Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

green.eyed

dziewczynki!!! jaki jest dobry fryzjer w zielonej górze????

Polecane posty

Gość taksobiesiedze
Mialam ten sam problem. Zadowolona bylam z Carlo Biani ale tam drogo. Polecono mimaly zakladzik i jestem bardzo zadowlona i podaje namiary :ul. Boh Westerplatte 9 tel.0684532220 i tam jest taka mloda dziewczyna nazywa sie Agnieszka.Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ile
kosztuje ścięcie włosów w salonie Carlo Biani? Napiszcie proszę, czy jesteście zadowolone z tamtejszych usług.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oktiabrinka
ja polecam maly zakladzik w tej waskiej uliczce wiodacej z Meteora na deptak :) tam jest pani Klemnentyna, i Agnieszka tez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziobkowa
Pani Sylwia to sobie chyba ceny z ksiezyca ma :p ja polecam marcina Machnickiego na Kupieckiej- salon I'M- rewelacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haga
Dziewczyny napiszcie jakie sa ceny w Zielonej. W moim przypadku podciecie i wycienowanie? Bede w przyszlym tygodniu w Zielonej i bym chciala skorzystac z okazji. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gtk
podajcie prosze numer do Marcina Machnickiego , tzn. do jego salonu :) z góry dzięki buziaki :**** (jakie tam są ceny mniejwiecej np. farbowanie itp. )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kom12
DZIEWCZYN REWELACJA !!! SALON "GORDON " NA UL. JASKÓŁCZEJ14 NA PRZECIWKO PRZYSTANKU,ŚWIETNY WYSTRUJ SALONU I WOGÓLE EXSTRA ROBIA WŁOSY NO I CENY MAJA W MIARE PRZYSTĘPNE. NAPRAWDE POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrujnowana
Nie polecam fryzjera koło pizzerii napoli na Wyszyńskiego, fryzjerka odmówila mi podciecia grzywki, bo nie miała czasu.......... Wiecej napewno tam nie pójdę, kiedyś ta fryzjerka pracowała kolo zakładu pogrzebowego i spodkało mnie to samo........... Ciekawe co by na to szefowa salonu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lala30
Witam!!! Napiszcie coś więcej na temat salonu Gordon na Jaskółczej i salonie Papillon na Ptasiej. Jeśli ktoś tam był proszę o opinie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość npmfddd
gordon NIE POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość npmfddd
Robiłam tam pasemka katastrofa plamy na włosach i 150zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MADELAINE MAGDALENA GUTOWSKA PROFESJONALNE USŁUGI FRYZJERSKIE DAMSKIE W DOMU U KLIENTKI!!! • W CAŁKOWITYM ZAKRESIE • 6 DNI W TYGODNIU OD 8.00 DO 22.00 • DOJAZD DO KLIENTA BEZPŁATNY!!!(ZIELONA GÓRA) TEL. KOM. 0-603 327 023

