Odpowiedz na ten temat

Gdzie najlepiej na kurs kosmetyczny

• Misiu123456 2010.01.30 [22:33]
    Witam! zamierzam otworzyć swój gabinet kosmetyczny.Chciałabym wiedzieć od czego zacząć? Będę się starać o dotacje z UP na otwarcie działalności, czy jednocześnie mogę również starać się o sfinansowanie kursu kosmetycznego?Co najpierw żeby było dobrze? Gdzie najlepiej zrobić kurs? jaki sprzęt?tych pytań mam mnóstwo na których nie mogę uzyskać konkretnej odpowiedzi.Bardzo proszę Was o pomoc!!!!!!!!!!!!!!!

• minimoni 2010.02.04 [16:15]
    Po kursie kosmetycznym to niewiele będziesz umiała. Lepiej ukończyć 2-letnie studium kosmetyczne a będziesz miała tytuł technika, dyplom i będziesz idealnie przygotowana do zawodu kosmetyczki.

• Misiu123456 2010.02.05 [21:57]
    Dzięki, wiem że było by lepiej ale niestety muszę zdecydować się na kurs, i doszkalać się, więc podpowiedzcie gdzie najlepiej????????????????????????

• kosmetyczka123 2010.02.09 [22:49]
    Monimar Hurtownia Kosmetyki Profesjonalnej
    i Centrum Szkoleniowe
    www.monimar.pl
    Rybnik ul.Wodzis³awska 124
    tel/fax 032 42 39 920
    Prawdopodobnie jedna z najwiêkszych Hurtowni Kosmetycznych na po³udniu kraju.
    Organizujemy warsztaty/szkolenia na których prezentowane s¹ firmy kosmetyczne oraz nowooeci na rynku
    kosmetycznym. 
    Najbli¿sze terminy Warsztatów Kosmetycznych roku 2010
    1.Wiza¿ - 19.02.2010 r. ( pi¹tek) o godz. 10.00
    Temat: MAKIJA¯ OELUBNY - SEZON 2010 - NAJNOWSZE TRENDY!!! 
    Koszt Szkolenia wraz z certyfikatem : 70 z³
    W Programie:
    Pokaz Makija¿u OElubnego ³¹cz¹cego w sobie cechy makija¿u dziennego, wieczorowego oraz fotograficznego
    Makija¿ OElubny - kolor i styl - profesjonalny, trwa³y, dopasowany do kszta³tu, proporcji twarzy, osobowooeci
    oraz okolicznooeci Aplikacja dodatków ( kêpki sztucznych rzês, cyrkonie, brokat ) Makija¿ korekcyjny Pana
    M³odego
    2. Jadwiga firma kosmetyczna 22.02.2010 r. (poniedzia³ek) o godz. 11.00
    Temat :
    Zabiegi
    - Polski Peeling Zio³owy
    - Eksfoliacja Kwasami
    - Saipan cia³o
    Prezentacja Kosmetyków   
    Koszt szkolenia: 150z³
    UWAGA!!! Uczestniczka szkolenia otrzymuje A¯ 3 certyfikaty!!!!
     3. KOZMETIKA AFRODITA dnia 27.02. 2010 r.(sobota) o godz. 13.00
    W programie:
    Ekskluzywny Zabieg Anty Age WINOTERAPIA z wykorzystaniem Maski z Szampanem oraz Koncentratu
    Winogronowego Zabieg Odm³adzaj¹cy „lifting bez skalpela”w Zabieg intensywnie dotleniaj¹cy z
    Energetyzuj¹c¹ Mask¹ R Zabieg regeneruj¹co-wyg³adzaj¹cy na cia³o z Mask¹ ¯urawinow¹ z kwasami
    owocowymi Zabieg detoksykuj¹co-wyszczuplaj¹cy z Mask¹ Peel-Off Drainage.
    Koszt szkolenia: 50z³
    8 marca 2010 Z okazji Dnia Kobiet firma Monimar zaprasza wszystkie panie do odwiedzenia naszej siedziby.
    Przewidziane w tym dniu:
    ·         10% rabatu na ca³y asortyment
    ·         Prezentacja kosmetyków firmy Peggy Sage oraz Lavertu
