Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość włosomaniaczka

dobry fryzjer warszawa

Polecane posty

Gość włosomaniaczka

chcę zrobić sobie balejaż i szukam dobrego fryzjera, dzieki któremu moje włosy uzyskaja upragnione kolory...dobrze by było gdyby fryzjer nie był za drogi. Interesuje mnie przede wszystkim Mokotów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jest tanie..
.. czyli jak bardzo jest drogie np. samo strzyzenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fabricia rudolf
co myślicie o salonie na Bemowie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
algo widze ze zawziecie oczerniasz tego fryzjera, nie podajac zadnych argumentow tak wiec wnioskuje ze jestes z konkurencji i probujesz go oczernic. to zalosne!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z drogiej strony nie podajac zadnych argumentow jestes nie wiarygodna i robisz mu jedynie przysluge w formie reklamy bo podajesz jego adres, mozesz podac takze jego nr tel napewno bedzie ci wdzieczny, bo nie ma wiekszej reklamy niz szum wokol jego osoby ktory probujesz chyba wywolac. gratulacje ale nastepnym razem pomysl zanim napiszesz cos takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mezzo
Witam, Polecam salonik na Gocławiu na Bora Komorowskiego 8a. Pani Kasia (brunetka) super strzyże i farbuje. Zawsze jestem zadowolona:) Tel 428 49 25. Nazywa się chyba KOK&LOK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam Imperium Urody na Kwiatkowskiego 6a, w szczególności Panią Kingę. Kolor zawsze wychodzi taki jak powinien, po każdym farbowaniu polecam saunę na włosy- super nawilża po farbie Ceny uważam za przystępne, u poprzedniego fryzjera płaciłam więcej - a zniszczył mi tylko włosy. (022) 672 26 04

