Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszla fryzjerka

INTESYWNY KURS FRYZJERSKI I WLASNY SALON-ktos cos wie?

Polecane posty

Gość przyszla fryzjerka

Witam. Od wielu lat marzylam ,aby zostac fryzjerka, jednak za namowa rodzicow i przyjaciol, wyjechalam za granice i poszlam na studia teraz mieszkam w uk, po studiach nie znalazlam pracy - ze wzgledu na kryzys, ale zawsze chcialam miec wlasny biznes. mam 50 000 zl oszczednosci. chcialabym zrobic sobie jakis intensywny kurs fryzjerski w poslce najprawdopodobniej i zalozyc wlasny salon we Wroclawiu. 1.Ktos wie moze o jakichs dobrych szkolach? - wiem,ze google nie gryzie ,ale ten pomysl dopeiro co sie narodzil w mej glowie,wiec za chwilke zaczne szukac, wiem ze kiedys Gabriel takie cos oferowal. 2.Ile pieniedzy potrzebowalabym zeby zalozyc wlasny zaklad fryz.? Dziekuje za odpwiedzi na temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla fryzjerka
Nikt sie nie wpisala, a ja na razie znalazlam dwa kursy Gabriel - http://www.akademiagabriel.pl/ w kaliszu kurs na czeladnika trwa (tylko) miesiac,koszt. 16 000 zl , jest tam informacja ze istnieja darmowe kursy dla osob zainteresowanych otwarciem wlasnego salonu (trzeba wyslac e-mail ,ktory zaraz wysle ;-) , 250 godzin albo Europejskie centrum ksztalcenia w pruszczu gdanskim http://www.eck.edu.pl/ nie znalazlam o nich zadnej opinii niestety. Kurs ok.5 000 zl , trwa prawie 5 miesiecy i ma 650 godzin praktyk i 50 teorii. Zastanawiam sie w sumie nad tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ktoś może mi pomóc w wyborze kursu - interesuje mnie ATF, ECKS we Wrocławiu lub kurs w Pruszczu Gdańskim. Czyli wszystki - oprócz Gabriela- powyżej wymienione. Mam mętlik w głowie im więcej szukam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ParisMonAmour
Myślę, że masz świetny pomysł! :) Ja byłam na kursie w Goworku i nauczyłam się fachu od podstaw, dzięki prowadzonym tam intensywnym zajęciom praktycznym. spełniłam tym samym swoje marzenie o zostaniu stylistką fryzur. Moje klientki również nie narzekają na moje umiejętności, które tam zdobyłam ;) powodzenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również byłam na kursie w Goworku!!! Mogę polecić z całego serca, już udało mi się namówić kuzynkę, którą również interesuje fryzjerstwo. Mamy w planach otworzyć w przyszłosci własny salon fryzjerski, ale jak wiadomo od czegoś trzeba zacząć. Według mnie taki kurs to świetny początek. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja robiłam taki kurs w Europejskiej Akademii Szkoleniowej w Koszalinie, polecam. Sama prowadze teraz działalność- mało tego kadra Akademii wsparła mnie również podczas otwarcia salonu , więc to ludzi o złotym sercu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzi_87
Ja teraz chodzę na kurs fryzjerski do SELECTu w Warszawie i jestem bardzo zadowolona. Czuje ze wyniosę ogromna wiedzę i miłość do tego zawodu. Dużo praktyki, nauka na klientach szkoły, fajna atmosfera. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duetszkolenia pl
www.duetszkolenia.pl zapraszamy na kursy fryzjerstwa ! Kursy fryzjerskie prowadzimy od 2009r, cały czas się rozwijamy i utrzymujemy kontakt z absolwentami. Małe grupy szkoleniowe zapewniają komfort i indywidualne podejście do każdego słuchacza. W razie pytań zachęcam do kontaktu telefonicznego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
madzi_87 miałaś rację co do kursu, w tamtym roku pracowałam za granicą a przy okazji śledziłam różne szkoły w Polsce które prowadzą kursy fryzjerskie. Cena nie była dla mnie ważna tylko jakość. I zdecydowałam się na Select w Warszawie, tam głównie stawiali na praktykę a właśnie o to mi chodziło, jedyne do czego muszę się przyczepić to nawał pracy. W ciągu dnia miałam tyle modelek że ledwie wyrabiałam, cisną ostro ale dzięki temu naprawdę bardzo dużo z tego kursu wyniosłam. Polecam -może moja opinia też się komuś przyda ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o kurs fryzjerski to polecam ten w szkołach Mydłowskiej. Z własnym salonem lepiej się wstrzymać, załapać się najpierw do pracy u kogoś i podpatrzeć co i jak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słyszałam wiele dobrego o hairxtend, że po ich szkoleniach bardzo szybko i bez problemu się znajduje pracę. Właśnie się zastanawiam jaką szkołę wybrać, nie miałam wcześniej żadnej styczności z fryzjerstwem.Chce jakiś kurs od postaw i tak się nad nimi zastanawiam, chociaż cena mnie trochę przeraża. Co do otwarcia salonu to też jestem za tym, żeby najpierw iść do kogoś, zdobyć bazę klientów i dopiero otwierać własne, inaczej strasznie dużo wydasz na reklamę... lepiej się u kogoś przez chwilę pomęczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michał_098
