Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Monika free

fryzjer żory

Polecane posty

Gość Monika free

mieszkam niedaleko żor od niedawna jest tu jakiś dobry fryzjer który umie dobrać fryzurę a nie tylko pytać co robimy,ja nie wiem w czym mi dobrze a przeważnie słyszę jak panią obciąć.... Efekty są marne,bo ja nie wiem co da się zrobić a fryzjerki odcinają mi końcówki i ciągle mam to samo :-( porażce coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barbara B.
jest kilka salonów gloss,Avanti,tam dobrze robią ale tanio nie jest tyle że z doradzaniem kiepsko :-( byłam też w Paryżance ale tam zapłaciłam tyle,że ze 3 razy można by iść się zrobić do innego fryzjera :-\ teraz wybieram się do jakiegoś faceta na osińskiej siostra przypadkiem tam trafiła bo żadnej reklamy nigdzie nie ma,nawet nie wiedziałam że tam fryzjer jest,bo to trochę zadupie :-) ale siostra wygląda całkiem inaczej ładnie tyle że z jej propozycji facet nie skożystał bo powiedział że nie będzie pasowało trochę miała stres ale się opłaciło.Mam nadzieję że ja też zyskam na wyglądzie jak masz zamiar tam pójść to zadzwoń wcześniej bo z drogi nie przyjmuje. To jest gdzieś na osiedlu korfantego koło jakiejś groty solnej czy coś takiego.Napiszę jaki efekt był.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barbara B.
a telefon masz : 606936884 narka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika free
dzwoniłam chyba z godzinę! jak odebrał to dopiero pod koniec miesiąca się zapisałam :-\ trochę długo ale myślę ze skoro tyle trzeba czekać to warto spróbować a jak nie będzie fajnie to najwyżej pójdę do innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez wkoncu trafiłach do tego wysokiego mezczyzny ;) pierszy raz widze takiego wysokiego fryzjera,współczuje bo plecy bola sie tak schylac,ale fryzura fajno blond z czymś tam nie pamiętam tych włoskich nazw.. :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flawa2
powiedzcie gdzie dokładnie znajduje się ten salon, w którym strzyże koleś o którym mówicie, dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qfoka
też tam byłam ;)) ma coś w sobie ten facet potrafi zakombinować z włosami on podobno będzie do gazet robił fryzury jestem ciekawa do jakich..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qfoka
Flawa jak jeszcze nie znalazłaś,to jest między blokami na korfantym na wysokich blokach obok piątki łatwo trafić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta Korz
;)) niedawno byłam u wyżej wymienionego Pana fryzjera i jak się miło okazało to mój były fryzjer z czasów akademickich ;) pracował wtedy na śródmieściu w Warszawie,polecam z całego serca bo moje włosy nie jedno widziały a Darek zawsze je ratował,niesamowite jaki świat mały jest..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flawa2
a jak sie dokładnie nazywa ten salon fryzjerski? Bo z tego co kojarze to tam na korfantym jest kilka :/ a chciałabym trafić na kola o którym tak wiele z was sie wypowiada w samych superlatywach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda em
no widze że kilka dziewczyn też dotarło ;P ja niestety sie przeprowadziłam z Żor do Wrocławia i mam problem bo tu fryzjerzy jakoś inaczej słuchaja chyba ja swoje a oni czałkiem inaczej :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evelina Orska
żaden fryzjer nie chciał zrobić mi z czarnych włosów blondu,a temu mało że się chciało to jeszcze mu wyszło ;)dobry fryzjer,jeden z lepszych w województwie a byłam tu i tam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paluszkowa
robiłam tam kolor jakiś miesiąc temu i o dziwo prawie wcale sie nie wymył :) i włosy mam dalej błyszczące chociaż to może akurat nie od farby zależy tylko od odżywki z tego by famy nie wiem,ale mi to odpowiada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna w.
słyszałam że ten facet jakoś inaczej tnie te włosy za tydzień będę miała okazję sprawdzić czy to prawda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chucky2105
Ja jestem umówiona na jutro do Visage...zobaczymy bo to co obecnie mam na głowie nie nazwałabym włosami. Długie cienkie z mega odrostami blond... co prawda chciałabym powrócić do swojego naturalnego koloru czyli ciemny blond ale zobaczymy co mi Pan doradzi.... przyznam mam mega stres bo od lat mam długie blond pasemka i aż boje się cóż mi zaproponuje. Odezwę się jutro po wizycie a tak nawiasem ile kosztuje strzyżenie i koloryzacja u tego stylisty??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ursałka
Też tam byłam i nawet nie myślałam że z tych moich kilku włosów można coś jeszcze zrobić a tu proszę można i to całkiem ładnie wygląda ;) mój żółtawy odrośnięty blond został pomalowany na super rrrudy ;)) nawet mój Brat zwrócił na mnie uwagę jak wróciłam co się nigdy nie zdażało ;)) a więc punkt dla Pana fryzjera ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lottarka
