Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oxyz

jak podkreślić brwi?

Polecane posty

Gość oxyz

Mam ciemne brązowe włosy (prawie czarne) brwi czarne, oczy piwne i jestem dosyć blada. Lepsza będzie czarna kredka/cień/itp. czy ciemna brązowa? I jakie konkretnie kosmetyki polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćula
najbardziej naturalnie wygląda henna i to po 3-4 dniach,a jesli chcesz malować to cieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja maluje eyelierem choc jestem blondynkom. pieknie podkresla ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brwiomaniaczka
brwi - dla mnie najwazniejsze, zawsze mam z nimi problem, samej to ciezko je podkreslic aby mialy dobry ksztalt, ja chodze do Pani Eweliny do Samui Spa (poznan) i robi mi idealnie henna, jednak po 2 tygodniach henny juz prawie nie widac, wiec podpowiedziala mi fajny sposob aby kupic miekka kredke i ja rozcierac pedzelkiem w konturach tam gdzie sa pozostalosci po hennie, wyglada naprawde dobrze! Ale jednak co henna u Pani Eweliny to jest henna !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żeby brwi były ładne i podkreślone to ja chodze do kosmetyczki w http://studioperla.pl/produkty na regulację i henne - efekt genialny, wyglądam o wiele lepiej po takim zabiegu, bardziej wyraziście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo polecam wosk z Inglota. Taki we wkladzie, do wlozenia do paletki. Do niego odpowiedni pedzelek i malujesz. pozwala bardzo precyzyjnie namalowac ksztalt brwi :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się zdecydowałam na makijaż permanentny brwi u Pani Patrycji z MIU w Krakowie. Dość duża wygoda – brwi są zawsze podkreślone i dobrze wyglądają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też mi się wydaje, że makijaż permanentny brwi byłby dobrym rozwiązaniem. Wybierając dobry salon ma się dodatkowo pewność że linergistka dobierze nam odpowiedni kształt i kolor. Ja byłam w salonie MIU, w Krakowie. jak masz jakieś wątpliwości to zadzwoń (530 530 256) i udzielą ci wszystkich informacji bo sama wiem jak się można długo zastanawiać nad tym czy robić makijaż czy nie, a jak dla mnie nie ma co rozmyślać tylko działać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frktusja
Ja skorzystałam z wyszukiwarki www.estibook.pl i tam skorzystałam z porady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na co dzień to chyba najlepiej jest używać ciemniejszej kredki do brwi. Ale powiem szczerze, ze widziałam kiedyś dziewczynę, która miała podkreślone brwi złotem i wyglądała mega! Coś w tym stylu: http://www.edan.krakow.pl/img/img_kategorie_galeria/1000x1000/696GxZrSnrNGjXuexX.jpg. Wiadomo, ze to nie na co dzień, tylko na jakąś sesję, lub specjalną okazję taka ekstrawagancja, ale bardzo mi się podobało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Golden rose ma spory wybór kosmetykow do brwi! Polecam zajrzeć na ich stronke. Ja mam od nich brow stylin gel i tym na codzien podkreslam brwi, bo aplikacja jest tak latwa, że zajmuje doslownie chwilke, a efekt utrzymuje sie długo. Wydaje mi się, ze jest odpowiedni do kazdego koloru brwi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się z martusiaaaa- bylam na evencie golden rose dotyczacym wlasnie stylizajcji brwi :) teraz juz wiem, jakie bledy popelnialam przy ich makijazu, przetestowalam nowosci kosmetyczne GR i nauczylam sie ladnie malowac brwi :) na dniach taki event bedzie w Poznaniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×