Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tipsiara

Gdzie zrobić bajeranckie tipsy w Łodzi?

Polecane posty

Gość Tipsiara

Mozecie polecic jakis salon? Chodzi mi o takie tipsy z wtapianymi pierdółkami, takie najbardziej krytykowane na forach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość So so so sexxxy
Moge powiedziec gdzie NIE WARTO robic paznokci- Beautica na Piotrkowskiej 69 i w Womennails rowniez na Pietrynie. Towarzystwa wzajemnej adoracji, ploty, ploty i jeszcze raz ploty. W jednym umilowanie Dody w drugim Mandaryny. Nie wiadomo co gorsze :o A i ich "twórczosc" pozostawia wiele do zyczenia, natomiast ceny sa z kosmosu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadzam sie z pania wyzej
niestety to prawda towarzystwo wzajemnej adoracji żenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam bardzo
salon:perła" na rzgowskiej 62 rewelacja!!!!!paznokcie robi pani kasia:) super , wlasnie wrocilam od niej i jestem bardzo zadowolona polecam!!!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tipsiara
A ile płacisz za tipsy tam na Rzgowskiej? O Beautice też słyszalam bardzo niepochlebne opinie, jeszcze to "umiłowanie Dody" mnie totalnie odrzucilo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam bardzo
hej:) zalezy co chce miec na paznokciach:) jak pelno ozdob to cena idzie w gore to 150 zl jak "zwykle" plus ozdoba namalowana lakierem i jakims brokatem itd to ok 100 , ale na serio jestem z nich zadowolona , ostatnie trzymaly mi sie 1 miesiac!!!:) sama sobie je pilowalam:) najwazniejsze to ze te paznokcie sie trzymaja, sa zgrabne i kosmetyczka ciebied slucha, jesli mowisz ze to ma byc tak i siak..na serio polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANNAPEK
Polecam miejsce gdzie ja sobie robie,Karolina robi sliczne pazurki zel i akryl,ja sobie zawsze robie french,usmiech jest perfekcyjny jak i cale paznokcie,nic sie nigdy nie zapowietrza i nie odpada,chodze na uzupelnienie co 3 tygodnie,place za french 80 zl,wydaje mi sie ze to tanio. Lodz Piotrkowska 88 salon kosmetyczny Atelier www.salonatelier.pl serdecznie polecam jak ktos szuka dobrych i tanich paznokci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam bardzo Nail Bar OPI na ulicy Narutowicza 8/10 pracuja tylko na produktach OPI, paznokcie wygladaja bardzo naturalnie i super się trzymaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez robie sobie pazurki w Atelier Lodz ul. Piotrkowska 88 z tym ze u Pauli,sa tanie sliczne i nigdy nie bylo z nimi zadnych problemow,trzymaja sie do nastepnego dopelnienia no Paula jest mistrzynia Polski w stylizacji paznokci,zreszta zajrzyjcie na stronke gdzie jest galeria jej paznokci www.salonatelier.pl a za sliczny perfekcyjny french z recznie robionymi kwatkami akrylowymi place 100 zl.. Na prawde polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweetnailsowo
Hej, serdecznie zapraszam na forum stylizacji paznokci http://sweetnails.mojeforum.net/ Znajdziecie tu mnostwo pomyslow na zdobienia, wiele porad dotyczacych stylizacji paznokci. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasio25
Również polecam Salon na ul.Narutowicza8/10 tylko teraz zmienił nazwę na Lemon Studio. Paznokcie robią rewelacyjnie, wygladają bardzo naturalnie i jest jeszcze bardzo dobry fryzjer :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam lemon studio na ul.narutowicza 8\10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam na Andrzeja Struga 3,,My Beauty Express..Bardzo dobry salon,,przemiła obsługa,,wszystko profesjonalne Polecammmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×