Ja się tam wybieram po wypłacie żeby odbarwić moje czarne włosy na cokolwiek byle jaśniejsze..moja szefowa też odbarwiała tam włosy u tego Pana i zrobił z czarnych taki jakby ciemny blond i włosy ma w dobrym stanie i błyszczą się a to podobno nie jest łatwa sprawa takie zmienianie koloru z czarnych bo kilka fryzjerek już pytałam i nie chciały się brać za to....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała Martusia
A ja mam pytanie ile kosztuje tam obcięcie włosów bo nie wiem czy mnie stać a dużo włosów mam i fryzjerzy zawsze mi mówią że mogłabym mieć mniej bo długo się obcina ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika free
NOO ;) ale się wątek rozwinął dawno tu nie zaglądałam...ja chodzę do Pana Darka praktycznie cały czas i jestem zadowolona,co prawda nie należę do super odważnych ale Pan Darek co jakiś czas proponuje mi małą zmianę w postaci np grzywki innej albo trochę innego koloru włosów i nie mam cały czas tego samego i nie mam stresu przy zmianach bo są niewielkie tak jak lubię.A ktoś pytał ile kolor kosztuje,ja płacę do 200 zł nie zdażyło się więcej i mam zawsze modelowane na szczotce,obcinanie trochę prostowane jak trzeba.Koleżanka ma za ramiona i dużo włosów to płaci 200 za wszystko a chyba ze 2 razy poszłam same obcięcie to 50 zl także ceny jak dla mnie nie są duże i już wiem że jak Pan Darek nie odbiera to ma klienta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aqalister
Byłam tam kilka dni temu,wkońcu mam fryzurę dobrze obciętą.. Zawsze myślałam że poprostu fryzjerzy wszyscy obcinaja tak samo i fryzura nigdy się nie układa dobrze a tu zaskoczyło mnie to że jak następnego dnia umyłam włosy to były takie same jak dzień wcześniej i jak wyprostowałam to były identyczne jak po wizycie.Dowiedziałam sie że u tego Pana będzie stylizował ktoś kto zna się na modzie i ubieraniu i to też mnie zaskoczyło bo w Żorach nie ma możliwości zasięgnąć porady w kwestii mody wkońcu to nie Warszawa a tu proszę bardzo jak sie chce to można coś wymyślić.Także biorąc całokształt pod uwagę ja polecam.Dorota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mosa
No prosze to Ja też wpisuję się do fanklubu Pana Darka ;)) spokój i precyzja,ale potrafi też nieźle zaszalec a włosami.Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozna prosic o adres i nr tel zeby umowic saie do tego Pana Darka na wizyte ?? od kilku lat wedruje po fryzjerach i zaden nie potrafi dobrac mi koloru i fryzury,wszyscy chca sie dostosowac do mnie a ja potrzebuje zeby ktos w koncu mialo wizje i zrobil taka fryzure ktora bedzie pasowaala do mnie,bylam rok temu k&d salon fryzjerski w zorach zaplacilam ok 200zl,powiedzialam ze wyjezdzam i szybko tam nie zawitam i racja rozjasnili mi wloski i wcale nie bylo ochydnych odrostow po miesiacu tylko dobre kilka miesiecy trzymal sie kolor ale z obciecia to nie bylam zadowolona.. takze mam zamiar sprawdzic umiejetnosci Darka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muffina
tam mojej koleżance która miała zniszczone pasemka zrobili extra kolor tak i sie spodobał że sama się też zapisałam ;) mam nadzieję że wyjdzie równie ładnie chociaż ja mam straszne siano ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mochata
powiem tak..pierwszy raz byłam u fryzjera a nie u fryzjerki..nic nie musiałam mówić co chce,nie przeglągałam setek zdjęć żeby coś dla siebie wybrać..facet zrobił to za mnie..powiedział jaka grzywka jaki kolor,jak mam się czesać i jakich kosmetyków unikać a jakie są dla mnie ok..czego chcieć więcej? no trochę się naszukałam tego miejsca bo dziura totalna na tym osiedlu same bloki i nic więcej ale znalazłam..z Rudy Śląskiej jest kawałek ale czego się nie robi dla urody ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbb90
dziewczyny podajcie adres tego fryzjera i nr tel! bede wdzięczna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perfekcja
nie wiem jaki jest adres do tego fryzjera ale jest to koło bloku 5 na korfantego na wieżowcach taki piętrowy budynek i fryzjer na parterze,chodziłam jakąś godzine wkoło ale wkońcu znalazłam.to najbardziej konkretny fryzjer u jakiego byłam nie owija w materiał tylko mówi jasno jak powinno się wyglądać jaki kolor jaka długość włośów jaka grzywka zaskoczył mnie ogrom wiedzy o włosach widać że lubi ten zawód pozazdrościć pasji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość snuff
Ja szukałam nazwy by fama bo tak mi koleżanka tłumaczyła że na oknie mają napisane a tu psikus bo by famy nie ma a jest keune ;) ale na szczęście fryzjer ten sam tylko zmienił markę super pachną te kosmetyki nie wspominając jakie fajne włosy są po nich dobre ścięcie fajny kolor i extra kosmetyki polecam ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nemaa
Ja byłam u Pana Darka na początku się bałam,ale fryzura mi się podoba kolor również i wiele dobrego słyszałam na temat kosmetyków, których używa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×