Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ciasteczko80

Fryzjer Będzin- Poszukiwany:)

Polecane posty

Witajcie dziewczyny. Od miesiaca mieszkam w Będzinie i poszukuje dobrego i w miare niedrogiego fryzjera. Słyszałam, że w miare ok jest Fanaberia ale to zalezy na kogo sie trafi i nowy salon Duet i jeszcze jakas Bajka. Doradcie mi kobietki kochane.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miśka M
Polecam dobrą fryzjerkę Darię z Czeladzi czyli niedaleko Będzina, łatwo dojechać. Salon to Świątynia Urody na ul. Dehnelów 2, niestety nie mają strony internetowej, podobno jest w budowie, tylko jakieś dane adresowe na www.swiatyniaurody.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radoszka
Witajcie dziwczyny. Bardzo często chodziłam do fryzjera w Będzinie koło straży...zawsze byłam obsługiwana przez Panią Monikę( genialna fryzjerka) ale już tam nie pracuje:( Jeśli ktoś wie gdzie teraz jest bardzo proszę o namiary....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IgaAaaaaaaaaa
Ja polecam gorąco fanaberie osobiście chodzę od trzech lat do pani Beatki i wkoncu uzyskałem to co chciałam mimo ze inni mówili ze sie nie da , a jednak !!!więc polecam , raz byłam u pani Justyny i tez było okej . salon 10 na 10 !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam P.Aaę z efektu ,szczególnie jeśli chodzi o czesania ślubne rewelacja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Salon Visage przemila obsluga! Pani Beata tak strzyze wlosy, ze od lat jezdze do niej z Sosnowca! Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fanaberia od lat numer jeden w Będzinie.Trochę trudno o szybki termin ,ale świetna obsługa,super wystrój i super kadra,doradzą i uczeszą jak należy,POLECAM>>>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabrysiaaattttttttttt
Ja niestety nie moge wypowiedzieć się dobrze o Fanaberii. Byłam tam dokładnie 3 razy. Raz chyba u Pani Kasi, było ok. Potem poszłam zrobić odrosty do Pani Beaty (ciemne długie włosy), i znów było w miare dobrze, choć Pani Beata trochę mi popaliła włosy, a za trzecim razem ta sama Pani Beata zrobiła mi ruinę na głowie i skórze! Zgodzę się z tym że ogólnie Panie wydają się być milutkie i pomocne, ale jednocześnie fałszywe. Nie raz widziałam jak ukradkiem podśmiechują się z klientek i obgadują. Kolejna sprawa, Pani Beata za trzecim razem rozjaśniaczem pociapała mi całe włosy, miałam plamy i bardzo zniszczone włosy. Nałożyła rozjaśniacz na wsztskie młodo rosnące włosy przy grzywce, które mi po prostu spaliłą. Do tej pory mam skrętki na grzywce. Pasma włosów przy skroniach posmarowała mi rozjaśniaczem, i UWAGA! Nie zawinęła w folię! Tylko przykleiła mi do skroni. Wyobrażacie sobie to? Potem przez kolejne 2 tygodnie miałam czerwoen plamy na skroniach bo tak mi popaliła skórę. Ale to jeszcze nie koniec. Nakładała rozjaśniacz tak nieumiejętnie, że ubrudziła mi bluzkę z tyłu. Oczywiście bluzka do wyrzucenia. Ona przy myciu to zauważyła i wymieniła z koleżanką głupi uśmiech - dopiero w domu zorientowałam się czemu. Moim zdaniem ta Pani to jakaś amatorka i w dodatku złośliwa, bo inaczej tego nie mogę wytłumaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy to już koniec FANABERI? Strata kolejnej rewelacyjnej fryzjerki! Co się dzieje w tym salonie ,to jakiś szok że p.Justynka już tam nie pracuje.Ja rozumie że dziewczyny które tam zostały nie chętnie mówią co z p.Justynką ,ale to jak potraktowała mnie właścicielka zakładu nadaje się tylko do opisania w gazecie! Radze omijac ten salon szerokim łukiem ,a pani szefowa to powinna się zastanowic jak się odzywa do innych osób!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy ktoś wie co z Panią Justyną? Gdzie pracuje? A może ktoś ma jakiś kontakt do Pani Justyny? BARDZO PROSZĘ!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też byłam klientką p. Justyny i także mi jej brakuje. Obecnie panie z Fanaberii poddane zostały "praniu mózgów" przez producenta jakiś nowych farb, na które przechodzą od stycznia. Są całe w skowronkach, że wyjątkowe, świetne itp. Ja się tylko pytam czym w takim razie do tej pory farbowały ludzi? Nowa osoba, która przyjęta została za p. Justynę jeszcze do niedawna odbywała tam praktykę zawodową. Myślę, że jakość jej usług jest wprost proporcjonalna do wieku. Niestety... Może ktoś wie co z p. Justyną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pani Justyna pracuje w efekcie w Będzinie tam gdzie kiedyś uciekła z hukiem,ale to już nie ten poziom salonu i nie ten poziom