Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Iron84

Jak pozbyć się łupieżu? Ratunku!

Polecane posty

Gość Iron84

Jak mam pozbyć się tego uciazliwego łupieżu? Probowalem juz wszystkiego, ale nawet dermatolog mi nei pomogl:( Slyszeliscie o nowym produkcie Elseve Intensive Przeciwlupiezowi? Moze ktos go stosowal? Prosze o rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja polecam olejek Tea Tree
z drzewa herbacianego. Jest drogi, bo kosztuje ok39 zł a ma jedynie 10ml. Dodaje się do zwykłego szamponu kilka kropel tego olejku ok 10. na 100ml, więc starcza na długo.Polecam, jak masz jakieś pytania to napisz na gg 9996580 :), bo nie wiem czy będe zaglądać na tą stronę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryla
polecam plyn firmy Durcay do kupienia w aptece do wlosow z lupiezem Sama teraz go uzywam mam taki w niebieskim opakowaniu, jest drogi ale pomaga, wcieram go 2/3razy w tygodniu na suche/brudne wlosy, kilka godzin pozniej myje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zetko
stieprox na recepte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eluńka
cześć ja jestem szczęsliwą posiadaczka szamponu o ktory pytasz. jest swietny. polecila mi go kolezanka i sprawuje sie doskonale nie mam problemu z lupiezem a wlosy slicznie pachna i blyszcza. polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulinna
polecam Selsun Blue- jest rewekacyjny, mimo iz ma wstretny zapach. Pomógł mi jak nic innego nie pomagało.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co do wlosow
przetluszczajacych się? myje wlosy co 2 dzien ale ten drugi dzien juz mam brzydkie wlosy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość headshoulders
jak dla mnie bomba,widac efekty juz po 2-3 myciach i nie trzeba ciagle stosowac tylko tego szmponu.dobrze jest tez kilka razy przemyc glowke nizoralem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elseve
Elseve Intensive do uporczywego łupiezu -rewelka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja uwazam ze
nie ma jak NIZORAL:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ron83
Elseve jasnonebieski -taniocha i całkiem dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolek.w
ja dostałem ten elseve przeciwlupiezowy od siostry. zadowolony jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lupi
polecam NIZORAL....ja mialam straszny lupiez,bylo mi az wstyd bo bardzo sie w oczy rzucal,wygladalo to ohydnie...nizoral jest bardzo skuteczny bo po 2 tygodniach po moim lupiezu nie ma sladu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kekunio
ja rowniez polecam elseve intensive. jak dla mnei najskuteczniejszy szampon na rynku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megika
Ja polecam szampon przeciwłupierzowy z Faberlica.Jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość canberra
nie ma jak Dercos Vichy :) (ok 38 zł w aptece) ja używam do suchego łupieżu i jest to absolutnie jedyny szampon który na mnie działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elizka888
ja stosowalam Elseve a jakie tu dawac rady? kup i wyprobuj...albo podziala albo nie :P a jak nie chcesz kupowac to na stronie daja gratisowe probki http://www.elseveintensive.pl/ na mnie tam podzialal i jestem zadowolona lupiezu nie mam, nie lysieje, wlosy ladnie pachna.... jest gites :) pozdrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na łupież bardzo dobry jest szampon Nizoral. Do kupienia w każdej aptece. Jego cena jest dość wysoka, ale rezultaty są też zadowalające. Można też kupić Nizoral w saszetkach jednorazowych na wypróbowanie. No i wiadomo, że nie z pierwszym myciem pozbędziemy się łupieżu, ale przy systematycznym stosowaniu tego środka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alternatywą dla stieproxu
jest szampon SEBIPROX - ma troszkę słabsze steżenie czynnika aktywnego, dzieki temu jest bez recepty; dość drogi, ale bardzo skuteczny!!! Do tego do wcierania w skórę głowy tonik Subriny do włosów z łupieżem (z olejkiem z drzewa herbacianego), ale uwaga - nawet, gdy łupież wstępnie ustąpi, należy kontynuować kurację, a potem stosować opcję przypominającą (czyli raz w tygodniu umyć leczniczym szamponem i zastosować tonik). Wszelkie Nizorale etc. nawet apteczne działają bardzo krótko, łupież to niestety wynik zakażenia grzybiczego, które raz zaistniałe nigdy nie ustąpi na 100%. Dlatego trzeba uskuteczniać kuracje przypominające... i przy udziale dość mocnych środków, niestety. Pomiędzy myciem "leczniczym" w czsie kuracji przypominającej należy stosować szampon o jak najprostszym składzie, neutralny, nie obciążający - np. Freederm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tapicersamochodowy
dieta to również bardzo ważna kwestia jeśli chodzi o łupież! www.mgmax.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam szampon Oyster Cutinol, jest niedrogi i skuteczny. Podaje link gdzie można go znaleźć i kupić www.uradka.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Próbowałem prawie wszystkich szamponów ratunkiem na łupież jest Selsun Blue można go kupić w aptece

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kastoriaa
W moim przypadku złotym środkiem okazał się Ayurveda naturalny olej trifladi ze sklepu iChemia.pl - kilka dni wcierania i łupież odszedł w niepamięć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli stosujesz od dłuższego czasu szampon przeciwłupieżowy to go odstaw. Te silne mogą podrażniać i po dłuższym stosowaniu nasilać łupież

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, jeśli chodzi o Twój problem to polecam się wybrać na konsultacje do specjalisty w tej dziedzinie - trychologa, który na pewno powie ci co robić. Miałam podobny problem i jedynym dobrym rozwiązaniem było zrobienie kuracji przeciwłupieżowej, sam szampon siarkowy, który zakupiłam na początku całej przygody z łupieżem na stronie www.skleptrychologiczne.pl , chociaż bardzo skuteczny podczas używania nie daje dłuższych efektów, na długi czas pomogło mi zrobienie peelingu przeciwłupieżowego, który niemal zupełnie zlikwidował mój łupież, całkowicie jednak zlikwidowało mój problem dopiero zrobienie całej kuracji przeciwłupieżowej, nie będę się rozpisywała na czym ona dokładnie polega polecam obczaić stronę i przeczytać o kuracji przeciwłupieżowej bo na prawdę pomaga, piszę z doświadczenia :) produkty zakupiłem na stronie : www.skleptrychologiczne.pl Pozdrawiam, mam nadzieje że pomogłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pozbyłam się łupieżu dopiero po długim szukaniu sposobu akurat na mój typ łupieżu. Warto próbować kilka metod, a w końcu znajdzie się swoją dobrą metodę, bo nie ma chyba najlepszych środków, które działają na każdego. Polecam do poczytania artykuł o różnych sposobach na łupież https://forcode.pl/jak-pozbyc-sie-lupiezu.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi pomogło stosowanie szamponu Pirolam przez ok 3 tygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×