    ·         Mo¿liwooeæ wypróbowania kosmetyków wybranych firm
    ·         Dla ka¿dej z pañ mi³y upominek
     Profesjonalne kursy w Centrum Szkoleniowym MONIMAR prowadzone s¹ wed³ug autorskiego programu i s¹
    przeznaczone zarówno dla osób, które ukoñczy³y szko³ê kosmetyczn¹ i chcia³yby uzupe³niæ swoj¹ wiedzê i
    umiejêtnooeci praktyczne jak i dla osób, które nie mia³y stycznooeci z kosmetyk¹ profesjonaln¹.
     Szkolenia prowadzimy w oparciu o najnowoczeoeniejsz¹ technikê, wiedzê i wieloletnie dooewiadczenie
    Naszych instruktorów oraz na najwy¿szej jakooeci sprzêcie.  
     Proponujemy szkolenia z zakresu: stylizacji paznokci metod¹ ¿elow¹, zdobienia paznokci, manicure,
    pedicure leczniczy oraz kosmetyczny, przed³u¿ania i zagêszczania rzês, pielêgnacji oczu i ich oprawy,
    przek³uwania uszu i nosa, mikrodermabrazji diamentowej, kwasy, wiza¿, peeling kawitacyjny i ultradŸwiêki,
    depilacja woskiem, zabiegi na cia³o , a tak¿e pe³ny kurs kosmetyczny. Szkolenia odbywaj¹ siê indywidualnie
    lub w ma³ych grupach.
     Wspó³pracujemy z Powiatowymi Urzêdami Pracy oferuj¹c wysokiej klasy szkolenia dla osób bezrobotnych,
    które pragn¹ zdobyæ pracê, dooewiadczenie i presti¿ na rynku kosmetycznym.
     Jako Instytucja Szkoleniowa jesteoemy wpisani do Rejestru Instytucji Szkoleniowej pod nr 2.24/00141/2009. 
    Dziêki Pañstwa zaufaniu, a Naszemu dooewiadczeniu mo¿emy pochwaliæ siê wieloma nagrodami i
    osi¹gniêciami na rynku kosmetycznym w Polsce. 
    W 2006 roku zdobylioemy nagrodê "Weekend w spa Payot w Pary¿u" za najwiêksz¹ sprzeda¿ Kosmetyków
    firmy Payot w Polsce od Euro Fragrance. 
    W 2007 roku zdobylioemy nagrodê "tygodniowy pobyt w Maroko" dla Najlepszej Hurtowni Kosmetycznej w
    Polsce od firmy Bielenda.
  • kalinka m. 2012.03.12 [07:36]
    W tym momencie ruszyła kolejna fala szkoleń organizowanych z Urzędu Pracy. Jakoś do 5 tyś dają na szkolenie? Tak czy siak, można za to zaliczyć świetne szkolenie zawodowe w New Nails. Certyfikat i w zasadzie pewna praca - o ile tylko się odpowiednio zaangażujecie.
  • marcysia damiencka 2012.03.13 [07:42]
    Ale czy otrzymanie tej kasy jest pewne?
    Zostajesz osobą bezrobotną i od tak sobie składasz wniosek i masz kasę na szkolenia? Trochę dziwne...
  • kalinka m. 2012.03.14 [07:27]
    Oczywiście, że nie - ale jak najbardziej możliwe jest otrzymanie takich środków. Zbierane są wnioski i komisja wybiera tych, którzy będą mogli skorzystać ze szkolenia. Jeśli tylko będziesz miała trochę szczęścia to na pewno się uda.
  • marcysia damiencka 2012.03.15 [07:36]
    A jaka jest pewność co do tego, że oni sfinansują szkolenie w New Nails, a nie jakieś za 200 zł, które nic nie da. Nie mają kryteriów ceny?
  • _BeautyExpert 2012.03.15 [09:03]
    Zapraszamy na kursy kosmetyczne, masażu, wizażu, paznokci, stylizacji rzęs w Zielonej Górze.
    www.beautyexpert.edu.pl