fryzjerstwa,to salon z czasu PRL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fanaberia jak zawsze pełna nowości i super ze idą do przodu,a nie jak w innych salonach brak szkoleń i stare przyzwyczajenia od dwudziestu lat.Zazdrość przemawia przez poprzednie posty.Ja chodzę do Fanaberii i jestem bardzo bardzo zadowolona.A co powiecie na kamerę do włosów?To jest dopiero hit! A farby panie mają bardzo dobre,ale chcą mieć lepsze,bo bez nowości to co to za salon?Tak jak piszecie z PRL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pani justyna to fryzjer starej daty,ale niektórzy lubią takie fryzury,ha,ha,ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj, coś mi się wydaje, że odezwali się pracownicy lub właścicielka Fanaberii, na zasadzie uderz w stół a nożyce same się odezwą. Coś naprawdę musi być na rzeczy... Śmiać mi się chce. Ja osobiście chodzę do fryzjera po to, żeby ufarbować włosy i ewentualnie je podciąć. Nie wiem jak panie, ale ja niestety nie mam całego dnia na siedzenie u fryzjera. Ostatnio byłam u tego młodego dziewczęcia, o którym już tu pisano- siedziałam ponad dwie godziny, w założeniu miałam mieć na głowie pasemka, żeby włosy nabrały różnych refleksów. Wyszłam jak po nałożeniu zwykłej farby na całej głowie. Po pasemkach ani śladu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co???aga pracuje z justyną???ale jaja,nie wierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyłazić z zaplecza kosmołuchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jezu,znowu eks pracownicy wylewają swoje żale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Starodawny
Odpowiedź do: gość dziś Piszę Pani/Pan że pranie mózgu dla fryzjerek na temat nowych produktów fryzjerskich... Leczy się Pani ziołami sprzed 20 lat? Myje mydłem sprzed 20 lat? Komputer to też pewnie commodore? Czyli dla komentującego świat nie idzie do przodu? Brawo... A dla salonu pochwała za "TEN" krok do przodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magia 34
A ja od jakiegoś czasu korzystam z uslug Pani Justyny , początkowo w FANABERII A TERAAZ W EFEKCIE, jestem bardzo zadowolona, dlatego też będę polecała Panią Justynę. Może i cięcię staromodne ale słucha swojej klientki i nie robi nic na siłe. POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy ma swoje upodobania i style.Ja uwielbiam Fanaberie bo nie są w tyle i zawsze jakieś nowości i super jakość usług ,a pani Justyna akurat zepsuła mi włosy ,więc nie wypowiadam sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pani Justyna zapomniała umyć mi głowy z farby,jeden papieros za dużo i spaliła mi włosy ,więc zero komentarza wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proponuję Salon Welli przy ul. Kniewskiego 5, pasaż Lewiatana na Syberce. Nowoczesny, piękny salon i fryzjerki są boskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgosia Z
Salon Fryzjerski Wella Professionals w Będzinie przy ul. Kniewskiego 5. To jest w galerii handlowej Lewiatan. Chodzę tam od samego początku i jestem bardzo zadowolona. Najlepiej się umówić telefonicznie bo mają bardzo dużo klientów. Numer do salonu 534161670. Ja zawsze chodzę do Anity, ale ostatnio jej nie było i koloryzację robiła mi chyba Natalia. Jestem bardzo zadowolona. Nie jest tanio, ale jakość jest pierwsza liga. Co jest dla mnie jeszcze ważne, że lokal jest na poziomie - czysto i bardzo ładnie. Sprzęty - górna półka. Także to nie jest taki obskurny, osiedlowy salon tylko salon firmowy Welli. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stały klient
Oj. Widzę, że nie jestem pierwsza. Polecam Salon Wella Professionals Będzin ul. Kniewskiego 5. Bardzo wysoka półka - polecam. To jest salon firmowy Welli, więc chyba nie trzeba go polecać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy Pani Justyna nadal pracuje w salonie Efekt? Która Pani fryzjerka w Fanaberii jest godna polecenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idźcie do Welli w Lewiatanie na Syberce - bosko. Ul. Kniewskiego 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta K
Idź do Welli na Syberce, spoko salon i super dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klientka od początku
Polecam salon fryzjerski kosmetyczny Wella. Konkret. Najtaniej nie jest, ale warto. Dwa nie ma tanio i dobrze. Zawsze coś za coś. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania K klientka
Przyłączam się do tematu - Wella Będzin Syberka. Stronkę mają na FB i pełno konkursów. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×