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wypróbujcie w Warszawie coś nowego. www.kostiw.pl To prawdziwy fryzjer,amasador najlepszych włoskich stylistów.Wspaniały rzezbiarz i kolorysta włosów .Gorąco polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alalalalallalalal
marcelmacio szkoda że nie napisałas ile zapłaciłas ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiunia1981
Po długich poszukiwaniach mam w końcu swojego fryzjera.Pan Tomek pracuje w Salonie Insomnia Touch na Hożej. Trafiłam tam przez przypadek i cale szczescie!!Zalecil mi głęboką regenerację Spa na moje zmęczone farbowaniem włosy i to był strzał w 10:)A ostatnio zrobił mi tak piękny balejaż, że za tym fryzjerem pojade na koniec swiata:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikaaaaaaa
drogie panie, wybieram się na wesele i w związku z tym poszukuje dobrego salonu a właściwie konkretniej dobrego fryzjera, który nie wystylizuje mnie na typową WESELNĄ DZIEWUCHĘ z burzą loków na głowie, podpiętych złotymi żabkami.. ktoś kreatywny, ale również respektujący to, czego oczekuję na swojej głowie:) rejon WARSZAWA i okolice... baaaardzo proszę o szybką odpowiedź:) jeśli to pomoże-mam 18 lat (zdarzyło się, że przed pewną dużą uroczystością zmuszona byłam po wyjściu od fryzjera umyć głowę w tempie ekspresowym i po swojemu ułożyć włosy, mam nadzieję, że już mi się to nie przytrafi:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VERBENA
Witam, mogę polecić fajne miejsce w Warszawie gdzie dwóch stylistów mogą doradzić jak fajnie zrobić włosy. kolor strzyżenie jak awangardowe upięcia na różne okazje. to miejsce jest na ul. Belgradzkiej tel.022 6499559 można śmiało iść i pewne zadowolenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, ja mogę polecić super fryzjerkę - Magda Turbacz. można ją znaleźć w salonie przy Merliniego. Korzystam i polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam Studio ART VISAGE w Warszawie na Foksal 10 a w szczególności Carlosa super stylista!! Fryzjer z Meksyku o międzynarodowej sławie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam Studio ART VISAGE w Warszawie na Foksal 10 a w szczególności Carlosa super stylista!! Fryzjer z Meksyku o międzynarodowej sławie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrbl: a przy jakich projektach pracował ten Carlos? Długo czeka się na wizytę u niego? Polecana przeze mnie wcześniej Magda Turbacz współpracuje aktualnie z Maciejem Wróblewskim oraz czesze niektórych prezenterów tvp i tvn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaona1
a moze znacie jakiegos fryzjera ktory na pradze przedluza wlosy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korici
Czy ktoś wie, gdzie pracuje obecnie Pani Ewa, która ostatnie 3 lata pracowała w salonie Magnolia na Woli? Pilnie potrzebna !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od lat czyli od momentu powstania - chodze do salonu na ul. Emili Plater 28 na przeciwko Mariottu Kiedyś to był salon JLD teraz Salon Expert L'Oreal - zmienil sie szyld i usługi. Chodzę zawsze do p. Moniki (są dwie - obie super), swietna jest też Małgosia. Jeszcze nie zawiodłam się. Świetnie dobierają fryzury, a także odpowiednie kosmetyki. Do konca listopada mają zniżkę 15% na wszystkie usługi po pokazaniu maila - dla zainteresowanych proszę o kontakt wtedy go prześlę - urla1@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibik_25
ja polecam fryzjera na merliniego 4 , chodze tam juz od dłuższego czasu do kosmetyczki ani i ta trafiłam od łukasz fryzjera. jestem bardzo zadowolona z ciecia i koloru , długo nosiłam balejaze dałam sie jednak namówic na jeden kolor i jestem bardzo zadowolona polecam www.fryzjerzywarszawianka.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GOSIEŃKA.
Ja jakis czas temu byłam w Insomnii na Hożej. Zapisałam sie do pana Tomka. Niestety, kiedy przyszłam umowionego dnia na balejaz okazało się, że pan Tomek jest na zwolnieniu. Pani w recpcji namówiła mnie bym zrobiła włoski u pana Pawła. Zodziłam się i faktycznie wyszlam bardzo zadowolona. Kolor swietny, strzyzenie tez bardzo dobre. Dzis zadzwonilam aby umowic sie na wizyte i okazalo się, ze teraz pan Paweł przebywa na zwolnieniu, pan Tomek juz nie pracuje i pani poleciła mi pana Rafała. Troche to dla mnie zakrecone i nie wiem co o tym mysleć. Moja prosba jest taka: może ktos z Was posiada nr tel kom. do pana Tomka lub Pawła z Hożej. Jesli tak to błagam....napiszcie....!!!! Będe bardzo wdzieczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migron
hej, ja ostatnio trafiłam do fryzjera na warszawiance , polecam łukasza stokowskiego super ciecie na kolor wybieram sie nastepnym razem. Super, że można po basenie wpaść uczesć się . POLECAM www.fryzjerzywarszawianka.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magiczna_pustynia
Witam, Mnie ostatnio zachwycił salon Men koło ronda Stokłosy. Znalazłam sie tam przypadkowo - mój mezczyzna chciał zapodać sobie nowy fryz i zabrał mnie ze sobą. Kurcze, prawdziwa rewelacja juz nawet nie bedę wspominac o tym jak salon jest przystosowany dla mężczyzn - przyznacie że to rzadkość ale to co pewien przystojny pan mi zrobił na głowie - odpadłam... to zdarzenie miało miejsce jakieś 3 tygodnie temu i od tego czasu mam cały czas fryzure na głowie, a nie jak zazwyczaj bywało przez pierwsze 2 dni, pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam panią Edytę która pracowała w Laurencie na Szpitalnej. Niestety kilka tygodni temu zmieniła pracę a jej były pracodawca nie chce podać do niej kontaktu. Może dzięki temu forum uda mi się ją odnaleźć? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ptasnica
O mój mąż regularnie chodzi do MENA a dzięki niemu paru jego znajomych - hehehe po każdej wizycie lustro w naszym domu nalezy do niego:) ale fakt mają tam niezły wachlarz usług, dla zainteresowanych podaję link http://www.fryzjer-men.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzi85
Również polecam stylistkę fryzur Magdalenę Jakubowską, będąc stałą klientką od 8 lat, zawsze byłam zadowolona z Jej usług. Nowy salon w sobotę został uroczyście otwarty na ul.Racławickiej 29a. Naprawdę polecam. Nieraz uratowała moje włosy z opresji!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jonka76
przed swietami wybieram sie do la belle na rytual jedwabistosci razem z przyjaciolka, prezent wlosom robimy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madessa
Instytut Kerastase (LaBelle) bardzo przyjemny. Polecam dla Pań, którym potrzeba nieco więcej niż zwykłego fryzjera :) www.instytutkerastase.blogspot.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość berrta
ile strzyzenie + farba? na blogu nie ma cennika a salon wyglada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×