Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość 101010101

DOBRE SZKOLENIE KOSMETYCZNE POLECAJCIE!!

Polecane posty

Gość 101010101

Witam, Jestem zainteresowana odbyciem szkolenia/kursu kosmetycznego! Polecacie jakies sprawdzone kursy? Bede wdzieczna za odpowiedzi! pozdrawiam Agata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wysokie obcasy26
polecam policealne studium kosmetyczne, w którym uzyskasz tytuł technika usług kosmetycznych, nauka trwa 2 latka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekonomia
Nie mam czasu na 2 lata nauki.A czy są jakieś kursy,po których mogłabym cokolwiek umiec? Nie potrzebuje papieru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania get
Ale jakie was konkretnie szkolenia kosmetyczne interesują? Wizaż? Może stylizacja paznokcia? Szkoleń kosmetycznych jest bardzo dużo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majencka
Papier również jest potrzebny. Z certyfikatami łatwiej znaleźć pracę. Możecie twierdzić, że nie, ale naprawdę tak jest. Na rozmowie w 30 minut nie sprawdzą wszystkiego co potrafisz - potrzebny jest na to czas... A dadzą ci go jeśli będziesz miała jakieś potwierdzenie umiejętności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karteelona
Ja wizażu uczyłam się w New Nails - chyba nawet ktoś wspominał o tej szkole w temacie - mogę potwierdzić, że szkolenia są dobre. Długie i bogate programy, dobre kosmetyki i odpowiednie podejście. Cieszę się, że trafiłam właśnie tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enigmina
Przede wszystkim - szukaj po jakości, a nie po najniższej cenie bo tylko wtedy znajdziesz naprawdę dobre szkolenie. Kwestia kolejna to opinie - najlepiej szukać rekomendacji po koleżankach. Na szkoleniach można się nieźle przejechać - sama o tym wiem, dlatego polecam unikanie anonimowych organizatorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezrobotna up
Czy w tej szkole New Nails można załatwić szkolenie finansowane z UP? Jestem bezrobotna i właśnie takie szkolenie chciałbym sobie załatwić. Będę wdzięczna za odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezrobotna up
Dzięki - poznam dokładniej temat i dowiem się jakie są w ogóle szanse na otrzymanie takiej kasy na szkolenie. Jakoś nie wierzę, że przyznają środki każdemu, kto tylko złoży wniosek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinka121718
Polecam panią Adamczewską z Warszawy, która jest uznawaną profesjonalistką. Współpracuje z wieloma ludźmi, ma szerokie doświadczenie ;) oto jej strona www.wizaz.waw.pl ;) Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perkinsa
Dziewczyny - u kogo teraz warto odbyć szkolenie za przyzwoite pieniądze? Chcę zmienić pracę, trochę lepiej zarabiać. Będę wdzięczna za konkretne informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarenia
Nawet nie napisałaś o jakie konkretnie szkolenie chodzi. Paznokcie, rzęsy, wizaż? Konkret proszę. Na pewno te szkolenia, które wymieniłam będziesz mogła zrobić w new nails. Tylko jeśli mam ci dać dobre informacje to napisz konkretnie o co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabrysia k.
Szkolenie stylizacji rzęs ma większy sens? Szukam czegoś dodatkowego, co może mi pozwolić na zarabianie w salonie większych sum pieniędzy. Stylizacja rzęs ma zainteresowanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znanianka
Pewnie, że ma. Niby kryzys, ale zainteresowanie w salonach się nie zmienia. Zauważyłam nawet, że kobiety idąc na ważną imprezę zostawiają w salonie więcej pieniędzy niż rok temu. Po prostu korzystają z większej ilości zabiegów i to właśnie robi różnicę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hurata
To co? Dziewczyny mają przestać się malować, robić paznokcie? Chyba same w to nie wierzycie. Za bardzo zależy nam na ładnym wyglądzie, może nawet aż za bardzo ;-) Nie sądzę, aby w najbliższym czasie mogło się cokolwiek w tym względzie zmienić - w salonach w dalszym ciągu będzie się pojawiało bardzo dużo osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta darska
Salony kosmetyczne zawsze będą miały zainteresowanie - to przecież całkowicie oczywiste. Są rzeczy, z których zrezygnować nie możemy, a w przypadku kobiet jest to dbałość o wygląd. Póki nie będzie brakowało środków na jedzenie, każda laska będzie chodziła na zabiegi kosmetyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabiriel s.
Przecież w new nails można zrobić szkolenie za kasę z UP. Wcale nie musicie wydawać kasy - zakładając status bezrobotnego. Pula na jedno szkolenie z UP jest wysoka, a przy okazji można skorzystać z naprawdę dobrego szkolenia. Więc korzystajcie - ma to przecież sens.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika adamska
Ale można w ten sposób robić każde szkolenie bez wyjątku? Chciałabym teraz robić podologię, ale bardzo mało szkół ma ją u siebie ;/ Skąd mam wiedzieć, że akurat tej szkole Up da kasę na szkolenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika adamska
Rzeczywiście są gotowe formularze do wypełnienia. Może to zabrzmi śmiesznie, ale nie jestem jeszcze odpowiednio ogarnięta w tematyce korzystania z sieci, znam tylko podstawy. Będę próbowała dostać się u nich na podologię - zobaczymy co z tego wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kartenta
Z tego co wiem, rząd ma uruchomić nową pulę szkoleń w celu walki z bezrobociem. Nie wiem jaka to będzie suma, ale na pewno dzięki temu większe grono osób będzie mogło skorzystać z finansowania. Pytanie tylko jak wpłynie to na bezrobocie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akashaaa18
Polecam Europejską Akademię Szkoleniową Aleksandry Góreckiej www.akademia-szkoleniowa.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiakot222
ja od czasu do czasu śledzę stronę Glam Beauty, bo oni czasami organizują fajne szkolenia http://www.glambeauty.eu/ np. byłam w maju na szkoleniu połączonym z firmą Pat&Rub

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hankabanka
potwierdzam, tez bylam na takim kursie i nie zaluje profesjonalnie, przystepna cena, lokalizacja w centrum miasta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sindirela
Polecam kurs kosmetyczny w Europejskiej Akademii Szkoleniowej w Koszalinie, robiłam tam kurs miesięczny po szkole policealnej w ramach popracowania troche w salonie i byłam zadowolona. W Akademii jest bardzo dużo praktyki, a o to właśnie mi chodziło. Teraz planuje zrobić tam kurs wizażu, żeby troche podrasować moje kwalifikacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chmielenka
mam za sobą fajne szkolenie z makijażu permanentnego. Fantastyczna prowadząca, w grupie byłyśmy tylko 4, można trenować do woli :) No i ceny nie z kosmosu. Szczerze polecam. Cud Piękności przy Narbutta w Warszawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×