Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nescafejka

Dobry fryzjer szczecin, pasemka

Polecane posty

Gość nescafejka

:] jak wyżej , dziwczyny chcę zrobić pasemka (refleksy) jakie studio polecacie :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nescafejka
podnosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sallly
Polecam mojego nadwornego fryzjera - Marcin!!! Evolution - Pocztowa 27

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ile pasemka w lor kosztuja :) do evolution chodze na sciecie :] naprawde super! :] ale tylko chodzi mi o pasemka a w evolution jest nieziemsko drogo ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja anka
a ile sciecie w Evolution?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aliksa
a ktos wie cos moze o salonie gabriel ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukartka
http://salonurody.pl.tl/Us%26%23322%3Bugi-fryzjerskie.htm?PHPSESSID=507aa6c76bfb209c2fc6ccd0ddcf397a idz do daniela.polecam,ma dobre ceny i ladnie robi.napewno cie nie skroi.polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia80_80
Ja chodze od kilku lat do pawła regulskiego - najpierw przyjmowal w espri na narutowicza - teraz otworzyl wlasny salon fryzjerski - na jagiellonskiej 23 wejscie od bol. smialego www.fryzjer-szczecin.pl to jego strona pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martaZ48
Witam, ja chodze do p.Josefa pracuje jeszcze w Beverly Hills w Kupcu.Jestem zadowolona zawsze od jakis 3 lat czyli moge polecic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA TEŻ JESTEM KLIJĘTKĄ PAWŁA REGULSKIEGO, JESTEM ZADOWOLONA Z JEGO USŁUG, TO NAPRAWDĘ DOBRY FRYZJER W SZCZECINIE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolie177
Witaj :) Znam dobrego fryzjera za Szczecina to pan Arek pracuje w Strefie Piękna na ul. Wyszyńskiego. Byłam i jestem bardzo zadowolona. Profesjonalnie podchodzi to klienta. Kolorek i cięcie naprawde super. Dawno nie byłam tak zadowolona :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrze zrobione pasemka
to koszt minimum 150 zł. ja własnie tyle płaciłam w evloution jak robiłam wiec nie wiem czy to drogo, dowiadywałam sie wczesniej w kilku salonach i koszt był zbliżony.a jak chcesz taniej to na przeciwko evolution jest mały zakładzik paradise i tam laska robi pasemka za 80 zł. kiedys u niej byłam ale zrezygnowała bo strasznie długo sie u niej czekało, szła na ilość klientek i to mnie zraziło, ale moze cos sie zmieniło. teraz nie robie juz pasemek ale kłade sobie kolor na całosc w lor u pani Ani i jestem super zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusiapink
nigdy nie ide na ilosc klijentek tylko na jakosc a ze czeka sie u mnie dlugo to o czyms swiadczy.a w tej chwili ten maly salonik jest dla mnie zabawa bo jestem instruktorem i nauczycielem i ucze wiekszosc fryzjerow w polsce.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhahaha hahahahahahahaha
jedna osoba reklamuje się pod dwoma nickami :D :D :D KLIJĘNTKI ------> :D :D :D buhahahahahahahaha, analfabeto !!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do agusipink
aga sorry ale szłas na ilosc jak nic - umawiałas na raz za duzo osób i sie nie wyrabiałas, nie wspomne o twoim ciagłym roztrzepaniu , przerwach na papieroska. sorrki ale byłam umówiona u ciebie na 16 a siadałam na fotel o 19 jesli nie pozniej! to mnie zraziło i dlatego juz tam nie chodze. ja cenie swój czas, ale ty nie cenisz czasu klientów. a do tego ta twoja pomocnica - nie wiem czy jeszcze ja trzymasz- jak mi zrobiła pasemka to wiekszosc miałam zle połozone! i wciaz narzekała ze włosy nie takie. wywal ja jesli jeszcze tego nie zrobiłas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja anka
polecam Gosie z pocztowej. robiłam pasemka u niej i jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam salon Evolution na Pocztowej 27 a w szczególności p.Gosie. byłam ostatnio na strzyżeniu i pasemkach i jestem bardzo zadowolona!!co rzadko mi się zdarza. a co do ceny to mam włosy do ramion i zapłaciłam 155 zl . Polecam!!!! nr 4846377

