Odpowiedz na ten temat

Gdzie we Wrocławiu na zabieg odmładzający?

• gość 2016.08.21 [15:37]
    Chcialabym udac sie na zabieg odmładzajacy skore twarzy. Naczytalam sie sporo artykulow o tym, jaki zabieg bedzie najlepszy i mam mętlik w glowie. Szukam gabinetu we Wroclawiu, ktory ma dobrą renomę, w ktorym dobrze mi doradzą i ktory nie ma zbyt wygórowanych cen. Co polecicie?
  • gość 2016.08.23 [06:58]
    z cenami bywa ciezko, tez szukam jakichs przystepnych kwot, ale nie jest to latwe :/ a zabiegi- mezoterapia podobno dobrze dziala na skorę. ale to tez zalezy w jakim wieku jestes i jaki jest stan twojej skory
  • gość 2016.08.30 [00:39]
    Jesli juz wybieram sie do kosmetyczki to do Coco-time. przynajmniej nie wydam zbyt duzo kasy, a profesjonalizm ten sam, co w salonach, w ktorych ceny bywają zawrotne oczko.gif
  • gość 2016.08.30 [21:33]
    o to już cos, chociaz o tym salonie co nieco slyszalam usmiech.gif moze podpowiesz na jakim zabiegu bylas? bo nie wiem czy zaczac od czegos lżejszego czy moze jakis zabieg medycyny estetycznej. widze, ze w Coco-time sa one w dobrej cenie
  • gość 2016.09.04 [14:03]
    dopiero teraz zauwazylam twoje pytanie usmiech.gif w sierpniu bylam na zabiegu Thermage- byl w promocji oczko.gif moze polajkuj ich na facebooku- tam regularnie wrzucają informacje o zabiegach, promocjach usmiech.gif
  • gość 2016.09.13 [12:49]
    ok, zapisalam sie do Coco-time. trzymajcie kciuki, mam nadzieje, ze bede miala ladna skore po zabiegu usmiech.gif zdecyduje sie na to, co doradzi mi kosmetyczka- w koncu najlepiej sie na tym zna smiech.gif
  • tekla62 2016.09.30 [21:31]
    I jak czy jesteś już po zabiegu w Coco-time? jestem ciekawa jak wrażenia, obsługa itp. Sama bym się wybrała do nich na zabieg bo widziałam cennik i jest bardzo interesujący. A mam problem ciągły z przebarwieniami.
  • olka560 2016.10.11 [16:15]
    Ja usuwałam rozstępy metodą Laser CO2 frakcyjny i ogólnie jestem zadowolona. Polecam jak najbardziej Coco-time w Wrocławiu. Miła obsługa, wytłumaczony cały zabieg, efekt godny uwagi, czego chcieć więcej.
  • paluszka09 2016.11.17 [21:54]
    też byłam w cocotime na trawowej i polecam. Tam się tobą dobrze zajmą, doradzą konkretny zabieg dobrany do twojej skóry
  • miriam255 2016.11.22 [21:58]
    ja chodzę do coco time na manicure i pedicure. Ale widziałam że jest mnostwo pań które korzystają z tych różnych zabiegów także po tym można wnioskować że są godni polecenia
  • gość 2016.11.22 [23:17]
    ja chodzę do nich na cellulit od 3 miesięcy - są efekty!usmiech.gif
  • malwaaa123 2016.12.19 [14:34]
    jak widzę to w coco time są bezpłatne konsultacje, także nie zaszkodzi iść i dowiedzieć się co zaproponują usmiech.gif
  • gość 2016.12.19 [14:48]
    jak są bezpłatne konsultacje to dobrze to świadczy o salonie urody. To znaczy że poważnie traktują swoich klientów
  • gość 2016.12.22 [13:02]
    byłam u nich i zalecili mi karboksyterapię usmiech.gif jestem umówiona po świętach na bieg. Dam znać jak efekty usmiech.gif
  • humunula 2016.12.22 [13:40]
    zdecydowanie polecam u nich karbo! Ja z pół roku temu miałam kilka sesji i efekty do tej pory się utrzymują. Zmarszczki są wyraźnie spłycone, a niektórych to nawet nie widać
  • lovinka1111 2017.01.23 [21:59]
    no coco time najlepszy, zarówno jeśli chodzi o ofertę jak i ceny. Co do samego zabiegu - popróbuj różnych, sprawdź jak reaguje twoja skóra i wtedy zdecyduj się na serię jakiegoś
  • gość 2017.01.23 [22:30]
    mijam ich codzinnie w drodze do pracy, ale jakoś nigdy nie miałam okazji do nich zajrzeć... teraz chyba się to zmieni usmiech.gif
  • wroclawianka5 2017.01.23 [23:27]
    we Wroclawiu jest kilka fajnych miejsc, gdzie mozna isc na rozne zabiegi odmladzajace i z zakresu medycyny estetycznej. Coco Time jest jednym z tych wlasnie miejsc. Warto isc, samemu przekonac sie na wlasnej skorze
  • gość 2017.01.23 [23:28]
    a jakie zabiegi odmładzające polecacie?
