Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość misia3

dobry fryzjer - Bydgoszcz albo Toruń pomozcie??

Polecane posty

Gość misia3

mi chodzi o dobre pocieniowanie Podajcie tez jak sie kształtuja ceny Z góry dziekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam salony Cezarego Springera.. tylko trzeba zapisać sie z jakieś 2 tyg wczesniej i tylko do niego ( bo inne fryzjerki zatrudnione u niego nie sa zbyt dobre) Ma on dwa salony- jeden w Toruniu w Carrefurze, a drugi w centrum na Małych Garbarach.. ceny nie sa wysokie, a efekt zadowalajacy. za balejage, obciecie. cieniowanie, susznie, mycie ulozenie place 98zl. no i oczywiscie ma on \"zamysł\" fryzjerski, wiec zawsze cos fajengo podpowie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martuha
Bydgoszcz - gdzie dobry fryzjer??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała25-1
A ja polecam nieduży salonik na ul. Podmurnej (Toruń). Tam jest fryzjer, kosmetyczka i solarium. Chodziłam tam przez 2 lata do pani Ewy i zawsze byłam zadowolona. Ceny są niskie - za mycie + obcięcie płaciłam 23 zł. Mam krótkie włosy, fryzurka w stylu Victoria Beckham + różne wariacje. Raz krócej, raz dłużej. Farbowałam również u pani Ewy - balejaże/pasemka i też mi się bardzo podobało. Doradzić również potrafiła. Zrezygnowałam, bo się wyprowadziłam z Torunia. Nie polecam jednak w soboty - przychodzi bardzo dużo klientek i jest nerwowo. Niestety to mały salonik, w soboty na recepcji siedzi szef i dla niego 3 kobiety czekające w kolejce to jest ok. No a fryzjerka siłą rzeczy się spieszy (niemniej mimo to ja z fryzurki byłam też zadowolona). Najlepiej jest zadzwonić wcześniej i się umówić na konkretną godzinę (choć niestety czasem zdarzają się poślizgi). Nie jest to niestety ten sam klimat co jakiś superekstra salon. Potem chodziłam do salonu w Gdyni w Klifie i tam zupełnie inne traktowanie - żadnych poślizgów czasowych, rozmowa z fryzjerką, dużo porad, brak pośpiechu, itp. itd. Jeśli szukasz czegoś za niedużą cenę to gorąco polecam panią Ewę. Jeśli potrzebujesz specjalnego traktowania, czasu dla siebie to raczej nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość princess991
pragnę odradzić tylko jedno miejsce w Bydgoszczy- salon omen przy gdańskiej( w logo maczugi...) , można trafić do mega nieprzyjemnej szefowej lub mało kompetentnych pracownic... Słowo salon to naprawdę nadużycie w tym przypadku, kolor blond to dla szanownej właścicielki synonim żółtego, również obcięcie prostej, grubej grzywki przerosło możliwości tej pani, konieczna była poprawka w innym punkcie, co przy cenach jakie ustalił pseudo salon p.witczak nie było najmilsze. Poza tym na kunszt fryzjerski składa się również umiejętność obsługi klienta, a ta absolutnie w tym miejscu nie istnieje- brak rozmowy z klientem, korzystanie z telefonu komórkowego w trakcie usługi. Brak prostego "do widzenia" skutecznie utrwalił mnie w przekonaniu że ten punkt to nieporozumienie, dałam się nabrać dwa razy, ostrzegam więc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ailanth
Witam, Dziewczyny, jeżeli znacie dorych fryzjerów, kosmetyczki, wizażystów itp, to możecie dodać namiary na nich w serwisie www.ofachowcach.pl Wówczas więcej osób skorzysta i nikt nie pójdzie do partaczy. Możecie znaleźć dobrych fachowców, którzy są już dodani. Pozdrawiam Ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoi-live
Wynajmę dwa stanowiska fryzjerskie w ekskluzywnym spa w centrum Torunia. Kontakt - 608 206 431

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika g.
