Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kamcia95

Hybryda

Polecane posty

Gość Kamcia95

Jakie lakiery hybrydowe polecacie. Wiem, że nie są one aż tak dewastujące płytkę, ale czy istnieje taki który powala też trwałością?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinika2
trwałością zdecydowanie powalają hybrydy NeoNail :) żadne inne z tej półki cenowej nie trzymały mi się aż tak długo,wciąż błyszcząc :) nie mam ani odprysków, ani zmatowionej i porysowanej płytki, a paznokcie po zdjęciu hybrydy idealne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagdaBem
a ja z kolei słyszałam o lakierach makear , które są bardzo dobrej jakości , chyba najlepsze z najlpeszych na rynku .Pisze słyszałam ponieważ nie ma ich jeszcze w salonach , za granicą sa , ale do Polski dopiero wchodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na paznokciach mam zazwyczaj lakier hybrydowy semilac, takich używa moja koleżanka, i muszę powiedzieć że są dosyć trwałe, więc polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piraneta
Lakierów Semilac używa moja koleżanka, która robi sama w domu. Ma taki cały zestaw ich. Muszę w końcu się zebrać i spróbować chociaż raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćIwa
Zaczynam dopiero używanie hybryd, ale równie zaczęłam od Semilac. Porodziła mi koleżanka, a używa ich od bardzo dawna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakie płytki k***a ? o czym wy gadacie baby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość notaska
Płytka paznokcia to jego część u góry którą widzisz. Takie rzeczy to nawet moj maz wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość em_mu
Dziwi mnie że ktoś może nie wiedzieć co to jest płytka paznokcia :-P A hybryda naprawdę nie niszczy paznokci. Robię hybrydy już od kilku lat i nic się z nimi nie dzieję. Robiłam różnymi firmami i zawsze było ok. Teraz kosmetyczka robi mi neonail i bardzo podobają mi się ich hybrydy,super jakość :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mnie ciekawi jakich elementów dekorujacych używacie. Zastanaiwam się ostatnio nad zakupieniem złotych płatków (coś takiego http://www.edan.krakow.pl/oferta/69/zloto_do_zabiegow_kosmetycznych) i ciekawa jestem czy ktoś już używał podobnych? Jak się to sprawdza, jaka jest aplikacja i czy chętni się znajdują na taki manicure.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PanistylistkaM
Semilac najlepszy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ze swojej strony bardzo polecam też lakiery od hi hybrid. Mają super kolorki i świetne krycie. Są w dobrej cenie i długo trzymają się na paznokciu. Czego chcieć więcej. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania

Jestem zachwycona produktami od marki LART. Bardzo trwałe, nie uczulają, dobrze kryją + nie są testowane na zwierzakach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja również polecam! Jakiś czas przekonywałam się do hybryd. Zestaw od Semilac to był mój pierwszy wybór i nie żałuję. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sraczko
2 minuty temu, LidkaPaluszek napisał:

Ja jestem bardzo zadowolona z trwałości lakierów Hi Hybrid 🙂

Wypitalaj stad-juz ci pisalem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×