Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Lajllla

Dobry Fryzjer Katowice okolice

Polecane posty

Gość Lajllla

Który jest wart polecenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agusia-81
Szczerze polecam - pani Monika z Czeladzi, zaklad fryzjerski na ulicy Ogrodowej, jesli dobrze pamietam, nazywa sie "Anna"; niestety, dokladny adres mi umknal :-) Sprobuje zdobyc namiary; naprawde warto wyprobowac! Potrafi zrobic cuda na glowie :-)!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no tak*
ale co kosztuje 50 zlotych w tym salonie na strzeleckiej?????pytam bo moze tez sie tam wybiore:)pracuja tam na Lorealu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wella 77
A ja mam bardzo dobrą fryzjerke awangardowa w Piekarach Śląskich 327674245 Studio Q10, mają L'oreala, welle , Matrixa. Ceny bardzo niskie w porównaniu z Katowicami , a obsługa tysiąc razy lepsza! Pytaj o Asie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sprawdziłam te Q10
na prawdę mają konkurencyjną oferte w porównaniu z Chorzowem. Mam bardzo dobrze obcięte włosy, dokładnie tak jak mi tam fyzjerka powiedziała myje susze i pięknie się układają, a nie jak niektórzy nagadają się że sobie poradzę z fryzurą a ja potem nie potrafie tego w domu powtórzyć. Tam obcinali mnie jakąs taką techniką, której nazwy nie pamiętam , ale nie ma porównania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala kasia
a co z fryzjerami w chorzowie bo szukam i szukam i znalesc nie moge czyzby w chorzowie nie bylo fryzjerek??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ailanth
Witam, Dziewczyny, jeżeli znacie dorych fryzjerów, kosmetyczki, wizażystów i tp, to możecie dodać namiary na nich w serwisie www.ofachowcach.pl Wówczas więcej osób skorzysta i nikt nie pójdzie do partaczy. Pozdrawiam Ailanth