Wynajmę stanowisko fryzjerskie w salonie w Bydgoszczy kolo Park Hotel nie drogo - w cene wliczone wszystkie media 601370666

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonshain
Ja przestrzegam przed salonem Zaremba na Gdańskiej, szok zapłacilam za strzyzenie 70 zl ( sciecię końcówek ), naprawde nie wiem za co bo w innym salonie za taka uslugę zaplacilabym 35 zł z umyciem i ulożeniem, glupia bylam że chciałam sprawdzic jak tam jest, takie mlode siksy lataja bez pomysłu a nadodatek fryzjerka która mnie obcinala obrazila mnie stwierdzając że mam jakiś wicherek na czole co oznaczać miało że mam tam łyse ?. Ogolnie wyszłam niezadowolona i z poczuciem ze mnie oskubano na kase dziwie sie bo klient ktory przychodzi pierwszy raz powinien być moim zdaniem dobrze potraktowany zeby wrócil niestety ja juz nigdy tam nie pujdę ;-(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alik2
Cześć dziewczyny, ja chodziłam w Toruniu od 1,5 roku do Chili przy Herbowej do Karoliny. Byłam bardzo zadowolona ze sposobu w jaki obcina. Niestety gdy zadzwoniłam tydzień temu by się umówić na obcięcie okazało się że Karolina już tam nie pracuje . Podobno gdzieś przeszła albo ma otworzyć swój salon. Nie wiecie może w jakim salonie można ją teraz znaleźć? Macie może na nią jakieś namiary? Mój nr gg 7927710 Nie chcę zmieniać fryzjera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UWAGA!!!przestrzegam i szczerze ODRADZAM salon fryzjerski velaves na reja w toruniu,wszystkim!!!!zwła szcza paniom o blond wlosach, ktore ten blond chcą zachować, poszłam do tego salonu, zeby zrobic pasemka na odrost, najpierw \"pani\"(nie bede wymieniac imienia, chyba,ze ktos sobie zyczy) zrobiła mi na glowie cos, co mozna nazwać jedną wielką, zółtą papką, z białymi plamami na czubku i po bokach, w niektórych miejscach do tego \"osunęła\" się jej folia,pozostawiając białe krechy, nie wspominając o 1 cm odroście(podobno nakladala dokladnie i do skory!!!)ktory na tle tej zóltej papki,byl bardziej widoczny niz przed przyjsciem do salonu!!! po \"poprawce\", to cos co teraz mam na glowie to kombinacja żółci,szarego wpadającego w zielony 9nie przesadzam) i tzw. gołębi - tak, ten kolor nazwała pani Własciciel kasia, wg niej oczywiscie kolor(y) wyszedł Dobrze, a poza tym przecież sie ZMYJE..bo przeciez zawsze sie zmywa...profesjonalizm tej pani, jak rowniez jej pracownic pozostawiam bez komentarza. podejrzewam, ze nie jestem jedyna osoba, ktorej w tym salonie calkowicie zniszczono i kolor i wlosy, biedna pani, ktora siedziala obok mnie na fotelu nie byla swiadoma swoich białych placków na glowie, ktore zrobila jej wlasnie szanowna pani wlasciciel kasia. nie wspomne o strzyżeniu, na szczeście podejrzałam jedynie jak panie w tym salonie strzygą, swoich włosów nie dałam dotknąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przestrzegam przed Salonem kosmetycznym Styl na ul Prostej , zwłaszcza pani czarne włosy.zapłaciłam za balejaż140 zł na sam odrost i wyszłam z odrostem takim samym jak miałam.do balejażu uzywaja tam zwykłego rozjaśniacza który śmierdzi i dostałam na skórze głowy uczulenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doro_ta
hej;) chciałam sie zapytać jaki salon fryzjerski polecacie jeśli chodzi o damskiego irokeza. Chodzi mi o uzyskanie zbliżonego efektu http://ikf.com.pl/irokez-damski/fryzura256692.htm czy ktos moze wykonywał już taką fryzure? gdzie najlepiej? jak cenowo? dziekuję z góry za pomoc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia Z.
