Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość babulka

jak oczyścić cere ?

Polecane posty

Gość babulka

używałam już wielu kosmetyków do oczyszczania twarzy,różne żele do mycia, toniki, kremy, peelingi, wyciskanie, zasuszania. efekt ? pryszcze jakby sie nie pojawiają zbyt czesto, ale okropne czarne wągry na nosie i rozszerzone pory na policzkach to moja zmora. Wydaje mi się że ma cere tłustą, ale suchą, bo odchodzi mi naskórek, np z nosa. Doradźcie mi jak pozbyc się wągrów !! są obrzydliwe i całkowicie niszczą całokszatł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam skinoren, do kupienia w aptece, ok. 40-50zł za tubkę, pięknie oczyszcza skórę, zmniejsza trądzik ale jest dosyć mocny więc na początku moze lekko podrażnić skórę. oczyszczając, może powodować chwilowy wysyp pryszczy, ale tak to działa - uwalnia to co jest pod skórą, czyści i powoduje, ze skóa naprawdę ładnie się wygładza. pierwsze efekty widoczne są już po tygodniu mniej więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia Krukiewicz
Borykałam się z tym dziadostwem i wiem jak to jest mieć problemy z cerą. Sporo czasu nie wiedziałam jak mam się tego pozbyć. W końcu znalazłam na to sposób, mama kupiła mi tabletki specjalnie sprowadzane ze Stanów o nazwie IQface. Pozbyłam się tego raz na zawsze i już nie zamierzam wracać do tego tematu:) U mnie tylko tabletki poskutkowały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej oczyscic cere pilingiem kawitacyjnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam żel micelarny z kwasem laktobionowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nonacne to preparat wspomagający cerę trądzikową. Składniki produktu pomagają w eliminacji trądzika i zapobiegają jego nawrotowi. Regularne przyjmowanie suplementu prowadzi do pięknej i gładkiej cery. http://nplink.net/78zyZQQa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio poszłam do kosmetyczki na zabieg oczyszczania cery i przez pół roku miałam spokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znacie jakies domowe profilaktyczne sposoby ? Czasem robie piling co dobrze działa, chyba najlepiej ale reszty ciala sam nieposmaruje np plecow. Wydaje mi sie ze duza role odgrywa dieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćtosia
ja pozbyłam się trądziku w momencie kiedy zaczęłam swoją cerę dotleniać :) a mianowicie po prostu zaczęłam aktywnie uprawiać sport. to była połowa sukcesu:) druga połowa to tabletki iqface, które pomogły mi się pozbyć trądziku i oczyściły skórę ze wszystkich zanieczyszczeń, także polecam, cała kuracja ma trwać 3 miesiące i mimo że po dwóch już nic nie miałam na twarzy to ją skończyłam dla pewności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marmolada05
a jeżeli peeling kawitacyjny to gdzie? jestem z gdańska i zależałoby mi żeby to było gdzieś w okolicy. Znalazłam gabinet kosmetyczny http://abacosungdansk.pl/peeling-kawitacyjny/ czy ktoś ma więcej informacji na ich temat? Może korzystał i chciałby się podzielić wrażeniami? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszelkie zbiegi kosmetyczne fajnie wykonują w klinice La Perla, która mieści się m.in. w hotelu Nosalowy Dwór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam cerę mieszaną więc pryszcze to drugorzędny problem. Zaskórniki to moja zmora. Przestałam przesuszać cerę a zamiast kosmetyków postawiłam na szczotkę do twarzy i saunę. Świetne efekty :) Polecam. Pozdrawiam :) https://100club.pl/artykuly/DIY%3A-maseczki-w-plachcie,4105.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja regularnie oczyszczam twarz metodą peelingu kawitacyjnego. Bardzo lubię te zabiegi bo super oczyszczają mi buzie. Bardzo dobre ceny na takie zabiegi oferuję gabinet kosmetyczny www.imageszczecin.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×