Odpowiedz na ten temat

DOBRE SZKOLENIE KOSMETYCZNE POLECAJCIE!!

• gość 2017.01.04 [08:10]
    w https://www.new-nails.com jest super, wysoki poziom, i sporo nauki,ale warto
  • gość 2017.01.08 [17:29]
    według mnie najlepsze są w Szczecinie w http://mmpasja.edu.pl/ Bez dwóch zdań. Wystarczy sobie zobaczyć programy i recenzje
  • gość 2017.01.10 [07:23]
    Szkolenia zawodowe dają więcej niż kilka lat na studiach, chociaż pewnie wiele zależy od tego jak je przepracujesz. Ogólnie to najszybsza droga do tego zawodu, a sama kosmetyczka musi cały czas myśleć nad tym, aby się rozwijać. Wtedy jej praca będzie miała sens.
  • gość 2017.01.18 [07:13]
    Ciągła praca nad rozwojem i zaangażowanie. Kosmetyczka nie staje się fachowcem z dnia na dzień, tylko dzięki ciągłej pracy i wtedy docelowo na pewno sobie w zawodzie poradzi. Ogólnie wejście na wysoki poziom w tym temacie wymaga mnóstwa czasu i perfekcji.
  • gość 2017.01.20 [07:13]
    Nie nauczysz się zawodu kosmetyczki online, bo po prostu nie jest to możliwe. Opanowanie zawodu wymaga wykonywania tych usług z pomocą drugiej osoby, która sprawdza, czy wszystko robisz dobrze. Jak to ogarniać online?
  • gość 2017.01.23 [07:12]
    Wszystko przez Beauty lux, a ogólnie to jest zawód wymagający ciągłej nauki. Pojawi się odpowiednie podejście i zaangażowanie to w ciągu dosłownie kilku tygodni wszystkiego się nauczycie, ale to w dalszym ciągu dalsza praca nad sobą.
  • gość 2017.02.23 [13:32]
    Sporo materiału do opanowania, ale szkolenia naprawdę na poziomie i potem bardzo się przydają w życiu zawodowym jak i prywatnym, polecamwww.cosmobelle.pl jeśli chcecie być pod okiem prawdziwych profesjonalistów i coś z tych szkoleń sensownego wnieść do życiausmiech.gif
  • gość 2017.03.10 [07:14]
    Beauty lux, potwierdzam, ale ogólnie żeby zostać kosmetyczką pottrzbujecie czasu. Będzie zaangażowanie, będzie odpowiednie podejście, to na pewno też osiągniecie dokładnie to, czego chcieliście. Po prostu nad tym pracujcie - efekty przyjdą.
  • gość 2017.04.10 [07:13]
    Patrzcie na jakich kosmetykach pracujecie - na szkoleniach. To ma naprawdę ogromne zanczenie dla jakości waszych realizacji. U mni to było widać. Byłam już na szkoleniach, gdzie pracowaliśmy na byle czym, wiem jak duże są różnice.
  • gość 2017.04.20 [19:27]
    Ja skończyłam szkolenia wwww.pimik.pl , bardzo przydatne w życiu codziennym jak i zawodowym. Oferta bogata i o nie wygórowanych cenach, sadze że każdy w tym fachu powinien sobie takie sprawićusmiech.gif
  • gość 2017.04.24 [07:16]
    Beauty lux + ciągła praca nad sobą. Kosmetyczka dopiero z czasem staje się parwdziwym fachowcem. To nie dzieje się od razu. Ciągły rozwój jest konieczny, a odpowiednie podejście potrafi przynieść totalną odmianę sytuacji. Po prostu nie spodziewajcie się od razu cudów.
  • gość 2017.05.02 [10:06]
    W Elblągu polecam Panią Kamilę Konopko, przyjmuje ona w KOsklepie. Prowadzi szkolenia z rzęs i paznokci.
  • gośćasa 2017.05.31 [13:07]
    Witam na tej stronie http://smartkursyszkolenia.pl/szkolenie-nowoc zesne-techniki-sprzedazy jest wiele takich kursów
  • gość 2017.06.01 [15:10]
    Też byłam wwww.cosmobelle.pl na szkoleniach, bardzo mi się podobało, nawet jeśli była masa rzeczy do opanowania, jakoś dałam radęusmiech.gif Nawet przyznam, że wolę właśnie w ten sposób jak ktoś wymaga, ale wychodzę ze szkolenia z wiedzą a nie samym papierkiem.
  • gość 2017.07.24 [07:00]
    Zdecydowanie wystarczy porządne szkolenie zawodowe - ono rozwiązuje problem, o ile tylko dana osoba ma odpowiednie podejście. Nie da się nauczyć zawodu z dnia na dzień, to wszystko trwa, ale tych kilka tygodni zawodowego szkolenia, może całkowicie problem rozwiązać.
  • mandarynka8686 2017.08.26 [17:15]
    Bardzo polecam Akademię Kursów Kosmetycznych Beauty Extra - świetna kadra, ciekawe szklenia i dofinansowania usmiech.gif Ja robiłam u nich kurs makijażu permanentnego i kurs stylizacji paznokci. Polecam zerknąć na ich stronkę internetową - https://www.beautyextra.pl/ - na pewno znajdziesz tam coś dla siebie. Pozdrawiam i trzymam kciuki!
  • gość 2017.10.05 [07:24]
    Beauty lux + zaangażowanie w tematy związane z kosmetyką. Pracuję w tym zawodzie od wielu lat. Regularne szkoły tutaj nie mają sensu, bo przerabia się zagadnienia, które kompletnie nic nie dają. Wejście na fajny poziom w zagadnieniach kosmetycznych musi trwać.
  • gość 2017.10.18 [07:22]
    Beauty lux sugeruję, bo to konkretna nauka. Jestem kosmetyczką od wielu lat i sobie sensownie radze, a wszystko na bazie szkoleń. Nigdy nie traciłam czasu na bzdury, zawsze ta moja nauka była konkretna i przynosiła efekty.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...