Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

hybrydy

Polecane posty

Gość gość

Jaki dobry lakier hybrydowy i w przystępnej cenie? Dopiero zaczynam.. Wiec nie wiem co mam kupić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zajrzyj tutaj: http://cmclassic.pl/15-manicure-hybrydowy. Mają bogatą ofertę lakierów hybrydowych, też bazy do nich. Mają tam takie profesjonalne, jakich używają w gabinetach kosmetycznych, salonach urody, naprawdę dobrze się trzymają na paznokciach. Ceny bardzo uczciwe, więc spokojnie możesz sobie tam właśnie zamówić. Pewnie też Ci doradzą od razu jaki dla Ciebie będzie najlepszy lakier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość armanikos
Hybrydy? New nails, solidne, jakościowe, trwałe, porządne. W zasadzie święty spokój nawet na wiele kolejnych tygodni i to nie szkodzi paznokciom. Żeby faktycznie te paznokcie wyglądały zdrowo to jednak należy postawić na jakość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HalinkaG
Zauważyłam że takie paznokcie są teraz bardzo modne.Jak sie nie myle to tutaj http://www.vici.clinic/ też coś takiego wykonują. Może warto sie do nich wybrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie już zaczęłaś, ale tez rada dla każdego, kto chce rozpocząć swoją przygodę z hybrydami: to nie jest trudne! Jest co prawda kilka zasad, których należy się trzymać, ale bardzo wiele blogerek chociażby pisze o tym, jak poprawnie wykonać hybrydy :) ja zaczęłam od Semilaca i w sumie cały czas się go trzymam, bo cena jak na jego jakość jest naprawdę przystępna. Polecam szczególnie początkującym, bo możecie zamówić od razu cały zestaw lampą i wszystkimi potrzebnymi akcesoriami, a lakier dobrze kryje, nie spływa i trzyma się aż do jego samodzielnego zmycia ;) (do tego używam acetonu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAnnkaaa
Pracuję z paznokciami juz jakiś czas, zanim zaczniesz swoja przygodę dobrze się do tego przygotuj, żeby sobie nie zaszkodzić... co do samych lakierów to mi podpasowały te z Mistero Milano mają dużą pojemność bo aż 11 ml łatwo się rozprowadzają, pędzelek jest super, no i kolory są super żywe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podziwiam osoby, które same robią sobie hybrydy. Ja bym się bała. Jednak trzeba mieć w tym doświadczenie. Osobiście na manicure i hybrydy chodzę zawsze do kosmetyczki. Nawet dzisiaj jestem umówiona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
testowalam na swojej skorze bardzo duzo lakierow do hybrydy, przystalam po sprawdzeniu mistero milano lakierow, bo jako jedyne rozprowadzaja sie rownomienie na plytce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z Mistero Mialno warto kupic sobie lakier hybrydowy bazę PERMANENTE UV SOAK OFF BASE jest bardzo dobry, i też nowość PERMANENTE UV SOAK OFF LUCIDO nawierzchniowy, który zapewnia trwałą przyczepność lakieru bez przetarć i zarysowań!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annka_paa
u mnie tez idealnie sprawdzają się lakiery z Mistero Milano, klientki są bardzo zadowolone. A te lakiery bazowy i nawierzchniowy to chyba jakieś nowości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zaczynałam od hybryd z SPNu jakiś rok temu i do tej pory ich używam, łatwo się je rozprowadza i te małe buteleczki są w sam raz dla mnie do domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość verrka
Mistero Milano lakierów używam juz dość sporo, ale tych nowych lakierów hybrydowych nawierzchniowych stosunkowo niedawno zaczęłam i jestem nimi oczarowana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wyobrazam sobie juz nakladac zwyklych lakierow, czekac az beda suche.. po czym przewaznie i tak sie uszkodzi pomalowane paznokcie- wiec hybrydy, polecam zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie rób sama bo zniszczysz sobie paznokcie i będziesz żałowała. Lepiej idź do profesjonalistki. Ja chodzę od jakiegoś czasu do Pani Eleny z salonu Vici w Krakowie. Pracuje na oryginalnych produktach firmy Essie i robi to bardzo profesjonalnie :) Pazury przez długi czas wyglądają pięknie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćeweelka
Moja przygoda z hybrydowymi dpiero się zaczyna, jakie lakiery polecacie - najbardziej profesjonalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Virrka
kupowałam na blueskynail i mają duży wybór lakierów...cenowo, konkurencyjnie jak inne:) fajne lakiery bo długo trzymaja i nie odpryskują!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mahania
ja przetestowałam kilka marek ale zostałam przy hybrydach neonail :) łatwo się z nimi współpracuje,są bardzo trwałe, cena jest super i mają ogrom kolorów do wyboru a ja lubię szaleć z kolorkami na paznokciach hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość derulo_o
Moją ulubioną manicurzystką jest Pani Elena z salonu Vici w Krakowie. Wiem, że pracuje na dobrych produktach bo hybrydy trzymają się nawet trzy tygodnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj serdecznie. Ja swoją przygodę z manicure hybrydowym zaczęłam od niedawna do tej pory chodziłam tylko do kosmetyczki ponieważ wydawało mi się że to zbyt trudne i mogę zrobić coś nie tak. Ale odważyłam się i postanowiłam sama sobie zrobić. Przetestowałam kilka marek ale zostałam przy hybrydach z Semilac łatwo się na nich pracuje,są bardzo trwałe, cena jest super i mają bardzo duży wybór kolorów a ja uwielbiam szaleć z kolorkami na paznokciach. A co najważniejsze są bardzo łatwe do ściągnięcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeważnie maluje lakierami hybrydowymi paznokcie, jednak czasem jestem zmuszona zregenerowac i odzywić paznokcie, wtedy mam przerwe i stosuję odzywkę z OPI kolorową, która utwardza i wzmacnia moja plytke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iggulla
Ja jesli hybrydowy mani to raczej wybieram klasyczne kolory, albo zestawienia kolorystyczne stonowane nadające się na każda okazję. Co do lakierów to Mistero Milano jest ok - teraz u nich nadal promocja 3+1 http://www.misteromilano.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iggula
oo dzieki ja pewnie skorzystam. często robię mani hybrydowy ale warto sie szkolić czytać cały czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hania70
Ja używam różnych lakierów hybrydowych, ale wszystkie są marki chiodo. Testowałam już sporo innych i tylko te są bardzo trwałe i ładnie wyglądają. Zamawiam je na stronie producenta, czyli http://chiodo.pl/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja na hybrydy chodze wylacznie do www.instytut-artdeco.pl/ nie chce sobie zniszczyc paznokci takze maluje je wylacznie wtedy kiedy od hybryd odpoczywam. nie polecam samodzielnego bawienia sie w takie rzeczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×