Odpowiedz na ten temat

Gdzie sa najlepsze kursy wizażu w POlsce - czy ktoś to wie ???

• Urszulka 2016.03.13 [22:51]
    Witam cieplutko!!! Chciałabym prowadzić darmowe warsztaty makijażu na wsiach i pragnę zdobyć wiedzę na ten temat, prosze o polecenie mi kursu, szkolenia w Poznaniu
  • gość 2016.03.20 [18:29]
    Najlepsza szkola to pro makeup academy w warszawie.
  • gość 2016.04.01 [16:46]
    WYZSZA SZKOLA HANLDU I USLUG POZNAN
    Chcesz zdać Maturę z matematyki i języka angielskiego?
    Przyjdź na kursy dla maturzystów, które przygotowaliśmy specjalnie pod kątem potrzeb i wymagań programu Matura 2016
    Z okazji 20 - lecia szkoły, masz od nas prezent – kurs maturalny po najniższej cenie w całym Poznaniu.
    Koszt całkowity 22-godzinnego kursu to tylko 85 złotych, czyli to mniej niż 4 złote za godzinę!
    Jeśli po kursie zostaniesz studentem Wyższej Szkoły Handlu i Usług, cały kurs będziesz mieć totalnie za darmo!
    Nie przegap! Ilość miejsc ograniczona!
    !!Startujemy już 9 kwietnia!!
  • gość 2016.04.08 [15:52]
    Organizowany jest kurs Wizażu 72 godzinny w drugiej połowie kwietnia w Eurece w Rzeszowie.
  • gość 2016.04.15 [07:13]
    Zawodowy wizaż jak najbardziej. W beauty lux zrobiłam to szkoleniami. Później to była kwestia ciężkiej pracy nad budowaniem doświadczenia i poprawianiem umiejętności. Od 2 lat jestem na swoim - czyli można.
  • Kiniaron 2016.04.25 [14:55]
    Najlepsza szkoła wizażu i stylizacji jest u Agnieszki Brody w Katowicach. Biar Beauty to klasa sama w sobie. Nie tylko najwyższy poziom, ale też super atmosfera. Nie znam osoby, która poźniej miałaby problem ze znalezieniem pracy po szkole u Agnieszki.
  • Kasia963 2016.06.10 [13:59]
    Robię kurs wizażu w Select i muszę przyznać że jestem bardzo zadowolona . Decydując się na tą szkołę kierowałam się zdjęciami makijaży wykonywanych przez uczniów, zdjęciami sal wykładowych , tym czy jakaś znana wizażystka prowadzi zajęcia . Póki co jest naprawdę spoko, przynajmniej nie wyrzuciłam kasy w błoto.
  • kasia963 2016.06.10 [14:02]
    Robię kurs wizażu w Select i muszę przyznać że jestem bardzo zadowolona . Decydując się na tą szkołę kierowałam się zdjęciami makijaży wykonywanych przez uczniów, zdjęciami sal wykładowych , tym czy jakaś znana wizażystka prowadzi zajęcia . Póki co jest naprawdę spoko, przynajmniej nie wyrzuciłam kasy w błoto.
  • Milenka902 2016.06.22 [14:30]
    Moim zdaniem najlepsze kursy oferuje hairXtend w Warszawie. Oferują nawet najnowsze techniki makijażu i wywabiania chemicznego. Ponadto uczyłam się pod czujnym okiem profesjonalistów , a ich porady były niezastąpione usmiech.gifhttp://www.hairxtend.pl/training/260 tutaj jest aktualna oferta
  • katarinas 2016.07.12 [13:47]
    Jeśli chodzi o Poznań to polecam Centrum Szkoleniowe Corio -www.coriocs.pl , miła atmosfera, świetnie prowadzone i dużo zajęć praktycznych, także polecam.
  • jowitkasritka 2016.08.03 [18:27]
    hmm, każdy na pewno odniesie się do własnych doświadczeń. Ja byłam w Corio w Poznaniuwww.coriocs.pl i bardzo sobie chwalę, profesjonalna wizazystka, zapewnione modelki na szkoleniu i przemiła atmosfera! Polecam...
  • gość 2016.08.05 [11:22]
    jak dla mnie New Nails
  • gość 2016.08.31 [16:03]
    KURS WIZAŻU! Tylko 2 weekendy PROMOCJA!
    NOVA Centrum Edukacyjne prowadzi nabór na Kurs Wizażu I stopnia
    Planowane terminy:
    Wrzesień:
    Tryb dzienny - dni powszednie (godz. 9-16):
    19-23,26-30 września 2016 r.
    Tryb wieczorowy - dni powszednie (godz. 17-21): 5- 9,12-16,19-23,26-30 września 2016 r.
    Tryb weekendowy:17,18.09 i 24-25.09.2016r.
    Przystępny sposób przekazywania wiedzy przy zachowaniu indywidualnego podejścia do każdej osoby, to cechy charakterystyczne stylu pracy naszych trenerów.
