Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wiosna 123

Gdańsk - fryzjer stylista

Polecane posty

Gość Wiosna 123

Witam! Nadchodzi wiosna i postanowiłam zmienić coś w swoim wyglądzie. Na moją starą fryzjerkę nie mam co liczyć, dlatego byłabym wdzięczna za podpowiedzi, do kogo można się wybrać. Zależy mi na fryzjerze/fryzjerce, którzy potrafią dobrać kolor włosów i fryzurę. Będę również wdzięczna za typy, kogo zdecydowanie nie polecacie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pan Wojtek, ma salon w okolicach Wajdeloty. Ale się ceni hu hu hu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiosna 123
Ka - dziękuję! Może masz jakiś namiar?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 35-latka
chodzilam do Wojtka z mamą 20 lat temu. juz wtedy byl zarozumialy i robił kretyńskie zapisy na caly rok, a strzygł do dupy - zadna rewelacja. Ciekawa jestem jaki jest teraz. Napisz Ka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkka
Polecam "salonik" na Wojska Polskiego we Wrzeszczu. Strzygą tam Pani Ewa i Pan Tomek. Pan Tomek ma zapędy stylistyczne, ale w bardzo ciekawym kierunku - polecam! Trzeba sięzapisać, najlepiej około 2 tygodni wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja polecam
En Vogue na Grunwaldzkiej we Wrzeszczu. Pani Sylwia swietnie dobrała mi kolorki i ścięła włoski :) Ceny średnio-umiarkowane..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie... Ten En Vogue to dobry? Jest jeden fryzjer na Wrzeszczu. Nazywa sie Daniel Fryc. Kiedys strzygl w salonie w Manhatanie, teraz ma swoj salon, na Sienkiewicza (to bliziutko Manhtanu w strone Do studzienki). Salon nazywa sie Snipes. Dziewczyna kumpla to prawie sika w amjtki z radosci na same brzmienie jego imienia :P I wszyscy sie zachwycali. Babki scina za 50 (z modelowaniem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przy okazji fryzjera
ostrzegam przed kosmetyczka na Sobótki!!! Masakruje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj wróciłam z salonu Pana Wojtka na ul. Wajdeloty 14 i jestem bardzo zadowolona z farbowania i strzyżenia.Chodzę tam od lat i zawsze jest miły , uśmiechnięty i otwarty dla ludzi i dziwię się dlaczego jest w Pani taka złośliwa, a porównać by Panią można do powiedzenia, " że nawet w Paryżu nie zrobi się z owsa ryżu. " Odkąd ja pamiętam wystarczy tam zadzwonić i umówić się na wizytę. Jeszcze nigdy nie spotkało mnie tam rozczarowanie, wręcz przeciwnie , zawsze wychodzę uśmiechnięta i zadowolona. Pełen profesjonalizm w mistrzowskim wydaniu. Jeśli nie wierzycie to proszę się przekonać , podaję numer tel 341 50 76. Ja zawsze wracam tam z przyjemnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje Panie za chwilę Święta, Sylwester , Nowy Rok. Jeśli chcecie zmienić fryzurę lub kolor włosów polecam salon Fryzjerski Wojtek we Wrzeszczu na ul. Wajdeloty 14, wcale nie jest taki drogi jak niektórzy sądzą, ceny są takie same jak wszędzie, ale jakośc usług zdecydowanie lepsza. W salonie panuje miła atmosfera, z przyjemnością wypijesz tam kawkę i się zrelaksujesz. Szczerze polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Potwierdzam , że salon u Pana Wojtka we Wrzeszczu ul. Wajdeloty 14 jest godny polecenia, chodzę tam od kilku lat. Pan Wojtek to bardzo miły człowiek, wesoły i pogodny. Ceny nie są wygórowane , a jakość usługi na najwyższym poziomie i co ważne nie trzeba się zapisywać. Można przyjść bez umawiania , a i tak zostaniesz mile przyjęta przez personel. Ja jestem zadowolona i polecam , warto odwiedzić ten salon .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak najbardziej potwierdzam salon Wojtek na Wajdeloty ma bardzo dobrą renomę od lat. Panuje fantastyczna atmosfera, wnętrze salonu jest ciepłe i przyjazne. Jesteśmy częstymi bywalcami razem z żoną, nigdy się nie zawiedliśmy strzyżenie jakie wykonuje Pan Wojtek jest perfekcyjne natomiast żona zodowolona jest z koloru włosów a także z usług kosmetycznych. Polecamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potwierdzam Pan Wojtek strzyże rewelacyjnie. Naprawdę warto tam się wybrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rewelacja !!!!!!!!!!!! Warto było odwiedzić salon we Wrzeszczu na ul. Wajdeloty , salon Pana Wojtka naprawdę jest na najwyższym poziomie usług.Jeszcze nigdy tak dobrze nikt mi nie dobrał fryzury i tak błyskawicznie mi jej nie wykonał. Naprawdę mistrzostwo . Jestem pod ogromnym wrażeniem pracy Pana Wojtka. Z wielką przyjemnością chcę dołączyć do grona jego wielbicielek.Jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam sie z opinią , że Pan Wojtek to wielki stylista. Posiada ogromny talent i doświadczenie w branży. Każdemu można go polecic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×