Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ewunia78

Farby i rozjaśniacz MAGNETIQUE

Polecane posty

Gość Ewunia78

Ostanio zauważyłam, że na rynek Polski wchodzi nowa marka dla fryzjerów Magnetique. Sama prowadze salon już 10 lat. Postanowiłam zamówić u importera kilka farb oraz rozjaśniaczy. Moje pierwsze użycia zaskoczyło mnie. Jakościowo farby stoją bardzo wysoko w porównaniu do innych producentów. Rozjaśniacz nie pieni się wogóle. Chciałabym zamówić dużą ilość produktów, jednak nie wiem, czy czasami nie otrzymałam tylko testowych farb, jakościowo lepszych. Może któraś z Was już uzywała tych farb? Prosiłabym o Wasze opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Cię Ewo. Ja również spróbowałam tych farb i zamówiłam większą ilość. Spokojnie możesz zamawiać większe ilości, jakość bardzo wysoka! POLECAMMM!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te farby są z amoniakiem czy bez?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezeli chodzi o farbę Magnetique pracuję na niej od kilku miesięcy ,klientki są zachwycone farba jest bez amoniaku więc całkowicie bezpieczna dla włosów. Dużym atutem jest też to, że klientki przychodzące na powtórną koloryzację praktycznie nie mają spłukanego koloru a ten niesamowity połysk utrzymuje sie przez cały czas. Serdecznie polecam tą firmę jest nietuzinkowa a produkty są najwyższej jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila   1986
Też mogę polecić z czystym sumieniem. Pracuje na MQ od kilku miesięcy, niechętnie schodziłam z innej marki bardzo znanej i wiodącej na rynku fryzjerskim ale nie żałuje. Towar który dostaje od przedstawiciela jest najwyższej jakości. Farby faktycznie nie zawierają amoniaku i bardzo długo utrzymuje sie intensywny kolor. Przede wszystkim mają rewelacyjna paletę kolorów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia97
Na farbie Magnetique pacuję od kilku miesięcy ,jakość farby zachwyca. Łatwość aplikacji ,wydajność ,trwałość koloru a co najważniejsze kondycja włosów po koloryzacji .Według mnie rewelacyjny produkt . Zamawiam również pozostałe produkty tej marki są rewelacyjne Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam,a jak pokrywa siwe włosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pokrycie włosów siwych IDEALNE.Ogólnie super farba pod każdym względem.Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KamilaŁódź
Fabra rewelacyjna. Pokrycie siwizny 100% bez mieszania z nauturami. Jak mam szkliste włosy dozuje 1:1 zamiast 1:1,5 i wychodzi super. Połysk włosów cały czas wielka zaleta że się nie wypłukuje jak inne farby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej potrzebuję porady żeby uzyskać intensywną rudość to jakiej wody utlenionej muszę dodać? Nigdy nie używałam tej marki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×