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koliberka
Ja trafilam do Pani Ewy z Okeya kolo GRocker Pubu.Jestem bardzo zadowolona.Zmienilysmy kolor.Wyszlysmy z rozjasniacza, ktory niszczy wlosy.Mam teraz sliczny naturalny kolor plus refleksy i ladnie pocieniowane wlosy.Super salon.niewysokie ceny. Zaplacilam 120 zl. Siostrze pani ewa jako jedyna podjela sie zejscia z czarnych wlosow na braz i to bez dekoloryzacji.Inni mowili ze wlosy beda zielone.Zeszla z czerni pasemkami i polozyla brazowa farbe.Efekt Rewelacja.Cena tez 130 zl.POLECAM!!!Telefon do pani Ewy to 0602 36 17 13

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam w salonie Evolution. Gdy byłam w salonie bardzo mi się podobało masaż głowy, Marcin wysłuchał mojej wizji i bardzo ładnie mnie obciął. Tak myślałam przynajmniej do momentu aż wróciłam do domu. Brat i rodzice zauważyli, że z tyłu jestem krzywo obcięta.!!! To pewnie była jednorazowa wpadka, ale trochę mnie to zraziło!!!! Nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niesforcia
Polecam wszystkim mlodziutka okolo 25 lat Pania Anie.Energiczna , mila i ciagle usmiechnieta fryzjerka.Trafilam do niej 4 lata temu i pozostalam wierna jej umiejetnoscia.Obecnie mieszkam w Warszawie i bedac u rodzicow raz w miesiacu w szczecinie jestem zawsze u Ani.Super strzyze, cieniuje i robi niezly balayage i swietne fryzury slubne.W Warszawie bylam nawet u Jagi Hupalo ale uwierzcie...Ania jest lepsza i ma normalne ceny ciecie i farbowanie okolo 120 zl.Jej numer to 0 508 341243

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Byłam ostatnio u p. Gosi z Evolution. Bo przeczytałam o niej na tym forum i rzeczywiście dobrze mnie wysłuchała i zrobiła to co chce!!! Zrobiła mi śliczny ciepły brąz i parę jasnych refleksów oraz obcięła mi zniszczone końce zapłaciłam 165 zł. Super masaż!! polecam salon Evolution p.Gosie!! nr 091 4846377 ul: Pocztowa 27

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Byłam ostatnio u p. Gosi z Evolution. Bo przeczytałam o niej na tym forum i rzeczywiście dobrze mnie wysłuchała i zrobiła to co chce!!! Zrobiła mi śliczny ciepły brąz i parę jasnych refleksów oraz obcięła mi zniszczone końce zapłaciłam 165 zł. Super masaż!! polecam salon Evolution p.Gosie!! nr 091 4846377 ul: Pocztowa 27

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koliber_713
Polecam Pania Ewe w salonie Okey przy Rockerze.Jest niesamowita.Zajmuje sie wlosami moimi , siostry i mamy.Ciagle wymysla nam cos nowego.Super cienuje wlosy, potrafi fajnie podkreslic cieciem falowane i krecone wlosy.Pieknie zeszlysmy tez z ciemnego kolru na braz. W ogole jest bardzo mila i z entuzjazmem wykonuje swoja prace.Pokecam wszystkim .tel p.Ewy 091/423 66 03

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koliber_713
Zapomnialam dodac ze koszt farbowania i ciecie u Pani Ewy z Okeya to okolo 120 zl!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta_2411
ja też dzisiaj się zapisałam na balayage do Pawła Regulskiego, ma bardzo dobra opinie, i wiem że mężczyzna potrafi dużo ładniej zrobić włosy niż kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelka0983
Ja dziś byłam u Pawła Regulskiego. I muszę przyznać ,że nie znalazłam do tej pory lepszego fryzjera. Kolor idealny i cięcie też niestandardowe. Jestem w 100% zadowolona zarówno z jakości usług jak i ceny. Polecam bez zastanowienia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta_2411
ewelka0983 a jaki kolor robiłaś włosków???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta_2411
ewelka0983 a jaki kolor robiłaś włosów? ja już za pare dni też idę do pawła, mam nadzieję, że naprawi to co zrobiły z moimi włosami pseudo fryzjerki, bo inaczej ich nie nazwe, jak on już nie pomoże to będzie klapa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta_2411
ewelka0983 a jaki kolor robiłaś włosów? ja już za pare dni też idę do pawła, mam nadzieję, że naprawi to co zrobiły z moimi włosami pseudo fryzjerki, bo inaczej ich nie nazwe, jak on już nie pomoże to będzie klapa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×