Ha! Byłam umówiona w Studiu Expert na szosie chełmińskiej na sobotę do koka ale sama nie wiedziałam jak to ma wyglądać - miałam całkowity mętlik w głowie :) Ponieważ byłam u różnych fryzjerów i nigdy nie byłam w pełni zadowolona ponieważ nie potrafili mi dobrać odpowiedniej fryzury. Koleżanka poleciła mi ten salon - nigdy tam nie byłam, Trafiłam na Panią Karolinę, która dopasowała mi upięcie do kształtu mojej twarzy oraz do okoliczności (wesele) Nie żałowała lakieru, jak inni :) Kuzynki były pod wrażeniem, że w tym upięciu przetańczyłam całe poprawiny :) Moje oczekiwania zostały spełnione w stu procentach i po długim czasie wychodząc od fryzjera byłam zadowolona. P.S. Zapłaciłam ok.70 zł pracują na Loreal Professionel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studentka88
Osobiście polecam Świat Fryzur Styl na ulicy Prostej - miła obsługa i ceny też ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalia-klops
polecam panią kamilę witkowską w bydgoszczy. ul. Pod blankami 39-45. jej salon znajduje się tam gdzie salon dermika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikattt
Witam, W Bydgoszczy najlepszy jest Salon P. Roberta Gotowskiego - człowiek z pasją, ma wiele pomysłów i zawsze dobiera dobre fryzury. Pracuje na Chi, Lorealu - podczas cięcia udostępnia małe ,,kruczki" co robić aby włosy były w dobrej kondycji, aby się dobrze układały. Po wizycie wychodzę zawsze zadowolona i zrelaksowana. Są zapisy - wiec nie ma stresujących kolejek, cena za ciecie + koloryzację 190zł.Chodzę już 2 lata. Polecam też salon P.Aldony Drozdowskiej - pracują na produktach welli, są profesjonalni, świetnie dobierają kolory. Dobry jest też Salon P. Boronia - na Szwederowie, mało znany ale właściciel zna się na rzeczy - dobrze tnie i dobiera dobre kolory do cery, twarzy, osoby. Zdecydowanie odradzam Zarębę - wszystkie młode panie są zestresowane, nie czuć od nich profesjonalizmu, efekt końcowy zawsze jest słaby. To samo tyczy się salonu na ul. gdańskiej i ul. długiej.Szkoda wydanych pieniędzy i czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lasencjaa0014
całkowicie odradzam wszystkim Bydgoszczanom ZAKŁAD FRYZJERSKI KENO !!!! NA UL. GDAŃSKIEJ !!!! NAJGORSZY FRYZJER JAKI MOZE BYC NIEDOŚĆ ZE FRYZJERKA KAZE WYKONYWAC ZABIEJ JAKIEJS MAŁOLACIE KTÓRA SIĘ DOPIERO UCZY I NIE MA ZAIELONEGO POJĘCIA JAK NAWET POFARBOWAC WLOSY TO JESZCZE NIE TAKI KOLOR JAK SIE CHCE !!! chciałam blond a wyszłam z ciemnym rudym kolorem farbowały mi włosy 6 razy siedziałam tam ponad 6 h i jeszcze chciały 200 zł... hahah !! oczywiście nie dałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśkaa003
SERDECZNIE POLECAM ZAKŁAD FRYZJERSKI NA UL.MIŃSKIEJ 81 NAPRAWDĘ SUPER BABKA ROBI WŁOSY W DOMOWYM ZACISZU MA ZAKŁAD W DOMKU BARDZO MIŁA Z KAŻDYM POGADA ZROBI KAWĘ, HERBATKĘ MA CUDOWNEGO SYNKA KTÓRY NIE POZWALA SIĘ NUDZIĆ W CZASIE MOZOLNEGO SIEDZENIA Z FARBĄ NA GŁOWIE A POZA TYM SUPER EFEKTY I NISKIE CENY KAŻDY CZŁOWIEK MOŻE SOBIE TAM POZWOLIĆ NA ZABIEG ... !! POZDRAWIAM PANIĄ MARZENKĘ :) TEL KONTAKTOWY TO: 052 3724075 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kit24
Szukałam długo w Bydgoszczy bardzo dobrego fryzjera i w normalnych cenach, a nie z kosmosu udało się !!! Polecam Panią Marlenę z Salonu Luizjana na Św. Trójcy Blond mam naprawdę super zrobiony !!!( a nie zawsze paniom z mega salonów wychodził, choć nie miało to znaczenia na ich cennik ) www.fryzjerbydgoszcz.zafriko.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddomm
