Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ikifi

jak długo trzymają się Wam tipsy?

Polecane posty

Gość ikifi

Moje trzymały się 2 dni, ale to moja wina bo zamiast iść do normalnego salonu poszłam do dziewczyny, która robi je w domu. Już wolę zapłacić te 80 zł a mieś równe i ładne paznokcie niż poprawiać je później w domu bo pseudo-stylistce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agness124
Ja mam już swoje 8-my tydzień z czego dopełniałam 2 razy.Żaden samowolnie nie odpadł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość big trio
ja mam 4 miesiące i 3 korekty za sobą. Nie obrażaj dziewczyn które robią tipsy w domu, bo widocznie Tobie trafiła się jakaś felerna i nie każda jes taka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ikifi
Tak się akurat zgadza, że trafiły mi się już dwie felerne :( Zapuszczam swoje paznokcie i nigdy więcej tipsów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona125
ikifi!- miałam dokładnie taką samą sytuację jak Ty. Jak robiłam w salonie dwa razy i płaciłam 100zł to trzymały mi się 3 m-ce. A jak poszłam do takiej jednej która też robiła w domu i płaciłam 40 zł to trzymały mi się tylko dwa dni.:( Już nigdy więcej tam nie pójdę i jestem na nią wściekła!!!!!!!!! Teraz czekam z utęsknieniem na swoje pazurki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona125
i nie polecam chodzić do takich pseudo manikurzystek skoro ty też miałaś taką sytuację jak ja to jednak musi coś w tym być nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boombka
wiecie co szkoda aż normalnie czytać te wasze pierdoły w stylu "coś musi w tym być" ok może dziewczyna która wam robila robila je żle i jeśli sama w swoim zakresie nie poprawiła to na prawde żle trafiłaś ale jak moga ci sie 1 paznokcie trzymac 3 miesiasc? wiesz co....ach szkoda gadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona125
Do boombka! Wyobraź sobie że trzymały mi się 3 miesiące (założyłam w październiku a ściągłam sobie sama dopiero w styczniu)oczywiście były nieuzupełnione ale specjlnie czekałam żeby zerwać je sobie sama i naprawdę ani jeden przez ten czas mi nie odpadł ew. 2 mi się złamały ale to z mojej winy. Skoro Ty w to nie wierzysz to widać że Ty też jesteś mało poinformowana w temacie i pewnie też nakładasz tak tipsy jak te inne pseudo....że odpadają i nie są niczego warte! Bez urazy- nie chcę Cię obrazić ale takie jest moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona125
Boombka a mogłbyś napisać ile Twoje tipsy się trzymają? Nie chodzi mi tu o uzupełanianie tylko o to po jakim czasie odpadają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boombka
ja sama sobie zakładałam tipsy a moje klientki maja dopiero 2 tygodnie i na razie nic sie nie dzieje z żadnym. a jesli były uzupełniane to ok moga byc 3 miesiace ale wcale nie napisałas ze je uzupełniałaś czy miałaś lekkie korekty nie chodzi mi o to że ja umiem robic super czy coś ale wiesz co znam wiele kosmetyczek na prawde po szkołach i kursach które robią je w domu bo nie stac je na wynajem lokalu, lub poprostu nie maja zbyt wiele czasu żeby zajmować sie paznokciami, bo np tak jak ja są matkami, które maja małe dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boombka
wiem że 2 tygodnie to nie długo, ale jakby cos się działo z paznokciami któreś z moich klientek i jeśli zobaczę, że to z mojej winy korekty robię w własnym zakresie i po swoich kosztach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona125
hej boombka nie miałam uzupełnianych tipsów trzymały mi się tak długo:) Nawet później jak już dużo odrosły paznokcie to miałam problem żeby je sobie zerwać. No dobra nie ważne : życzę WESOŁYCH ŚWIĄT!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja robię w domu paznokcie, nie mam żadnego kursu a moje klientki bez uzupełniania spokojnie 5 tygodni chodzą i nic sie z nimi nie dzieje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boombka
no własnie nie ma się co dochodzić ciekawe ile mi sie beda trzymaly jak cos napisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a jak to jest z zapowietrzaniem się ? U mnie strasznie szybko powietrze podchodzi pod akryl, są jakieś metody żeby tego nie było? Robiłam u \'domowych kosmetyczek\' i w salonie. I ciągle to samo. Mówiły mi że to normalka, mam widocznie płytkę która tak reaguje. Jedna laska (u której nie byłam) twierdzi że zainwestowała w liquid bezwonny i taki który się nie zapowietrza. Ściema czy może prawda? Co tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoria33
fakt jest taki ze zapowietrza sie bo zle zrobine albo felerne materiały albo taka uroda paznokcia lub poprostu biezesz leki hormonalne i chocby skały srały to trzymac sie nie beda chodz z tymi hormonami róznie bywa paznokiec sam wsobie tez moze sie bronic przed tzw ciałem obcym w wiekszosci przypadków jednak przemawia niewłasciwie oczyszczony i odtłuszczony paznokiec a o długosci czasu trzymania sie pazurka w duzej mieze decyduje jakosc materjału z którego jest wykonany nawet bylejaki zel czy akryl bedzie sie trzymał ale jego forma i wyglad nie jest estetyczna po mniej wiecej 2 lub 3 tyg nie wieze w niezapowietrzający sie akrylek stylizacja paznokci rzadzi sie swoimi prawami i zasadami których nie da sie ominac by wykonac cos ładnego i trwałego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celebre 25
hej! a jaki zestw do domowych tipsow macie, moze z allegro cos to bym tez kupila ale nie mam pojecia ktory zestw jest dobry doradzcie cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boombka
hej! wiesz co ja zamawiała na allegro zestaw do żelu. Jestem zadowolona przesyłka była szybko i bez żadnych problemów. A firma od której brałam to ABC INTERNATIONAL oni maja cala gamę zestawów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Studio pięknych dłoni GOLDEN N
sheenka akryl nie trzyma się na twoich pazurkach dlatego że masz zbyt miękką płytkę paznokcia lu primer powinien być użyty w twoim przypadku 2 razy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Studio pięknych dłoni GOLDEN N
do sheenka nie ma liquidów specjalnychod których nie podchodzi powietrze, być może masz też bardzo tłustą płytkę paznokcia i trzeba nałożyć primer 2 razy spróbuj i daj znać jak poszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja robie sama
i trzymaja mi sie srednio 2 tygodnie przy czym normalnie zmywam, sprzatam i pracuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Studio pięknych dłoni GOLDEN N
Tipsy moje i moich klientek nie odpadają,po prostu zrasta tips i zostaje sam żel lub akry-żel(świetna metoda,nie odchodzi,mocna jak akryl i elastyczna i błyszcząca jak żel ) Kraków 509 645 999

