Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Wikka_79

fryzjer OSTRÓW WLKP./KALISZ

Polecane posty

szukam naprawdę dobrego fryzjera w jednym z tych miast kogoś kto ma talent i polot, kto zna innowacje, a nie obcina wszystkie kobiety jednakowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Saxofonistka
Jestem z Kalisza polecam Anne na Babina ;D 25 zeta dałam za cieniowanie długich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiem cos na ten temat
salon na kolegialnej, obok sklepu spożywczego na rogu. mieści sie tam fryjzjer i kosmetyczka. Polecam !~!~!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frutka
Polecam A nete z Ostrowa Wlkp z Madame ,obcina naprawde super i ma ceny naprawde rozsadne.Polecam.Ul.Konopnicka 43 La Creazione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria granowiec
poszukuje praktyki poniewaz chcę się przenieść z technikum do szkoły zawodowej. POMOCY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziobas
przeszłam już przez prawie wszystkich fryzjerów w Ostrowie ale już od ponad roku co dwa miesiące chodzę tylko na Kościuszki 27 do salonu Justyny Hodyry ...naprawdę świetnie obcinają wybrały mi i to nie jeden raz świetną fryzurę (bo lubię mieć zawsze coś innego na głowie ;)) ... NAPRAWDE POLECAM!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Santafee
Polecam Krzysia z Tredny - Kalisz. Jest rewelacyjny. Ogolnie wszyscy fryzjerzy tego salonu przechodza czeste szkolenia w ramach najnowszych technik zarowno scinania jak i koloryzacji. Gwarantuje 100% satysfakcji. Jedynym minusem moze byc cena ok 45 zl, ale warto!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga................ .
tez szukam dobrego fryzjera na terenie kalisza.. ana ktos kogoś wartego polecenia/?;) HELP:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga................ .
I JAK jest ktoś z kalisza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ailanth
Witam, Dziewczyny, jeżeli znacie dorych fryzjerów, kosmetyczki, wizażystów itp, to możecie dodać namiary na nich w serwisie www.ofachowcach.pl Wówczas więcej osób skorzysta i nikt nie pójdzie do partaczy. Możecie znaleźć dobrych fachowców, którzy są już dodani. Pozdrawiam Ailanth

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaaa1689
Ja zapisalam sie w salonie fryzur na ul. Babina, robia podobno paznokcie, makijaz i uczesanie wszystko w cenie 100 zl ze wzgledu na jakas promocje. Ciekawa jestem czy to nie jest jakas podpucha bo troche tanio wychodzi... Moze ktos wie cos na ten temat ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciężko o dobrego fryzjera.ale korzystając z forum w tym temacie wiem gdzie na pewno lepiej nie korzystać SALON TRENDY W OSTROWIE WIELKOPOLSKIM KALISKA21 można wyjść z niego łysym dosłownie,tragedia słyszałam dużo złego jedna z moich znajomych miała nawet podać ich do sądu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam studio kosmetyczne bellezza.kalisz.pl/ świetne ceny, bardzo dobra obsługa. uwielbiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potwierdzam. Bywam często w tym salonie (bellezza.kalisz.pl) i również bardzo polecam! Ja jestem zawsze bardzo zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam ci salon fryzjerski u czesi. uważam, że to świetny wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ci polecam z fryzjerów, Salon Fryzjerski u Czesi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja osobiście uważam, że Salon Fryzjerski u Czesi będzie zdecydowanie najlepszym wyborem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam ja z innym zapytaniem / prosba ,czy ktos sie orientuje gdzie w Ostrowie przyjmuja praktykantki ? Dla mnie info bezcenne Z gory dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam ja z innym zapytaniem / prosba ,czy ktos sie orientuje gdzie w Ostrowie przyjmuja praktykantki ? Dla mnie info bezcenne Z gory dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×