 130 euro. A miałam je przyczepione zupełnie inaczej. Otóż z moich włosów zrobiony był taki warkoczyk 1,5 mm szerokości w chyba 5 rzędach (robiła mi murzynka, wiecie jak one potrafią zaplatać włosy) i do tego na tasmie przyszyła mi te długie. Włosy po ściągnięciu nie były w ogóle uszkodzone, mogłam je spokojnie wiązać i nawet spinać do góry, bo nic nie było widać. Niestety jest to chyba u nas nieznane, gdyż moje koleżanki z salonu do któego chodzę robiły zdziwnione miny na widok tego jak to jest zrobione.
    Pozdrawiam
  • aga122 2007.02.15 [23:09]
    witam.jakiej firmy wlosy naturale polecacie?usmiech.gif
  • mika8001 2007.02.15 [23:19]
    dziewczyny ja mam wlosy przedluzane ale na tasmie(natutalne).co wy myslicie o tej metodzie? . po kilku myciach glowy musze sobie listwy podklejac.przetestowalam juz kilka firm ale szczerze mowiac nie trafilam na jakies wyjatkowe.zawsze mam z nimi problem,jak ich nie wyciagne na szczotke to wygladaja okropnie.... naet po wyciagnieciu na szczotke po nocy tez dostaje czegos z nimi .prosze poradzcie mi jakie wlosy sa najlepsze.juz tyle kasy na nie wydalam i caly czas mam z nimi problem...usmiech.gif pozdrawiam
  • mawi27 2009.01.05 [21:46]
    witam
    zapraszam do skorzystania z mojej oferty 792-017-699
    Środa Wielkopolska okolice Poznania -
    proponuje przedłużanie , zagęszzcanie włosów metoda micro rings, polegajaca na dokladaniu gotowych juz pasemek wlosow naturalnych o strukturze słowiańskiej remy do naszych wlosow zaciskajac je jedynie na 3 mm ringi ktore maja wypelnienie silikonowe co pozwala na nie niszczenie wlosow i umozliwia zakladanie i sciaganie wlosow w dowolnym momencie, sama nosze takie wlosy i jestem z ich techniki bardzo zadowolona, a przeszlam juz wiele magicznych sposobow przedluzania wlosow
    Zaprasza serdecznie
    w razie pytan prosze dzwonic bardz kontaktowac sie na maila:mwisniewska16@wp.pl
    lub gg: 924802

• cleaner 2009.04.03 [15:45]
    Do: A JA SOBIE PRZEDLUZYLAM: w koncu jakas madra dziewczyna, ta metoda jest najlepsza. Dziewczyny nie robcie inna metoda bo to strata pieniedzy, czytacie przeciez opinie na temat ringow itd. a i tak chcecie zakladac to gowno na glowe, po co?
  • alaex 2009.04.07 [19:41]
    na keratynke fajnie wyszlo polecam w Krakowie dobrze robia
  • fabiennnnnnn 2009.04.07 [19:45]
    mam na keratyne i wylaza mi wlosy, wiecej nie robie teraz zrobie tulejki
  • so. cap 2009.04.07 [19:51]
    mieliscie moze wlosy z so cap ?? co o nich sądzicie?
  • izka25 2009.05.21 [14:07]
    hej gdzie można kupić w miare tanie i tanie włosy naturalne? Macie kogoś takiego na allegro? Chce sama kupić i dać do założenia bo nosze juz pol roku ale moja fryzjerka bierze coraz wiecej a wlosy coraz gorsze

• izka25 2009.05.21 [14:08]
    sorki dobre i tanie a nie tanie i tanie
  • asiorek322 2009.10.25 [01:54]
    nie przedluzajcie wlosow na ringi to jest koszmar po dwoch tygodniach odpadło mi 15 pasemek wydalam siano na takie gowno jestem nie zadowolona mam wlosy remy naturalne ladne sa ale ringi niszcza tak moje wlosy!!!mialam 150 pasemek a teraz jak odpadlo mi ich kilka widac ze sa doczepione !!!!
  • AndziaS2 2009.11.14 [22:35]
    Przedłużanie włosów to dość ryzykowny zabieg jeżeli rzeczywiście nie ma się sprawdzonego salonu czy kosmetyczki. Na szczęście ja nie mam takich problemów. Jednak moja koleżanka zdecydowała się przedłużyć włosy, ale nie w sprawdzonym salonie i efekt jest podobny jak u Was. Pasemka wypadają i nie załadnie to wygląda...
  • aneta395 2010.05.17 [17:16]
    Może ktoś zna dobry salon fryzjerski przedłużający włosy w Łodzi lub okolic?
  • Czarnulkaaaa. 2010.08.23 [10:17]
    No ja tez mam zamiar przedłużyć sb włosy mam takiego sprzedawce na allegro od którego kupuje .
    Moje kolezanki założą mi je tylko nie wiem czy mozna wtedy myć włosy często.Czy sie nie odkleją.?
    Koleżanki to przygrzewaja prostownicą klej który jest na pasemku i takim rozgrzanym klejem sklejają swoje włosy z pasemkiem.
    Nie wiem czy to dobra metoda. Ale one polecaja juz od roku nosza pasemka . ; )
  • zarysk 2014.07.18 [14:47]
    Najlepsze są oczywiście naturalne włosy najlepiej z Rosji. Dobrej jakości są tez z Indii
    Rosyjskie można zobaczyć tutaj [url=http://wlosynaturalne.pl/ ] włosy naturalne [/url]
  • gość 2015.03.25 [13:45]
    Najlepsze są naturalne włosy. Polecam naturalne włosy rosyjskie i metodę cre cap, tu więcej info na ten temat http://www.cre-cap.pl/
    Osobiście jestem bardzo zadowolona.
  • gość 2015.04.28 [16:35]
    ja noszę na mikrorinig, od dłuższego czasu kupuję w hair4you, jestem bardzo zadowolona... przysyłają włoski szybko, ładnie zapakowane, a co najważniejsze BARDZO DOBREJ JAKOŚCI, nie muszę ich nawet specjalnie pielęgnować... tylko jedwab i to wszystko usmiech.gif całkiem jak moje... nawet moja mama ostatniu kupiła u nich Clip iny i też jej się super nosza usmiech.gif
    polecam
  • gość 2016.04.04 [11:36]
    Ja tez noszę pod micro ringi, naturalne włosy indyjskie i bardzo je sobie chwalę, zależało mi na dostawie szybkiej i w miarę spoko cenie przy dobrej jakości, kupiłam je na wlosy-naturalne.pl

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...