GABRIEL PROFESSIONAL W BYDGOSZCZY--odradzam!!!!! co tu pisac brak profesjonalizmu jak ktos sie chce przekonac niech sam sprobuje ;) a na dodatek slono zaplaci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patsyre
Gotowski -polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdaxx
Polecam wszystkim Panią Kasie z salonu studio expert na Warszawskiej 4 w Toruniu, potrafi doradzić i naprawdę widać w Jej pracy zaangażowanie. Ceny niewygórowane, w salon pracuje na lorealu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jola33
Gorąco polecam Pracownie Metamorfoza na ul. Dolina 2 wjazd autem od ul. Kordeckiego. Przed Salonem parking. Na szyldzie jest jeszcze baner "OLIVI" a teraz to kto inny przejął. Atmosfera super kawkę albo herbatkę zawsze podadzą wygląd Salonu ekskluzywny a ceny niskie. Polecam fryzjerkę Agnieszkę super babka a przy tym idealnie potrafi dobrać fryzurkę i kolor do kształtu twarzy. Tylko nie zawsze można się do niej dostać z biegu a najlepiej zobaczcie ich stronkę www.pracowniametamorfoza.pl Naprawdę super lokalik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olala123
Nikomu nie polecam salonu DAMIANO na sz. Chełmińskiej w Toruniu a zwłaszcza własciciela Pana Damiana. Jednym słowem - Tragedia! Nakładał mim kolor godzine ( w niektórych miejscach ta farba już zastygła) nic nie robił sobie z moich uwag! zdążył nałożyć i po chwili zaczoł szybko myć, w jego oczach widziałam niepewność a w lustrze ciemno zielony kolor włosów!!! Szok! Naładał mi farbe drugi raz twierdząc, że to wina moich włosów! No i oczywiście po wysuszeniu zielony kolor pozostał w niektórych miejscach! Przy modelowaniu szarpał moje włosy, robił to chaotycznie co strasznie bolało - twierdził, ze to również wina moich włosów gdyż są zbyt gęste a on nie ma odpowiedniej szczotki do takich włosów. Modelował chyba ze dwie godziny, robił to chaotycznie i niesumiennie - jak by sie co dopiero uczył - takie odniosłam wrażenie! Gdy przyszło do zapłaty Pan Damian schował się na zapleczu a mnie skasowano za dwie koloryzacje! Juz nigdy tam nie pójdę - Horror! Odradzam ten salon wszystkim dbającym o swoje włosy i ceniącym swój czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lajze
Cezary Springer!!! - NO WAY! PO pierwsze jesli tak wyglada dobra obsluga to chyba tylko w polsce moze sie zdazyc.... Umowila sie do owego super fryzjera n 11.15 - 2 tyg wczesniej, i czekalam na niego 2 GODZINY!!! W trakcie oczekiwania Czarus zadzwonil ze 2 razy, raz ze sie spozni 10 minut, a potem ze bierze prysznic (?!) i za chwilke przybedzie, to jakis zart, czekalam bo byla zdesperowana i chcialam zobaczyc GO na wlsne czy i se przekonc iz on taki fajny. Powinnam byla po prostu sie przywitac i wyjsc - bo normalnie jakis skandal, jak juz wkoncu zasiadlam na foteliku, pan C, w trakcie kladzenia farby odbieral cigle telefony ;/, ZENADA. na sam koniec rachuneczek 165 zeta - zastanawiam sie czy oczekiwanie wliczone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Victoria82
w Toruniu polecam salon studio expert na szosie chełmińskiej balejaż bez odrostu po prostu idealny ,ceny niewygórowane farby mają lorala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×