hairxtend jest ok. Byłem u nich na kursie doszkalającym bo miałem dość długą przerwę w zawodzie. Jedyne na co mogłem narzekać to lokalizacja, dojeżdżał tam tylko jeden autobus. Teraz zastanawiam się nad barberem u nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam Europejskie Centrum Kształcenia Stylistów we Wrocławiu, bardzo dobry kurs fryzjer-stylista, pełen profesjonalizm!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam szkołę Select, masa pracy, praktyki ... można bardzo dużo się nauczyć. Serio dają radę :D Do tej pory chętnie do nich wracam w odwiedzinki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kleopati
Ja jakiś czas temu ukończyłam kurs w akademii Gnatyshyn w Warszawia przy Pasażu Ursynowskim 9. Super trenerzy, wszystko krok po kroku objaśniają i pokazują. Więcej zdobyłam wiedzy i praktyki po tym kurskie niż przez wszystkie lata nauki w szkole. Dość droga-we są to kursy, ale jak się chce liczyć w zawodzie, to trzeba też zainwestować w siebie. http://www.gnatyshyn-academy.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamil8619
Widzę sporo pozytywów kierowanych do Szkoły Select i słusznie! Zapisałem się na kurs weekendowy zachęcony pozytywnymi opiniami i profesjonalną stroną internetową (szacun za przejrzystość informacji). Na szkoleniu było dużo ćwiczeń praktycznych - najpierw teoria a później praktyka, praktyka, praktyka. Instruktorka Gosia świetna osoba, pomocna w każdej sytuacji. Teraz działam w poszukiwaniu pracy - zobaczymy w jakim stopniu renoma szkoły pomoże mi w osiągnięciu celu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzień dobry wszystkim Kobietkom!  Jestem studentką Psychologii i prowadzę badania dotyczące obrazu siebie i funkcjonowania zawodowego kobiet. Wszystkie kobiety, które NIE mają dzieci, a ponadto są aktywne zawodowo proszę o pomoc. https://docs.google.com/forms/d/1Y3fohcOGcHLCP8ZPQMBK6Unl75JsBdGM7gIIIjPNyxg/viewform?c=0&w=1 Każda uzupełniona ankieta jest dla mnie na wagę złota. Z góry dziękuję! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JarekW
Własny salon to dobry biznes, pod warunkiem że w dobrym punkcie i samemu jako fachowiec jest się niezłym stylistą. Jeżeli chodzi o kursy to rewelacyjne szkolenia prowadzone są w Gnatyshyn Akademia na Ursynowie. Utytułowani trenerzy po najlepszych szkołach europejskich. Warto zainwestować w siebie i właśnie z takich profesjonalnych kursów skorzystać jeżeli poważnie się myśli o zawodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Warszawie polecała bym Ci Akademię Fryzjerską Gnatyshyn znajdującą się przy Pasażu Ursynowskim 9. Prowadzą tam kursy podstawowe jak i na wysokim poziomie zaawansowania specjalistyczne. Zajęcia prowadzone są przez doświadczonych stylistów, którzy swoją wiedzę zdobyli w światowych akademiach fryzjerstwa. Osobiście byłam już na wielu kursach i uważam, że akademia Gnatyshyn jest jedną z najlepszych w naszym kraju. Są to kursy na najwyższym poziomie, dzięki którym można zdobyć naprawdę spore umiejętności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Korelka8
Hej, ja uważam, że najlepsze kursy oferuje HairXtend, bo po nich faktycznie moje umiejętności strzyżenia wzrosły. Co więcej oferują praktyki na żywych modelach, a to o wiele bardziej przydatne niż bawienie się w plastikowe główki. Spodobały mi się bardzo ich kursy ze strzyżenia męskiego i barberingu, także polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Warszawie mogę polecić PROFESJA EDUKACJA http://www.profesjaedukacja.pl/ , moja koleżanka uczęszczała tam do szkoły i była bardzo zadowolona , w tym roku też chcę tam iść ale na kierunek technik usług kosmetycznych który jest darmowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w czerwcu skończyłam dzienny kurs fryzjerski w Select. Było bardzo dużo praktyki, fajna atmosfera. Cała szkoła ma swój klimat . Sala fryzjerska była dobrze wyposażona a instruktorka z pasją i zaangażowaniem. Polecam wszystkim , którzy chcą nauczyć się od podstaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tym zawodzie żeby osiągnąć sukces trzeba cały czas się dokształcać. Ja też pomimo już 20 letniego stażu pracy w tej branży cały czas biorę udział w kursach, szkoleniach itp. Ostatnio również wróciłam z kursu specjalistycznego dotyczącego koloryzacji, który odbywał się w jednej z najlepszych akademii fryzjerskich Gnatyshyn w Warszawie. Polecam warsztaty tam organizowane, bo są naprawdę na najwyższym poziomie http://akademia.gnatyshyn.pl/pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Planując otworzenie własnego salonu pamiętajmy o podstawowych zasadach higieny. Czyli używaniu rękawiczek jednorazowych. Sama prowadzę taki salon i wiem, ze dobre rękawice jednorazowe to podstawa. Dlatego kupuje to http://www.essenticare.eu/. Firma ta oferuje także ręczniki fryzjerskie oraz kołnierzyki fryzjerskie. Wybór jest spory, a ceny przystępne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
We wrześniu 2016 odbyłam kurs fryzjerski w ECKS we Wrocławiu, serdecznie polecam, przede wszystkim dlatego że wszystkie zajęcia praktyczne odbywały się na klientkach. Jak się zapisywałam to oczywiście mówili że będą klientki- po 3 dziennie ale jakoś nie chciało mi się w to wierzyć, teraz już wiem że jest tak jak mówili. Dostałam niezłą szkołę, to trudny zawód ale pełen wyzwań. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×