Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eweeelka

Fajne lakiery do paznokci

Polecane posty

Gość Eweeelka

Szukam inspiracji na nadchodzący sezon świateczno - sylwestrowy. Jakie lakiery wybierać? dodam że raczej chodzi mi o hybrydowe najbardziej? może sa jakies ciekawe nowości dostępne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mahania
mnie osobiście zauroczyła nowa kolekcja galaxy firmy neonail, idealne właśnie na czas zimowo,świąteczno,karnawałowy :) czekam na wypłatę i zamawiam, nei mogę się doczekać! będę łączyć je z czerwieniami i głębokimi zieleniami, no i oczywiście solo :) sprawdź sobie, są piękne <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćguska
Ale sama je robisz czy jak? ma taki zestaw? ja bym się chyba bała, wolę profesjonalne manicurzystki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdusska876
Mistero mIlano polecam, pracuje nimi od dawna i jestem bardzo zadowolona, Kolory mają super, lakiery sa trwałe, dobrze się rozprowadzają , super jakość. Sprawdź może jest jeszcze jakaś promocja u nich ja ostatnio sporo skorzystałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ostatnio odkryłam fajny efekt kociego oka jakie daje cat eye top z Makear. Jest rewelacyjny i moje paznokcie w końcu nie wyglądają na nudne. Nie są zbyt wyzywające dlatego chętnie noszę takie do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam lakiery z allegro. Ten który ma duzo pozytywnych komentarzy powienien sprzedawac lakiery dobrej jakosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
już po sezonie sylwestrowym wprawdzie ale zerknij na te lakiery - wyglądają świetnie :) http://makear.pl/pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, uzyskujesz taki efekt po przyłożeniu specjalnego magnesu. Fajna sprawa i chyba Makear poszedł w dobrą stronę tworząc taką serię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, kosztują około 35 zł za buteleczkę, ale jest ona bardzo wydajna. Makear to taka lepsza firma i lakiery też są bardziej specjalistyczne, a tym samym na jakość nie będziesz mogła narzekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już miałam okazję mieć te lakiery już jakiś czas temu bo znajoma mi przywoziła ze stanów, fajnie że już są w Polsce lakiery makear, nie będę już zawracać jej głowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćinia
ja teraz to już tylko hybryda :) umiejętnie zakładana i dobrze ściągana nie niszczy paznokci no i mamy komfort na kilka tygodni. zestaw startowy mam ze strony www.topdrogeria.pl i teraz już tylko co jakiś czas dokupuje moje Semilaczki :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Idontcare
z racji tej ,ze jestem kosmetyczką , miałam okazję korzystać z różnych lakierów hybrydowych . W końcu przez czysty przypadek natknęłam się na lakiery MakeAr . znalazłam je na stronie internetowej , potem weszłam sobie na ich profil na fb , Pooglądałam kolory , popisałam z nimi trochę , i zamówiłam . Jak dla mnie ponad 300 kolorów kryjących zrobiło ogromne wrażenie oraz efekt kociego oka czyli top no wipe cat eye oraz seria illusion. A konsystencja ? najlepsza z najlpeszych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja teraz na wiosne i lato mam bzika na punkcie pastelowych pazurkow :) uzywam lakierow golden rose z serii ice chic, sa bardzo kobiece, delikatne i zwiewne, szybko schna, wystarcza tylko dwie warstwy, a kolor w miare dlugo sie utrzymuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zależy czego szukasz. Spróbuj neonowych albo pastelowych kolorów, idzie lato, więc znowu będą modne :) przejrzyj np. te http://makear.pl/pl/6-lollipop-series świetne są na lato właśnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aftka
ja teraz kupuję już tylko lakiery hybrydowe Semilac :) zamawiam je na www.topdrogeria.pl i nie wyobrażam sobie już innego mani :) trzyma mi się spokojnie ok 2 tygodni na paznokciach, a na stopach więcej, tak z miesiąc. tylko trzeba się nauczyć nakładać lakier i będzie baja :) polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie robiłam jeszcze hybryd na paznokcie u stóp, ale na pewno w najbliższym czasie wypróbuję, w końcu wakacje się zbliżają. Też używam lakierów Semilac, bo jestem z nich najbardziej zadowolona. Są trwałe i pięknie błyszczą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikitka89
Ja mam w tej chwili i u stóp i rąk piękny lakier semilac canary green nr 040 super się prezentuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość gość
Uwielbiam MakeAR! super kolory i efekty! <3 <3 <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lakiery Claresa, moje najlepsze odkrycie ostatnich miesiecy. Swietnie trzymaja, ponad 3 tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie fajna nowoscia sa lakiery marki claresa, dlugo sie trzymaja, nie schodza, fajne kolory :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość gość
Ja też mam MakeAr, to hybrydy ale sprawdzają się świetnie! bardzo ciekawą paletę mają. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie MakeAR trzymały mi się najdłużej i nie traciły koloru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zobaczcie na serię Cat Eye od MakeAr, bo te wszystkie jednolite kolory są super oczywiście, ale efekt kociego oka jest po prostu wow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadam się. A widziałyście ich serię Cat Eye? Makear ma teraz ten długopis magnetyczny do robienia wzroków! Świetnie to wygląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cat eye znam a tego magnetycznego jeszcze nie próbowałam. Do tego magnetycznego trzeba inny top czy taki sam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmm, nie wiem ile kasy chcesz wydac na lakiery- ja nie lubie porywac sie na drogie produkty i do robienia hybryd mam Em nail- stosunkowo tanie, a trwalosc bardzo dobra ( 3 tygodnie spokojnie sie trzymają).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka098
Ja już nie pamiętam kiedy ostatnio kupiłam sobie zwykły lakier. Wszystko tylko hybrydowe. Mam swoją lampę, wszystkie inne niezbędne do robienia rzeczy i sama sobie wykonuję. Na topdrogeria.pl zamawiam sobie zawsze semilaci wychodzi dużo taniej niż stacjonarnie więc można zaszaleć z większą ilością lakierów. A paznokcie nie niszczą mi się bo daję pod hybrydy odżywki, dwie warstwy, matowię i potem normalnie robię hybrydy i wszystko się trzyma. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×