Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sarasahara

Dobry fryzjer Bytom

Polecane posty

Cześć. Szukam dobrego fryzjera w Bytomiu. Chciałabym skrócić włosy do ramion i zrobić modną i pasującą do mnie fryzurę. Znacie kogoś, kto dobrze obcina i jest na czasie z trendami? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosmetyczka21
sprawdź dokładny adres ale salon Prestige w Bytomiu Miechowicach, pytaj o Stanisława

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam grupon
Aktualna oferta Groupon.pl w mieście Bytom:69 zł zamiast 180 zł do wydania na strzyżenie z podwójnym myciem plus modelowanie i mini rytuał Kerastase oraz porada stylisty w Face to Face Hair and Body http://www.groupon.pl/in/.Cw5MFQ/,73927?nlp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sialalalalalalala123
może nie Bytom, ale okolica. W Radzionkowie - Rojcy ul. Kużaja - zaraz koło ronda. Salon fryzjerski Sabina - pytac o Sabinę - wlascicielkę. Potrafi doradzic i zrobic fryzurę, która łatwo się układa i pasuje do twarzy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadowolona Bytom
Witam ja Byłam u pana Sebastiana obcioł mnie przepieknie dostałam tyle wskazów na temat moich włosów także polecam Salon matrix ul.Krakowska 22 Bytom pan sebastian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia23bytom
a był moze ktos w emilie na rynku nie wiem do kogo mam sie tam wybrac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania Gliwice
Hej, ja mogę Wam polecić salon Matrix w Bytomiu, niedaleko rynku. Miałam okazję przetestowac każdą fryzjerkę i za każdym razem bylam zadowolona. Dwa razy robiłam baleyage i na fryzure wieczorową też się zapisałam. Mogę z czystym sumieniem polecic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to co ktos napisal o panu staszku to brednie zlosliwosc albo jego bylego szefa albo zazdrosnych kolezanek chodze do pana stanislawa juz4 lata i jestem oburzona tym ci widze polecam pana stasia ale pracuje twras w katowicach pozdrawiam .asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam!!
a gzie dokladnie teraz pracuje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katabu
Cześć dziewczyny! Przyłączam się do wątku - także poszukuję dobrego fryzjera w Bytomiu lob okolicy, ale specyficznego - takiego, który potrafi zrobić dobre upięcie ślubne. Chciałabym mieć porządny, elegancki kok lub po prostu gwarancję, że fryzjer potrafi uczesać to, co ma w katalogu. Znacie kogoś takiego? Nie znam w ogóle fryzjerów w Bytomiu, bo przez ostatnie kilka lat mieszkałam gdzie indziej. Dzięki za każdą radę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martuuuusiaaa
ja tez sie przylaczam do rozmowy i rowniez moge sie conieco wypowiedziec o matrixie i panu stasiu. pan stanislaw swietny fryzjer, duzo gada, troszke taki wariat, ale pozytywnie. gdzies w katowicach teraz pracuje. co do matrixa w bytomiu to tez moge polecic. mnie na wesele pani Halina czesala i bylam bardzo zadowolona, klasyczne i staranne upiecia. co do emilie na rynku to bylam u pani Kasi (ruda) super baleyage robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michela84
Martuuuusiaaa , a mam do Ciebie pytanko,a mianowicie ile kosztuje u Pani Kasi baleyage na dlugie wlosy takie mniej wiecej przed pas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njkvdhfhadfj
Czesc, Właśnie szukam dobrego, profesjonalnego fryzjera na terenie Bytomia. Jeśli znacie kogoś godnefo polecenia, proszę o pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gochasocha
Rekomenduję Państwu Salon Urody Gabriel w Bytomiu w Plejadzie profesjonalna obsługa zawsze na topie, ostatnio robiłam analizę kolorystyczną suuuper sprawa!!! Polecam stylistów z salonu szczególnie Dominikę i Lesława Sawczyn oni wykonywali tę diagnozę pełny profesjonalizm. Pozdrawiam wszystkich Gosia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniussiaaaaa
Polecam Instytut Urody MMM ul. Głowackiego 6 Bardzo przyjemne wnętrze i świetna obsługa, ceny też nie jakieś z kosmosu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam fryzjerki z Krakowskiej 22, salon Matrix, teraz pracują trzy: Kasia, Sabina i Halina, robią cuda na głowie:) Na krótkich włosach, a moja siostra robiła pasemka na długie, piękne odcienie blondów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michasz
przyłączę sie do wątku choć jestem facetem . Długo szukałem dobrego fryzjera który dobrze ścina meskie fryzury i znalazłem gościa który jest perfekcjonistą w tym co robi chodzę już do niego od roku i kilku moich kolegów też spróbowało i nie żałują. Koleś nazywa się Adam i pracuje na moniuszki na przeciwko szkoły muzycznej ale adresu nie pamiętam dokładnego wejście mieści sie od jagiellońskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartaKociara
A jak oceniacie "Pasję" na Krakowskiej 18? Był już ktoś? Konkretnie chodzi o damskie ścinanie włosów :) Zrobienie czegoś z niczego. Ceny wydają się dość atrakcyjne, lecz nie często chodzę do fryzjera i wolę oddać swoje kłaczki w sprawdzone łapki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W pasji pracuje moja stala fryzjerka a mianowicie pani Ania. Zawsze jestem zadowolona i moge liczyc na dobra rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam sprawdzić fryzjera na www.wyglad.pl są tam oceny i opinie o innych użytkowników o fryzjerach. Przydaje się szukając fryzjera!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćJUstyna
Witam, Dziewczyny czy któraś z Was wie może gdzie pracuje fryzjerka Aneta z salonu Kleopatra? Dowiedziałam się właśnie,że już tam nie pracuje,lecz nie chcą powiedzieć gdzie teraz pracuje...POMOCY !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aneta z Kleopatry jest teraz w Instytucie Urody MMM na Głowackiego :) Polecam, pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja polecam http://salon-bw.pl/ - zerknij sobie na stronę czy będzie Ci pasował, ale moimi włosami opiekują się świetnie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No, niestety. Mam już trochę lat i tak źle, jak po wizycie w salonie Matrix w Bytomiu, nie byłam nigdy ostrzyżona!! Tego, co zostało mi na głowie, w żaden sposób nie można nazwać jakąkolwiek fryzurą. Cóż, pozostaje mi czekać, aż włosy odrosną, a salon Matrix omijać szerokim łukiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja salonów zaczęłam szukać na http://mojsalon.eu, niedługo podobno będzie też apka na telefon, żeby łatwiej było znaleźć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie wspomniany już wcześniej http://salon-bw.pl/ Nowoczesny i idący z trendami salon fryzjerski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×