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takkkkkkk
a mi robila w domu i mialalam 3 mce prawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sobie zakladam i klijentka i tzrymaja sie bardzo dlugo. Jestem po kursie ale robie w domku bo jak narazie nie planuje otworzyc zakladu moze pozniej jak skoncze szkole kosmetyczna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PAZNOKCIE WARSZAWA
PAZNOKCIE WARSZAWA Witam,od kilku lat zajmuje sie przedłuzaniem paznokci metodą akrylowa i żelową.Wszystkie chętne Panie zainteresowane pięknymi paznokciami zapraszam na w/w przedłużanie paznokci lub utwardzenie naturalnej płytki żelem.proponuje paznokcie klasyczne-naturalne,klasyczny french,paznokcie z wtopionymi ozdobami-hologramy,brokaty,siatka,koronka,folia,kruszona muszla...French-kolorowy,brokatowy...paznokcie zdobie ozdobami"sypkimi"jak i posiadam bardzo duży wybór wzorów z lakierów.proponuje równiez uzupełnienie,manicure biologiczny i cązkowy.Usługi wykonuje w salonie na Warszawskim Żoliborzu.dla wszystkich klientek z Kafeterii niższe ceny! szczegóły odnośnie konkretnych cen po wysłaniu zapytania na sandrus10@buziaczek.pl< /a>< /a> proszę o dopisek Kafeteria.Pozdrawiam i Zapraszam.Asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia151151
dobrze zrobione paznokcie beda sie trzymac od 2-3 miesiecy www.najpewniej.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tips
witam ja chodzę do takiej co robi w domu płaciłam 40 zł i tipsy mi sie trzymają dłużej niz miesiąc wiec nie wrzucajcie wszystkich do jednego worka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagoda717
Zacznijmy.. Od tego..... Ze nie ma czegoś takiego jak tlusta płytka paznokcia! Paznokiec to martwy wytwór naskorka, i to skore koli paznokcia mozemy miec tlista i to schodzi na Paznokiec. Serce az mnie boli jak czytam ze taki komentarz dala osoba pracująca w studiu w którym ronionw sa paznokcie :) Ja aktualnie robilam za 130 zl wczoraj i zobaczymy ile sie beda trzymaly , czasem cena nie swiadczy o jakosci, poczekamy zobaczymy , mam nadzoeje ze przez mojego pecha nie zachacze gdzieś i nie pęknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×