Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość studentka bez kasy

GDZIE TANI MANICURE W KRAKOWIE? -DO 15 ZL

Polecane posty

Gość studentka bez kasy

HEJ! wczesniej juz pisalam bo sie pytalam o tani manicure ale powtorze-szukam gdzie wykonuja tani manicur. nie zalezy mi na frenchu, tylko zeby te skorki jakos wyrownac itp i potem nalozyc odzywke. plis napiszcie mi dziewczyny czy znacie !!!!!! bede wdzieczna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studentka bez kasy
czyzby takowy niei stnial?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tzn. chcesz zrobić sobie tipsy (sztuczne paznokcie) czy tylko wypielęgnować paznokcie? Jeżeli to pierwsze, to ciężko jest znaleźć kosmetyczkę która zrobi ci paznokcie za mniej niż 100zł , piszę tu o profesjonalistkach. Domowa robota tipsów kosztuje różnie, od 50 - 70 zł. Natomiast jeśli chodzi ci o wypielęgnowanie paznokci to możesz to zrobić sama:) Z tanich a dobrych odżywek polecam firmę Killys bądź Inglot (do 15zł). Natomiast do skórek możesz użyć nawet zwykłej oliwki dla dzieci (Jonson&Jonson) która kosztuje 8zł. Oczywiście Inglot też ma oliwkę, kosztuje ok. 15 zł. Możesz równiez zrobić peeling całym dłoniom, wtedy ładnie złuszczy się martwy naskórek (skórki), potem już tylko oliwka bądź kremik do rąk i gotowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia456
Polecam manicure w salonie Black Pearl naprzeciwko galerii krakowskiej ;) Moze nie za 15 zl, bo za tyle w zadnym dobrym salonie nie zrobia Ci ladnych paznokci, ale niewiele drozej :) Paznokcie dlugo sie utrzymuja, lakier i wykonanie bardzo dobrej jakosci :) jestem bardzo zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgataNie
Wlasnie w Black Pearl maja calkiem tanio, za manicure zapłaciłam cos ponad 20 zł, a w szystko wykonane w milej atmosferze i porzadnymi kosmetykami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FarfalleW
Bardzo dobry manicure wykonują w tym salonie http://www.vici.clinic/ . Widziałam ze mają tam kilka rodzai. Nie wiem co konkretnie moze Cię interesować ale na pewno bedziesz zadowolona z ich usług.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niekoniecznie tani manicure jest dobry. Ja jestem zadowolona z manicure w Magia Day SPA przy ul. Szlak 22.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tutaj jest super i dojazd gratis ladnamama.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość derulo_o
Tani nigdy nie znaczy dobry. Jak chcesz tanio to następnego dnia wszystko może Ci odpaść. Ja polecam od siebie Panią Elenę z salonu Vici, manicure trzyma się nawet kilka tygodni bo wykonywany jest tylko na markowych produktach. Zapłacisz kilka groszy więcej ale masz pewność, że będzie on dobrze wykonany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja jestem zadowolona z manicure w Black Pearl, swietny salon, polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za 15 zl to możesz tylko kupic lakier w drogerii. Ja kiedys zrobiłam manicure za 35 zl i po 2 dniach miałam odpryski mimo ze nie robiłam nic takiego... Tanie zawsze jest gowniane. Wiec teraz albo robię porządne albo w ogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Black Pearl za bardzo fajny i szybki manicure placilam 25 zł, cena jak dla mnie ekstra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tej cenie raczej nie znajdziesz nic dobrego, ale ja polecam manicure z dojazdem do domu na www.ladnamama.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poziomka000
Za dobry manicure lepiej zaplacic troche wiecej, ciezko znalezc cos godnego polecenia w tej cenie. Ja tez do Black Pearl chodze, ceny maja calkiem sensowne i jakosc tez bardzo dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki za polecenie Black Pearl, manicure robia rewelacyjny i ceny maja bardzo w porzadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natka0981
Tez robilam w Black Pearl w dosyc przyzwoitej cenie, moze to nie bylo 15 zl ale napewno nie placilam majatku jak w okolicznych salonach, a efekt byl rewelacyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Black Pearl można w niskiej cenie zrobic paznokcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lucy S.

Ja z całego serca polecam Atelier Bernady na ulicy Masarskiej. Miałam paznokcie w fatalnym stanie i dopiero tam doprowadzili mi je do porządku. Bardzo wysoka jakość usług, ceny jak na taką jakość całkiem ok. Jestem im wierna, według mnie są najlepsi w swoim fachu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×