Aktualnie rozpoczynamy nabór na kurs kosmetyczny weekendowy

- Nowości co miesiąc
    - Raty 0%
    - Atrakcyjne promocje
    - Nagrody dla zamawiających newsletter
    - tryb dzienny (wakacyjny), wieczorowy, weekendowy

Program kursu kosmetycznego BeautyExpert

Higiena pracy w gabinecie kosmetycznym.
    Dezynfekcja i sterylizacja.
    Wywiad kosmetyczny.
    Diagnostyka skóry.
    Karta klienta.
    Metody złuszczania.
    Peelingi drobnoziarniste, gruboziarniste, enzymatyczne, gommage.
    Kwasy owocowe AHA i BHA.
    Peeling kwasem migdałowym.
    Peeling kwasem pirogronowym.
    Głęboki peeling ziołowy (medyczny).
    Mikrodermabrazja diamentowa.
    Mezoterapia bezigłowa.
    Fale radiowe.
    Elektrostymulacja.
    Peeling kawitacyjny.
    Waporyzacja.
    Galwanizacja.
    Jonoforeza.
    Darsonwalizacja.
    Masaż twarzy szyi i dekoltu.
    Masaż dłoni i przedramienia.
    Masaż stopy i łydki.
    Masaż pleców.
    Alginaty.
    Maski rozpulchniające.
    Maski żelowe.
    Maski kremowe.
    Maski ściągające.
    Maski na bazie borowiny, glinki czerwonej, zielonej, białej, błota z morza martwego
    Oczyszczanie twarzy manualne - metoda tradycyjna i nowoczesna.
    Zabiegi wyciszające dla cer naczynkowych.
    Zabiegi regulujące pracę gruczołów dla cer tłustych i trądzikowych.
    Zabiegi liftingujące i przeciwzmarszczkowe dla cer dojrzałych.
    Zabiegi nawilżające dla cer odwodniowych.
    Zabiegi odżywcze dla cer suchych.
    Pielęgnacja okolic oczu.
    Henna żelowa i proszkowa.
    Regulacja łuku brwiowego.
    Depilacja woskiem wąsika.
    Depilacja woskiem twarzy.
    Depilacja woskiem torsu i pleców.
    Depilacja woskiem rąk.
    Depilacja woskiem ud.
    Depilacja woskiem bikini.
    Depilacja woskiem łydek.
    Depilacja woskiem pach.
    Depilacja brazylijska woskiem twardym.
    Depilacja pastą cukrową.
    Manicure biologiczny.
    Manicure cążkowy.
    Sposoby malowania paznokci.
    Zdobienia - cyrkonie, kalki, stemple.
    Kąpiel parafinowa.
    Pedicure kosmetyczny za pomocą omegi i tarki.
    Pedicure frezarkowy.
    Przekłuwanie uszu.

