Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nika nika.....

gdzie zrobić kurs/szkolenie-stylizacja paznokci,przedłużanie,zdobienie BIELSKO

Polecane posty

Gość nika nika.....

WITAM,chciałam zapytać gdzie można zrobić szkolenie /kurs w dziedzinie stylizacji paznokci,przedłużanie metodą żelową i akrylową,zdobienie paznokci chodzi mi żeby taki kurs kończył się zaświadczeniem i certyfikatem proszę o polecenie dobrego ośrodka lub salonu kosmetycznego który przeprowadza takie szkolenia chodzi mi żeby to było w Bielsku lub okolicach,bo do Katowic to mam daleko proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika nika.....
jaki jest koszt takiego kursu i ile trwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika nika.....
doradzi ktoś?? tyle piszecie żeby samemu nie robić tipsów,żeby kurs zrobić a jak ktoś pyta gdzie to nikt nie wie????????????????????????? proszę polećcie coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika nika.....
uppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika nika......
uppssss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marianna888
Hej Nika, Jak pazurki + zdobienie + żel/akryl to idź do ASP, najlepszy wybór pod słońcem, mnóstwo dobrych produktów i bardzo dobre instruktorki. Tu masz stronkę: www.asp.edu.pl U mnie w grupie na 8 dziewczyn było 6 spoza Krakowa i pomagali im znaleźć nocleg. Kurs można mieć dzień po dniu, dlatego masz wyjęty z życia 1 tydzień i kurs z głowy. Zaświadczenie i Certyfikaty super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika nika....
dzieki za odpowiedz patrzyłam juz na te szkołę ale to dla mnie za daleko,wolałabym cos w bielsku mam małe dziecko i nie mam możliwości żeby na cały tydzień wybyć z domu a to tez większy koszt bo kurs+ noclegi i wyżywienie bo coś jeść trzeba może ktoś poleci mi z okolic bielska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika nika.......
up...................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7777777777777777
uppppp nikt nie wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monimar Hurtownia Kosmetyki Profesjonalnej i Centrum Szkoleniowe www.monimar.pl Rybnik ul.Wodzis³awska 124 tel/fax 032 42 39 920 Prawdopodobnie jedna z najwiêkszych Hurtowni Kosmetycznych na po³udniu kraju. Organizujemy warsztaty/szkolenia na których prezentowane s¹ firmy kosmetyczne oraz nowooeci na rynku kosmetycznym.  Najbli¿sze terminy Warsztatów Kosmetycznych roku 2010 1.Wiza¿ - 19.02.2010 r. ( pi¹tek) o godz. 10.00 Temat: MAKIJA¯ OELUBNY - SEZON 2010 - NAJNOWSZE TRENDY!!!  