  • gość 2017.02.23 [11:16]
    ja w Coco Time we Wrocławiu chodzę na mezoterapię usmiech.gif dodatkowo od czasu do czasu jakiś mani i pedi oraz wosk. Ale co do zabiegu odmładzającego to własnie polecam mezoterapię usmiech.gif
  • garsonka123 2017.02.23 [12:02]
    ja byłam w coco time na infuzji tlenowej i uważam że to naprawdę fajny zabieg, który nie jest an bolesny ani nic z tych rzeczy usmiech.gif Skóra po nim jest świetnie nawilżona i wygląda na wypoczętą oczko.gif
  • gość 2017.02.23 [12:21]
    jeśli chodzi o stosunek jakości do ceny, a przy tym sporą ofertę to faktycznie chyba cocotime wygrywa
  • synkowa33 2017.02.23 [12:36]
    co do CocoTime to wystarczy sobie poczytać opinie w necie żeby wyrobić sobie o nich opinie. Są naprawdę dobrzy i profesjonalni. Do tego mają przystępne ceny co też nie jest bez znaczenia
  • gość 2017.02.23 [13:11]
    Ja jakiś czas temu byłam na zabiegach upiększających w salonie http://www.camea-instytut.pl/. Bardzo było przyjemnie i ceny też mają konkurencyjne.
  • gabi788 2017.03.17 [10:23]
    Ja polecam jak najbardziej zabiegi odmładzające w Wrocławiu w Coco-time, ja wykonywałam tam całą serię zabiegów odmładzających i jest efekt. Mają tam fajne ceny, zabiegi wykonywane profesjonalnie i zawsze doradzą w wyborze takich zabiegów.
  • lusi89 2017.03.20 [09:02]
    A jaki dokładnie zabieg wybrałaś, w tym salonie? Sama myślę nad takimi zabiegami, bo moje ciało po dwóch ciążach nie jest już takie atrakcyjne jak kiedyś, chciałabym to zmienić. Szukam ciekawych rozwiązań sprawdzonych w dobrej cenie.
  • gabi788 2017.03.21 [09:15]
    Ja wykonywałam zabieg zwany Karboksyterapia jest to taka nowość na rynku. Działa bardzo dobrze. Ale trzeba powtórzy serię zabiegów 6-12 razy, wszystko zależy od zaawansowania tkanki skórnej.
  • lusi89 wczoraj [08:27]
    Czyli tak naprawdę troch pieniędzy trzeba wydać, aby wykonać takie zabiegi odmładzające. Zresztą chyba każdy zabieg kosztuje, a więc warto wykonywać je raczej stopniowo i przemyślanie. Myślę, że jak pójdę do salonu Coco-time to mi coś doradzą.
  • ilonka899 wczoraj [08:33]
    Teraz tak naprawdę nie ma nic za darmo tak już jest nie zmienimy tego niestety . Ale jak chcemy wyglądać lepiej to warto czasem zainwestować w jakiś fajny zabieg. Wiele takich zabiegów widziałam właśnie w Coco-time. Każdy znajdzie dla Siebie coś specjalnego. Ja wykonywałam zabiegi odmładzające i jestem zadowolona.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...