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dkv99
Witam, czu ktos może powiedzieć mi co o Krzysztofie Machnickim z Czystej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość happy ;)
Odświeżam temat !! Bylam dzis u fryzjera i jestem meeega zadowolona;) a zadania fryzjerka nie miała łatwego:) Z prawie czarnych włosów farbowanych chcialam przeistoczyc sie w blondynke ;) co prawda nie jestem teraz 100% blondynką ale Pani Madzia zrobiła mi jasne, dość gęste pasemka i wygląda to rewelacyjnie!! Doradziła mi, że będzie lepiej stopniowo schodzić do blondu więc za jakiś miesiąc ide drugi raz i robi mi jeszcze wiecej pasemek. Trzecia wizyta bedzie polegala na pokryciu głowy odcieniem jaki bedzie mi pasowal;) Świetne jest to, że odrazu powiedziala mi co i jak trezba zrobic. Uprzedzila ze odrazu nie bedzie takiego efektu jakiego oczekuje bo dekoloryzacja w moim przypadku to kiepski pomysł ze względu na to ze mam cieniutkie i raczej slabe wloski. Poza tym jak wszystkie dobrze wiemy to strasznie niszczy wlosy. Juz wczesniej obcinalam wlosy w tym salonie i zawsze bylam zadowolona. Salonik miesci sie na ul. Strzeleckiej w Zielonej Górze. Jest to zaraz obok Liceum nr 3. Salon nazywa sie SPECTRUM i polecam go wszystkim ;) Najlepiej zapisywać sie do Pani Madzi ;) W salonie jest też kosmetyczka u której robiłam ostatnio henne z regulacja. Młoda dziewczyna a potrafi cuda;) i jest przy tym baaaardzo dokładna dlatego henna w 10minut nie wchodzi w gre. Z 30 minut trzeba rezerwować ale wierzcie mi...opłaca się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NataliW
Z tego co pamietam w salonie MASSIMO w fokusie pracuje jeden z ze starej ekipy.to chyba radek młody z kolczykiem.nigdy tak nie bylam zadowolona zreszta bardzo duzo osob z mojego otoczenia tam chodzi i nikt nie powie złego słowa na jego temat.chodz zła jestem ze tak dobry fryzjer pracuje za takie grosze w salonie ktorym tylko on sie wyroznia.pozdrowienia dla CARLO BIANI ale i tak bedziemy chodzili do radka.jesli chcesy sie zmienic i ciagle wygladac lepiej to u niego masz na to gwarancje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kvinnaab
Polecam Marcina Machnickiego na Kupieckiej. Świetny fryzjer, fachowiec! Można Mu zaufać. Chodzę do Niego od lat i nie zmienię na innego fryzjera. Naprawdę godny polecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola2
Hej trochę stary temat ale dziś wpadłam przypadkiem. Moje doświadczenie podsówa mi tylko jedną osobę w Zielonej Górze - pani Ola dojeżdża do mnie jak tylko potrzebuję jest super fryzjerem stylistą i ma świetne podejście do klienta. Możecie sprawdzić na jej stronce - ja tak ją poznałam: olastylistka.pl pap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mam czekoladowy kolor wlosow,bardzo chcialabym miec ciemny blond.Znacie moize dobrego fryzjera w Zielonej Gorze,klory zrobi mi wlosy tak aby od razu byly blond?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej nie patrzcie na stopke:-)Jestem zapisana jeszcze do innego forum na kafeterii i nie wiedzialam,ze sie pojawi:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jola2
Hej, jeśli chodzi o fryzjera w Zielonej Górze to polecam tą panią. Zrobiła mi świetną dekoloryzację i cięcie, dojeżdża do domu klienta, osoba z pasją bardzo przyjemna wizyta. Nazywa się Ola Pławska tel 790 470 061. Podeślę jescze stronkę jak sobie przyponę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodzę do Śpiewaka, z moimi włosami wyczynia cuda, włosy mam gęste , zadbane, fryzura długo zachowuje kształt, nie musze układać, tylko pianka i suszenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam w salonie fryzjerskim Massimo w Fokusie. Chciałam zafarbować i ostrzyc włosy. Zdziwiłam się bo zapłaciłam tylko 99 zł, a mam długie włosy. Okazało się, że mają tam super promocję na farbowanie i strzyżenie za jedyne 99 zł. Super!! Kolor wyszedł świetnie. byłam u pana Sebastiana. Fryzjer godny polecenia, potrafi robić cuda z włosami. Super strzyżenie, a już nie wspomnę o atmosferze jaka tam panuje. Są tam młodzi ludzie z którymi można się pośmiać, pożartować i miło spędzić czas. Polecam wszystkim bardzo gorąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A co sądziecie o
salonie Image?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam Pawła Popławskiego salon za "for you" na kupieckiej.Chodze juz do Pawła od lat jak i wiele moich kolezanek.Swietnie doradzi i dobierze fryzure, potem uklada sie rzeczywiscie sama, nawet sporo czasu po cieciu.Po tym poznaje dobrego fryzjera.Nie zrobi z wlosami nic przez przypadek nic czego bys nie chciala.I ma jakies unikatowe produkty wlosy sa jak marzenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksandra1111111
Na pewno odradzam salon Ewa w Auchan, niemiła obsługa, agresywna fryzjerka pani Joanna. Zrobiła całkiem co innego niż ja prosiłam i jeszcze wmawiała mi ,że ja tak chciałam . Żenada... żeby nie powiedzieć daltonizm.Następnie uznała, ze nie da się tego poprawić. Polecam salony, gdzie pracują sympatyczniejsze osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BYŁA klientka
Jestem w trakcie poszukiwania dobrego fryzjera w Zielonej Górze. Mogę jednie poradzić aby szerokim łukiem omijać salon Rerusso - PORAŻKA. Atmosfera- dziwna: jedna fryzjerka pracuje (właścicielka), druga większość czasu spędza przed lustrem podziwiając swoją "urodę" lub się czesząc, a chłopak "niby fryzjer" - bardziej pasuje jako chłopiec na posyłki. Ostanio nawet nie potrafił wyprosotować mi włosów, a starał się przez 1 h (mam prose włosy). Ponadto obsługa w bardzo powolnym tępie - podcięcie włosów 1,5 h, ale przyczyną tego jest przyjmowanie kilku klientek w jednym czasie. Jedna czeka, aż będzie skończona druga lub też spędza się 20 min. na myciu głowy, następne 5 na wycieraniu, następne na czesaniu itd. tak długo, aż zajmie się wreszcie Wami fryzjerka. Czystość pozostawia też sporo do życzenia: ściete włosy poprzedniczek widać wszędzie, a szczególnie w kątach, a zakładanie brudnej peleryny też nie robi dobrego wrażenia. A na koniec cena ścinająca z nóg i wieczny brak "końcówki" do wydania tzw. wymuszanie "napiwku". Jak znajdę kogoś dobrego dam znać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaskku
Ja też jestem w trakcie poszukiwania mojego jedynego ukochanego wymarzonego salonu fryzjerskiego w Zielonej Górze ;) chciałabym się wybrać do Image na Kraljevskiej, ale jedyne opinie, które czytałam na jego temat są niepochlebne i przypuszczam, że są one jadem wylewanym z ust konkurencji, a pozytywne odpowiedzi z kolei są obroną pracowników/właścicieli salonu ;p mogłaby któraś z Was coś napisać na temat tego salonu? Czy dobrze ścinają, do którego fryzjera najlepiej się udać i jakie są ceny :) Pozdrawiam, Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kulllaaa
ja chodzę do Piweckich i na razie jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×