Koszt Szkolenia wraz z certyfikatem : 70 z³ W Programie: Pokaz Makija¿u OElubnego ³¹cz¹cego w sobie cechy makija¿u dziennego, wieczorowego oraz fotograficznego Makija¿ OElubny - kolor i styl - profesjonalny, trwa³y, dopasowany do kszta³tu, proporcji twarzy, osobowooeci oraz okolicznooeci Aplikacja dodatków ( kêpki sztucznych rzês, cyrkonie, brokat ) Makija¿ korekcyjny Pana M³odego 2. Jadwiga firma kosmetyczna 22.02.2010 r. (poniedzia³ek) o godz. 11.00 Temat : Zabiegi - Polski Peeling Zio³owy - Eksfoliacja Kwasami - Saipan cia³o Prezentacja Kosmetyków    Koszt szkolenia: 150z³ UWAGA!!! Uczestniczka szkolenia otrzymuje A¯ 3 certyfikaty!!!!  3. KOZMETIKA AFRODITA dnia 27.02. 2010 r.(sobota) o godz. 13.00 W programie: Ekskluzywny Zabieg Anty Age WINOTERAPIA z wykorzystaniem Maski z Szampanem oraz Koncentratu Winogronowego Zabieg Odm³adzaj¹cy „lifting bez skalpela”w Zabieg intensywnie dotleniaj¹cy z Energetyzuj¹c¹ Mask¹ R Zabieg regeneruj¹co-wyg³adzaj¹cy na cia³o z Mask¹ ¯urawinow¹ z kwasami owocowymi Zabieg detoksykuj¹co-wyszczuplaj¹cy z Mask¹ Peel-Off Drainage. Koszt szkolenia: 50z³ 8 marca 2010 Z okazji Dnia Kobiet firma Monimar zaprasza wszystkie panie do odwiedzenia naszej siedziby. Przewidziane w tym dniu: ·         10% rabatu na ca³y asortyment ·         Prezentacja kosmetyków firmy Peggy Sage oraz Lavertu ·         Mo¿liwooeæ wypróbowania kosmetyków wybranych firm ·         Dla ka¿dej z pañ mi³y upominek  szkolenia z zakresu: stylizacji paznokci metod¹ ¿elow¹, zdobienia paznokci, manicure, pedicure leczniczy oraz kosmetyczny, przed³u¿ania i zagêszczania rzês, pielêgnacji oczu i ich oprawy, przek³uwania uszu i nosa, mikrodermabrazji diamentowej, kwasy, wiza¿, peeling kawitacyjny i ultradŸwiêki, depilacja woskiem, zabiegi na cia³o , a tak¿e pe³ny kurs kosmetyczny. Szkolenia odbywaj¹ siê indywidualnie lub w ma³ych grupach.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość divantil
Hurtownia kosmetyczna Divantil www.Divantil.pl Bielsko-Biała ul. Sternicza 28 606-716-896 692-545-812 666-167-207 Serdecznie zapraszamy na szkolenia z zakresu stylizacji paznokci metodą żelową zakończone uzyskaniem certyfikatu. Szkolenie obejmuje część teoretyczną i praktyczną co pozwoli w sposób profesjonalny przygotować się do późniejszej pracy. Zapraszamy również na szkolenia z makijażu firmy KRYOLAN oraz szkolenie z zastosowania kwasów firmy Neoglis w zabiegach kosmetycznych. Oferujemy atrakcyjne ceny a wszystkie nasze szkolenia prowadzone są przez wysokiej klasy specjalistów. Dodatkowo nasza hurtownia zajmuje się kompleksowym wyposażenie salonów stylizacji paznokci, gabinetów kosmetycznych oraz salonów SPA&Wellness. Dla stałych klientów oferujemy atrakcyjne promocje i rabaty. Możliwe sąrównież zakupy hurtowe. Serdecznie zapraszamy Divantil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roz
Witam,ja chodziłam na kurs w Bielsku do TEB cena 600 zł w tym :akryl,żel,fiberglass,zdobienia,malowanie ,wykłady sobota,niedziela 4 razy po10 godz.lekcyjnych.Jeśli jest jakaś Pani chętna to podzielę sie swoją wiedzą za niższą cenę,więcej informacji na nr GG10676899