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Był ktos moze w chorzowie na Styczynskiego 57 taki salon w budynku wolnostojacym z banerem ze robia tipsy od65zl fajnie wyglada ale nie wiem jak tam strzyga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość micha z katowic
ja polecam sieć intaStyl w katowicach to rolna 60 322058092 gliwicka 173 511444488 tipsy tam ze zdobieniem 50zł chemia włoska i angielska super polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia z centrum
cześć koleżanki byłam w INTASTYL jestem zachwycona dzięki za radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina maj
to nowa sieć palco i indola byłam na tipsach 50zł ze zdobieniem myślałam że ściema ale wystrój materiały i obsługa pierwsza klasa polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość busia2010
ja przestrzegam przed Trendy na Wolnosci 110 (fryzjer - Tomek). Nic nie mozna zostawic fryzjerowi - trzeba dokladnie powiedziec czego sie oczekuje, ale i tak sie nie ma gwarancji ze fryzjer nie zrealizuje jakis swoich 'super' pomyslow. Fryzure dobrano mi tragicznie - i wystrzyzono tak, ze trudno cos z wlosami zrobic - za krotkie do zwiazania, a zostawienie samym sobie wygladaja jak miotla. A salon zostal polecony mi przez kolezanke - akurat ona miala szczescie - ladnie ja obcieto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim,byłam w Piekarach Sląskich w Q 10,mogę potwierdzić z czystym sumieniem,że jest ok.Jestem zadowolona i polecam.Cieszę się,że znalazłam tą stronę bo dzięki temu nie trafiłam do jakiegoś partacza. Moja córka nie miała tyle szczęścia co ja i trafiła do sallonu "Joanna" w Chorzowie Batorym.Pasemka które ma na głowie (fioletowe-miały być i tylko trzy z boku)wyglądają strasznie.Fryzjer nie potrafi liczyć do trzech i chyba nie do końca wie co to jest pasemko,bo na grzywce wyszła jakaś rozlana plama koloru ciemnego różu.O cenie też należało by wspomnięć. Najpierw usłyszałyśmy 70 zł. a gdy zobaczyli nasze niezadowolenie zjechali na 50 zł. Ktoś kto napisał,ze nie ma dobrych fryzjerów w Chorzowie miał racje. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Berendowicz Kublin- nikomu nie polecam !! po kilku dekoloryzacjach w innym salonie, z tego wyszlam z wlosami 5 razy ciemniejszymi niz mialam!! kase wyrzucilam w bloto bo pani fryzjerka nie wiedziala ze wlosy dekoloryzowane wrecz chlona kazda farbe.. nawet ja to wiem nie bedac profesjonalista!! mowilam jej to przed zabiegiem ale wiedziala lepiej- noi prosze, znowu jestem czarna, widac mi odrosty ( bo na nich farba wyszla jasna) , jedna wielka porazka , do tego 200zl bo do czesania za podciecie koncowek doliczono mi "grzywke" (czyste oszustwo bo samo strzyzenie wyszloby taniej) zastanowcie sie dobrze zanim tam pojdziecie, szczegolnie chodzi mi o pania w tatuazach;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria 564
Polecam p.Maćka z salonu tajemnica piękna w Chorzowie jest bardo fajny przy tym profesjonalny i dokładny, pracuje na Welli acha i jest stosunkowo tani ja za obcięcie z koloryzacją płacę 100zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalyy
Znam ten salon, Pani kosmetyczka Alicja jest doskonała , poprostu najlepsza w swoim fachu i to nie tylko moja opinia. Z fryzjera nie korzystam bo szwagierka jest fryzjerką, ale opinie Pan Maciek ma bardzo dobre nie wydziwia jak inni pseudoartyści. Ogólnie polecam za fachowość i wogóle dobrze się tam czuje ten salon ma coś w sobie. Maja stronkę http://tajemnicapiekna.pl/ pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiele ofert dobrych fryzjerów w Katowicach znajdziesz na www.naszauroda.pl/Fryzjer/Katowice/. Zapoznasz się ze szczegółową ofertą salonów, obejrzycie zdjęcia i poznacie opinie klientek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość1984
Polecam salon nicol na wolności w chorzowie. Panie farbują tak że wychodzisz z kolorem który chciałaś, obcinania nie próbowałam ale polecila mi go przyjaciółka, a ja obiciely panie extra. Do tego doradzaja jak dbać o dany rodzaj włosów i czym. I w moim przypadku sie sprawdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, ja polecam Centrum Urody Butterfly w Katowicach. Jestem bardzo zadowolona z oferowanych usług. Mam nadzieje ze wzbogaca swoja oferte kilkoma zabiegami a bede uczeszczała tylko tam. Dodatkowo jest fajna sprawa z parkingami jest ich sporo wokol salonu.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja polecam www.salonebellezza.pl w sosnowcu koles jest naprawdę dobry chodzę tam od kilku lat pare razy zmienilam ale potem żalowalam i szybko wróciłam polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihih
Ja zwiedziłam już chyba 20 fryzjerów i wszędzie żenada , co jeden to gorszy już sama nie wiem gdzie mam jeszcze spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzelika_Sosnowiec
Jeśli szukacie dobrego fryzjera to polecam Black Pearl w Galerii Katowickiej! Widać, że fryzjerki znaja sie na rzeczy, potrafią wysłuchac i doradzić. No i ceny całkiem przyzwoite, za strzyżenie krótkie zapłaciłam tylko 39 złotych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasetka1111
Ja również, nie polecam "salonu fryzjerskiego" Joanna, Pani, która tam pracuje naciąga ludzi, wcale nie słucha swoich klientek robi i tak po swojemu. Ceny kosmiczne, przynajmniej w moim przypadku jak w jakimś ekskluzywnym salonie. Ceny wymyśla na poczekaniu, znajoma była robiła to co ja z włosami+ hennna, regulacja brwi i zapłaciła 20 zł mniej niż ja będąc tam za kila tygodni. Oszustwo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Strzeżcie się i omijajcie szerokim łukiem............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justynka009
Dla mnie najlepszy jest Black Pearl, odkryłam go niedawno ale juz wiem, że zostanę ich stała klientką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Już nie klientka
Nie polecam Anny w Chorzowie Batorym !! Salon jak na osiedlowe warunki można porównać z fryzjerem na wsi. Brak poszanowania klienta, rynsztok totalny, godzinne opóźnienia to norma. Jeżeli właścicielka nie potrafi zorganizować czasu pracy salonu to może zamiatanie ulic ?? Jedna wielka żenada !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×