Odpowiedz na ten temat

Do dziewczyn przedłuzajacych sobie włosy!!!!!!!!!!!!!!!

• gość 2016.08.23 [20:50]
    Hej dziewczny jak także nosze wlosy doczepiane, na microrings.
    Kupuje włosy w hair4you. kupowałam już w innych hurtowaniach, nie dość ze droższe to jeszze słabej jakości.
    W hair4you nigdy się nie zawidlam, paczka zawsze na czas, wlosy sliczne, podciągam je po 3-4razy. Naprawde MEGA jak za tak niska cene
  • gość 2016.08.23 [20:53]
    Jesteście po chemioterapii?
  • gość 2016.10.25 [17:13]
    Bosz.... nie trzeba być po chemioterapii żeby sobie włosy przedłużyć! Ja od 3 miesięcy przedłużam włosami na specjalnej taśmie , puki mi nie urosną naturalne to się super sprawdza - to jest tak jak podejmiesz nieprzmyślaną decyzję, ja sie ściełam przez faceta i wściekła jestem mega że to zrobiłam! Ale sa te włosy na szczęscie!!! Takie włoski masz na kilka miesięcy , możesz robić fryzury jakie chcesz - i koki i kucyki tasmy są niewyczuwalne, nie przeszkadzają. Ja jestem mega zadowolona , poczytajcie sobie o tym - ja mam coś takiego http://europe-hair.com/pl/wlosy-naturalne/wlo sy-na-tasmie.html
  • gość 2016.12.10 [16:00]
    A mi trochę centymetrów dodało prostowanie keratynowe. Wiadomo że jak się kręcone włosy wyprostuje to są dłuższe, ale u mnie po Amazon Keratin zyskały 10 centymetrów prawie! Z drugiej strony miałam mocną keratynę - winogronową.
  • gość 2016.12.16 [11:09]
    Moje włosy też zyskały kilka centymetrów dzięki temu prostowaniu. Robiłam je w In Harmony, u fryzjera, bo jednak co profesjonalista potrafi zrobić to samemu się nie zrobi usmiech.gif
  • gość 2016.12.25 [19:55]
    Ja przedłużam metodą kanapkową, nie wiem czy znacie, przykleja się pasma na takich specjalnych taśmach, nie jest to trudne. Moje włosy sa ogólnie słabe i cienkie i strasznie wypadaja jak chce je zapuścić więc postawiłam na takie rozwiązanie. Możecie sobie tutaj poczytać o tym https://www.rubin-extensions.pl/metoda-kanapk owa.html Ja od tej firmy kupuje włosy, bardzo dobre są bo się nie odznaczają i nie puszą
  • gość 2017.01.04 [10:41]
    mnie najlepiej przypasowała metoda clip in- na samodzielne przedłużanie włosów. Kupiłam sobie dopinki w Europe Hair, na poczatek zaryzykowałam z włosami syntetycznymi. Efekt super, fajna sprawa takie bezinwazyjne, szybkie przedłużanie włosów https://europe-hair.com/
  • gość 2017.01.05 [18:13]
    u mnie sprawdzają się wlosy kupowane nawww.hair4you.pl maja duzy wybor, dobre ceny i jakość naprawdę spoko!
    kupowałam w innej firmie i nie bylam zadowolona, od nich mam już drugi zestaw i jest OK
  • gość 2017.01.30 [14:25]
    Odradzam zakup wlosow firmy KEGEL z Poznania!!!zakupilam wlosy u nichialy byc slowianskie i dlugosc od 50-55 cm wlosy okazaly sie max 50 cm i pojednym umyciu spuszyly sie jak europejskie! Twierdza ze ich wlosy sa slowianskie nie farbowane sciete z glowy a tak naprawde to jakosc europejskich wlosow! Reklamacji nie uwzgledniaja jak zadzwonilam to pan oowiedzial ze jak mi sie cos nie podoba to moge usc z tym do sadu!! Prostackz i chamska obsluga!! Odradzam
  • Zlosnicazla 2017.01.31 [12:09]
    Zamiast przedluzac sobie wlosy zainwestujcie w kiracje do skory glowy i wlosow Revitacell. Bedziecie mialy swoje piekne i mocne
  • Zlosnicazla 2017.01.31 [23:21]
    polecam Revitacell - kuracje dos kory glowy iwlosow. Wtedy zadne przedłuzanei nie bedzie potrzebne
  • gość 2017.02.16 [09:41]
    metoda taśm silikonowych wyłącznie w studio burda katowice
    jestem zadowolona z tej metody, bo podobno ta metoda jest najbardziej luksusowa i profesjonalna
    taśm w ogóle nie widać i nie czuć
  • gość 2017.04.06 [15:09]
    jak na razie sama sobie włosy przedłuzałam metodą clip in, kupiłam sobie pasemka naturalne w Rubin Extensions. Szybka, łatwa metoda można samemu zmienić swój wygląd https://www.rubin-extensions.pl
  • krysia_88 2017.04.20 [13:39]
    tylko ultradźwięki i włosy naturalne, najlepiej indyjskie Remy. kiedyś przedłużałam na microringi i mnie uczuliły (miedziane były) i uznałam, że nie ma co oszczędzać i potem się męczyć. włosy mam z Great Lenghts i fryzjerka przedłużała mi ich metodą Multisonic. powiem tak - warto było trochę odłożyć więcej kasy, bo teraz mam włosy jak marzenie smiech.gif
  • gość 2017.05.09 [21:53]
    Nie polecam włosów firmy HAIR4YOU. Pochlebne opinie wystawiane są chyba przez samą właścicielkę. Włosy bardzo niskiej jakości. Po pierwszym myciu zaczęły się "puszyć", co świadczy o tym, że łuski zostały ułożone "losowo". Po 3-4 myciach bardzo się wysuszyły i skołtuniły. Trzeba było zdjąć. Kontakt z firmą fatalny. Uniki i kłamstwa. Odczekali do momentu, gdy nie można już było wystawić komentarza pod transakcją na allegro. NIE POLECAM! Właścicielka kłamie, oszukuje (wysłała pismo, a nie wysłała/wyśle potwierdzenie - brak odzewu). Gra na zwłokę i mataczy. Jedno wielkie oszustwo.
  • gość 2017.06.16 [21:05]
    o tych ultradzwiękach nie słyszałam nigdy, ja noszę takie tape in - http://remy-hair.pl/ bardzo fajnie się to zakłada a co najważniejsze nie niszczy mi moich włosów. a o tych ultradzwiękach jeszcze poczytam
  • gość 2017.07.13 [14:24]
    ja zawsze kupuje wlosy w hair4you.pl miałam już clipin, tape on i pasemka... kazde super <3
    polecam
  • dżesi 2017.07.24 [15:02]
    ja robie ultradzwieki w salonie Great Lenghts (na ich wlosach zreszta tez) i jestem meeeega zadowolona! usmiech.gif
  • ImaginkaMalinka 2017.09.12 [10:26]
    Tak jak dziewczyny piszą, w Poznaniu nie ma lepszego salonu niż Great Lengths. Sama skorzystałam z ich cudownych hinduskich włosów i jestem zachwycona. Pełen profesjonalizm!
  • ElizaDagmaraII 2017.09.15 [12:37]
    Ja przedłużałam w Great Lengths włosami indyjskimi i przyznam, że jestem zachwycona jak nigdy!
  • klarusia 2017.09.18 [11:56]
    potwierdzam - w Poznaniu Great Lenghts jest bezkonkurencyjny usmiech.gif i warto u nich podpytac, gdzie jeszcze mają swoje salony, bo na bank nie tylko u nas smiech.gif

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...