Tel. 607 412 001, 68 414 54 17, email biuro@beautyexpert.e du.pl

• kalinka m. 2012.03.16 [07:31]
    marcysia -nie wiem na jakich zasadach to jest dobierane. Być może znają ceny rynkowe i na tej podstawie są dobierane oferty. Pewnie wiedzą również które szkoły są godne zaufania, a które nie do końca.
    Przedmówczyni - czyli nauczymy wam wszystkiego hehe
  • mariettka355 2012.03.18 [16:57]
    Polecam Ci bardzo panią Adamczewską . Jest ona profesjonalistką w dziedzinie fryzjerstwa i makijażu . Znajdziesz ją na ul. Grzymalitów 1d/1, Wa-wa. usmiech.gif Polecam serdecznie. Jej stronka to http://wizaz.waw.pl/
  • kalinka m. 2012.03.19 [07:34]
    Hmmm.... ta Pani jest dla mnie anonimowa. Wydawało mi się, że najlepsze szkolenia w Wawie robi New Nails. Ta Pani również jest godna uwagi?
  • joasia321 2012.09.24 [11:23]
    Cześć! Dobre kursy kosmetyczne oferują w ECK w Pruszczu Gdańskim: http://www.eck.edu.pl - warto sprawdzić ich ofertę.
  • garmania 2012.10.16 [07:31]
    Nie wiem czy najlepsze szkolenia robi New Nails bo byłam tylko w dwóch firmach. Na pewno mają długie programy, dobre instruktorki, kosmetyki, a laski ze szkoleń wychodzą z wiedzą - mówię na podstawie swojej i innej dziewczyny, która była na szkoleniach. My byłyśmy z tego co nam pokazano bardzo zadowolone.
  • iza praska 2012.10.17 [07:25]
    Jeśli idziecie na szkolenia to pamiętajcie, aby od razu po nich faktycznie wszystko powtarzać. Jeśli tego nie zrobicie, to nie oczekujecie, że zachowacie wiedzę, jakieś umiejętności. Po prostu nauka wymaga również praktyki.
  • kurak m. 2012.10.18 [07:33]
    Najlepiej tam, gdzie polecają znajomi. Ja jeszcze nigdzie nie byłam, dopiero się przymierzam. Moje dwie koleżanki były za to w New Nails, w Warszawie i twierdzą, że było ok. Pewnie u mnie skończy się na dokładnie tej samej szkole.
  • magda praska 2012.10.19 [07:22]
    Gdzie najlepiej? Nie ma najlepszego i idealnego miejsca. Każde miejsce ma w sobie coś negatywnego. Najlepiej na kurs kosmetyczny wybrać się tam, gdzie miałyście znajomych, które potwierdzą sens szkolenia. Wiadomo, że można bazować na opiniach z sieci, ale i tak opinia znajomego ma większą wartość oczko.gif
  • ewelina kups 2012.10.22 [07:23]
    Sama szukałam dobrego szkolenia ponad miesiąc, ale trafiłąm do szkoły, z której jestem zadowolona. Przyznaję wam rację co do podejścia - jeśli ktoś nie ma go odpowiedniego to i tak nic nie zyska przez szkolenia. Może zapamięta jakieś jego fragmenty, ale to już wszystko.
  • dobra książka 2012.10.23 [07:39]
    To szukasz, czy trafiłaś? O jakim dokładnie szkoleniu piszesz?
  • ewelina kups 2012.10.24 [07:11]
    Tym o którym tutaj dziewczyny pisały - w new nails. Ja również nasiedziałam się w sieci zanim znalazłam dobre szkolenie, więc wiem jak to jest jego szukać. I rzeczywiście pewnych ofert od sprawdzonych firm jest niewiele - zakładając, że naprawdę chcemy się dużo nauczyć oczko.gif
  • Anielica543 2013.03.01 [13:43]
    Z dobrych szkoleń kosmetycznych mogę polecić te organizowane przez GoWork - aktualnie mają coś takiego http://www.gowork.pl/kursy-i-szkolenia/kursy- zdrowie/kurs-dietetyki-i-odchudzania-i-i-ii-stopnia-60-h-156 . Kursy są prowadzone przez profesjonalistów, jest mnóstwo zajęć praktycznych i bardzo ciekawych.
  • buniaa26 2013.04.10 [12:21]
    ja polecam Akademie szkoleniową Aleksandry Góreckiej, mają tam bardzo duży wybór szkoleń. Ja robiłam kurs kosmetyczny z makijażem permanentnym i byłam naprawde zadowolona. Fajni trenerzy, mają dużą wiedze praktyczną. Atmosfera też mi sie podobało, ciepło i przyjaźnie.
  • bielickanatalka28 2013.04.11 [11:23]
    Również byłam w Akademii Szkoleniowej P. Oli i kurs miałam finansowany przez up w moim mieście. Teraz prowadze swój gabinet i jestem zadowolona bo wkońcu udało mi sie spełnić jedno z moich marzeń usmiech.gif
  • tamaraskutkowska 2013.05.14 [23:53]
    ja moge polecic kurs kosmetyczny w gowork, duzy nacisk na praktyke, po zdanym egzaminie daja wszystkie niezbedne dokumenty, grupy sa male, dzieki czemu prowadzacy moga sie skupic na kazdym usmiech.gif
  • gość 2013.05.28 [10:09]
    Witajcie!! Jeśli jesteście zainteresowane szkoleniami kosmetycznymi zapraszam do odwiedzenia stronywww.amber-kosmetyka.pl
  • justyna pogorzala 2013.06.28 [07:32]
    Przecież gowork uczy wszystkiego - uczy się kosmetyki to szukajcie specjalistów z tej dziedziny, a nie firm, które uczą wszystkiego. Myślicie, że są profesjonalistami we wszystkim?
  • irmina kabarczyk 2013.07.01 [07:24]
    Uczyłam się w szkole, który wyłącznie zajmowała się szkoleniami kosmetycznymi. Sory, ale uczący wszystkiego nie potrafią tak naprawdę niczego. Zatrudniają trenerów, ale co z tego, skoro nikt nie potrafi zweryfikować jakości ich pracy? oczko.gif
  • justyna pogorzala 2013.07.02 [07:29]
    Gadaj sobie oczko.gif Ludzie patrzą gdzie jest najtaniej - nie myślą nad tym kto będzie ich uczył i czy rzeczywiście ta osoba będzie specjalistą w danej dziedzinie. Przecież tak to już wygląda od bardzo dawna.
  • irmina kabarczyk 2013.07.03 [07:26]
    Ale to bzdura. Kiedy chodzi o kwalifikacje to powinni zwracać przede wszystkim uwagę na jakość, efekty u innych, na to ile osób po szkoleniach dostało pracę, a nie na najniższą cenę. Przynajmniej ja dlatego trafiłam do new nails. Ale w sumie... to wasza kasa, róbcie z nią co chcecie.
  • justyna pogorzala 2013.07.04 [07:18]
    To co powinni, a to co robią, to całkowicie inna para kaloszy - zresztą nie ma w tym niczego zaskakującego, prawda? Ludzie nie angażują się w rozwój osobisty tak jak powinni, a później jest narzekanie, że w Polsce tak źle... Nie zmienimy tego. Istotniejsze żebyśmy same potrafiły podejmować odpowiednie decyzje.
  • KarinaWarszawa 2013.07.19 [13:05]
    Jeśli chodzi o Warszawę, to polecam Centrum Kształcenia Zacisze. Możliwość praktyk i zatrudnienia w dobrych salonach, dobra cena. Co dla mnie jest dosyć ważne: szkoła zapewnia modeli i profesjonalny sprzęt, kosmetyki i wyposażenie takie jak w salonie. Polecam, bo warto.
    Buziaki
    Karina

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...