Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Agek

Dobry lakier w neutralnym kolorze nude co polecacie?

Polecane posty

Cześć dziewczyny, od jakiegoś czasu szukam lakieru do paznokci (nie hybrydy - także za takie polecenia bardzo dziękuję:) ) w neutralnym kolorze, czyli ładnym, ciepłym kolorze nude. Najlepiej bez drobinek i koniecznie kryjący. Może wpadać w różowe tony. Co polecacie? Mam już takie: sally hansen - 340 sweet talker - kolor piękny, ale ciężko się nim maluje, bo zostają mi smugi sally hansen - 220 - cafe au lait - kolor ok, kryjący, ale on się delikatnie mieni essie - mademoiselle - kolor piękny, pięknie kryje, ale jest transparentny Trochę mi szkoda wydawać kasę dalej, więc może któraś z Was coś ciekawego poleca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Essence powdery rose - półtransparentny jest ale daje fantastyczny naturalny efek, może akurat Ci podejdzie. I popatrz na lakiery Peggy Sage - ja mam od nich taki mocno neutralny beżyk i on bardzo ładnie kryje, a nakładanie bajka, a oni tych "nude" mają kilka w różnych pododcieniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spróbuj tu czegoś poszukać, co Ci odpowiada http://makear.pl/pl/ Jakość jest bardzo dobra, więc nie masz się co martwić. Kolor to już kwestia gustu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj moge polecic fajny nude kolor, ale z hybryd- numer 62 mademoiselle z EM nail. idealny cielisty kolor :) uwielbiam takie klasyczne odcienie na paznokciach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nie lubię hybryd i uzywam prodigy gel duo z golden rose, ktory daje efekt hybryd ale bez utwardzania w lampie :) z nude kolorków mam numer 04 i 03 - ten drugi trochę ciemniejszy jest. sprawdź sobie foty w googlach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agek
Dzięki za porady, a jak długo się ten lakier golden rose utrzymuje? Wiem, że to strasznie indywidualna sprawa, ale miałam jeden lakier (z innej serii GR) i miał piękny kolor, taki pastelowy pomarańcz, ale po jednym dniu odpryskiwał. Szkoda było marnować czas na malowanie, bo tak krótko wytrzymywał na paznokciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chanel Secret

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agek, prodigy gel trzyma sie naprawde bardzo długo - tydzien na luzie. ja mam trudną płytkę, czesto rozdwajaja mi sie paznokcie, nie mam zmywarki w domu wiec naczynia zmywam codziennie recznie i pomimo tego lakier ciagle wyglada tak samo. on ma konsystencje żelu i po nalozeniu wyglada jak hybryda, tworz taką tafle. naprawde warto. a testowalam juz sporo lakierów po odstawieniu hybrydy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katiep93, dzięki za odpowiedź. To faktycznie może być dobry lakier, skoro tak się trzyma. Sally hansen u mnie nie daje rady przez dłużej niż 3,4 dni. Dam szansę GR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćsemka
jest taka cała kolekcja nudziaków, dorwałam je na promocji na www.topdrogeria.pl i używam namiętnie, a u klientek to najbardziej popularne kolory :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×