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melonica
Cześć Widzę że szukacie kursu :) Ja już jestem po i chyba mogę wam pomóc. Ja uczęszczałam na kursy stylizacji paznokci do szkoły Select.Prowadzą też dodatkowo zajęcia ze zdobienia :) Dla mnie początkującej naprawdę fajna sprawa .Zajęcia dodatkowe były na poziomie dopasowanym do mnie!!!Dostałam za te szkolenie też Certyfikat (i wiszą już dwa na ścianie ) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnamamba123
cześć ja też kończyłam Select i jestem bardzo zadowolona ale jeszcze nie byłam na zdobieniu:)Nadrobię szybko zaległości :)))Ale na dzień dzisiejszy chciałabym zapisać się na wizaż aby mieć jeszcze jeden fach w ręku oczywiście do szkoły Select (widziałam jak wyglądają zajęcia i jakie fajne makijaże robią )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość redkropka
nie polecam Pro-Activ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olenka.olenkowa
ja też nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość delphinka
WITAM POLECAM WAM WSZYSTKIM FIRME abalico NA UL. LIPNICKIEJ , SWIETNE SZKOLENIA TAM PROWADZA I NA WYSOKIM POZIOMIE PANI INSTRUKTOR ZAJMUJE SIE STYLIZACJA OD PONAD 10 LAT I JEST KOMPETENTNA , ZELE SA ZNAKOMITE , BARDZO DOBRZE SIE NAKŁADAJA NIE URZYWA SIE DO TYCH ZELI PRAJMERA SA BEZKWASOWE PODAJE TEL 693700500 LUB 338160453 .POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania minecka
Polecam New Nails na Grzybowskiej w Warszawie. To raczej znana szkoła stylizacji paznokci. Możesz ją kojarzyć nawet z tego forum. Byłam tam na naprawdę wartościowym szkoleniu, które tak jak piszesz, zakończyło się otrzymaniem certyfikatu. Co więcej - w salonach zwracają na to uwagę, a ja myślałam, że liczą się tylko umiejętności. Na szczęście się myliłam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z zakupów grupowych
Zawsze można czegoś poszukać na serwisach zakupów grupowych np. na fastdeal Z reguły obniżki za kursy są całkiem spore, a wiec można całkiem duzo zaoszczędzić. Na stronie dostepne są komentarze i można uzyskać wstępną informację/opinie o danej szkole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość graber
Ja uczyłam się w warszawskim New Nails. Masz dosyć daleko, ale uwierz mi, że warto się wybrać na taką wycieczkę. Przede wszystkim tam cię odpowiednio przygotują, grupa będzie liczyła max 4 osoby. Dobre kosmetyki, a szkolenie przynosi efekty - mnie szybko udało się znaleźć pracę w zawodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania minecka
Odradzam zakupy grupowe. Takie szkolenie będzie po prostu gorsze jakościowo - takiego szukacie? Coś czuję, że nie. Kiedy chodzi o kwalifikacje to naprawdę przede wszystkim trzeba stawiać na jakość, efekty. Pisałam już gdzie ja się uczyłam i jestem z tego wyboru zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość graber
Niestety, ale zazwyczaj z zakupami grupowymi jest jakiś problem. Jakieś ukryte niedociągnięcia, problemy itp. Zresztą wypowiedzi na forach na ten temat była cała masa - poczytaj proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakupiak
Na zakupach grupowych można kupić świetne rzeczy w doskonałych cenach, ale na pewno nie szkolenia. Niby to ma być promocja dla tych firm, ale na 100% robią coś, by koszty były niższe niż standardowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania minecka
Nie wrzucajcie wszystkiego do jednego worka. Może i na zakupach grupowych pojawiają się buble, ale większość to dobre usługi. Nie spodziewajcie się jednak, że zrobią wam za pół ceny takie szkolenie zawodowe w new nails. Przecież w życiu by na tym nie wyszli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W szkole Select mozna zrobić sobie taki kurs:-) zajecia prowadza zaangazowane dwie panie instruktorki; takze osoby z poza Wawy moga liczyc na zorganizowanie noclegów przez szkole.Duzym atutem moim zdaniem jest to mozna sobie wybrać szkolenie np. prowadzone indywidualnie i z tego co pamietam tez jest opcja zapłaty za ten kurs na raty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina jarocka
Swego czasu brałam również pod uwagę select, ale ich opinie były strasznie różne... Ostatecznie trafiłam do New Nails i sądzę, że było to dobre - pracę mam, jestem ceniona, mam konkretne umiejętności, a przecież głównie o to w tym wszystkim chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia z janek
Pół roku temu zrobiłam szkolenie stylizacji paznokcia w New nails. Długo się naszukałam, zanim zdecydowałam się na to miejsce, ale naprawdę było warto. Darmowa modelka, długi program, fajne instruktorki to jedno, ale największe znaczenie ma dla mnie fakt, że szkolenie zorganizowano profesjonalnie, a to czego się nauczyłam, z czasem pomogło mi zdobyć pracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grantura
Tak całkowicie poważnie - jak długo szukałaś po szkoleniu pracy? Czy łatwiej było ze szkoleniem o zaproszenie na rozmowę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×