    Jakie umiejętności zyska uczestnik kursu?
    Program został opracowany na podstawie kilkuletniego doświadczenia w organizacji kursów. Zagadnienia obejmujące program są praktyczną odpowiedzią na potrzeby rynku w zakresie wizażu.
    90 % czasu trwania kursu to praktyka, która pozwala na możliwie największe szlifowanie umiejętności. Kursanci mają do dyspozycji wszelkie niezbędne kosmetyki i akcesoria do wykonywania makijaży. Dzięki temu mogą w sposób kompleksowy i profesjonalny zgłębiać wiedzę z zakresu wizażu. Materiały dydaktyczne zapewnia organizator kursu.
    WAŻNE!!!
    Każdy kursant otrzyma zaświadczenie na druku Ministerstwa Edukacji Narodowej oraz certyfikat ukończenia kursu.
    Serdecznie zapraszamy!
    Zapisz się już dziś.
    Kraków,ul.Szewska 14
    tel.796-400-146
    M: krakow.szkolenia@ nova.edu.pl
    Ceny już od 599zł/osobę.
  • gość 2016.09.01 [13:40]
    Najlepsza szkoła w Warszawie , kolezanka mi poleciła wizaż w Select po tym jak sama ukonczyła tam kurs. Dużo praktyki , kufey pełne kosmetyków, trenerki z wizażu bardzo pomocne i otwarte usmiech.gif
  • gośćAga 2016.09.02 [10:24]
    zapisz się do studia Makijażu MBS. Posiadają ciekawe oferty, najważniejsze że po warsztatach masz możliwość nawiązać współpracę ze studiem.
    info@MargotBeau tySolutions.com
    Polecam.
  • gość 2016.10.13 [07:12]
    Czy najlepsze w Polsce to ja nie wiem, ale mnie zawodu nauczyli podczas szkoleń w Beauty lux i bardzo pozytywnie to wspominam. Pracy sporo, ale były to najlepiej wykorzystany czas - na pewno lepiej niż na studia.
  • gość 2016.10.21 [09:59]
    Uważam, że zamiast kursu wizażu lepszym pomysłem jest kurs makijażu permanentnego. Jest bardzo dużo dobrych kosmetyczek, które mają wyrobioną renomę. Jest też sporo dziewczyn, które mają talent i nie potrzebują kursów, a ludzie i tak chętnie do nich chodzą. Moim zdaniem kurs makijażu permanentnego to dużo lepszy pomysł w tych czasach, sama byłam na kursie tutaj: http://www.biotekpolska.pl/szkolenia/
  • gość 2016.11.04 [10:52]
    Ja za to mogę polecić http://www.faceart.pl/?p=216 w Krakowie blisko starego miasta. Tolerancyjni są, więc nawet dla osób już mających doświadczenie jest to miłe
  • karinaw 2016.12.09 [10:54]
    Jeśli chodzi o Poznań to serdecznie polecam Corio,www.coriocs.pl
  • dominikleno 2017.01.04 [07:13]
    Wszystko zrobione szkoleniami w beauty lux. To tak właśnie opanowałam zawód i tak się wszystkiego nauczyłam. Pewnie, że dojście do zawodu kosmetyczki musi wymagać czasu, ale też bez przesady - wszystko jest zdecydowanie do ogarnięcia.
    17 kg lżejsza, 100 razy szczęśliwsza
  • gość 2017.01.08 [17:40]
    według nie najlepsze są w http://mmpasja.edu.pl/makijaz-wizaz/ Sama jestem tam po dwóch kursach i jestem bardzo zadowolona w efektów usmiech.gif
  • gość 2017.02.21 [10:04]
    Ja polecam Szkołę Select.
    Robiłam kurs wizażu dzienny, podejście instruktorów świetne, widać że jest to ich pasja. Sala bardzo przytulna, w sam raz dostosowana do zajęć. Bardzo dużo kosmetyków różnych marek od tych najtańszych po te najdroższe. No i cena najelpsza na rynku.
    Na prawde polecam usmiech.gif
  • mmartam 2017.03.01 [20:07]
    Polecam stronke http://beauty-b0x.pl/f70d9471 maja ekstra kosmetyki
  • Judyta377 2017.03.16 [22:47]
    Ja od kwietnia wybieram się do Międzynarodowego Studium Dziewulskich w Warszawie http://www.dziewulscy.pl/ , trwa tam akurat rekrutacja na roczny wydział charakterystyki i wizażu. Po tej szkole można mieć niezły fach w ręku , czytałam o nich sporo i powiem Wam że jestem pod ogromnym wrażeniem tego czego tam można się nauczyć .
  • gość 2017.03.17 [07:15]
    Szkolenie robisz w Beauty lux - tam wszystko ogarniesz w bardzo krótkim czasie, ale oczywiście trzeba się na tym znać. Tzn. nie idziesz na szkolenie zawodowe nie mając choćby podstawowych umiejętności, bo zwyczajnie sobie z tym nie poradzisz.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...