Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Wiktosia

Jak utrwalić makijaż?

Polecane posty

Mam taki problem,że jak się pomaluje na początku wow super,ale po jakims czasie makijaż robi się brzydki (tak jakby pociła mi się twarz)i nie chodzi tu o to,że używam jakichś tanich kosmetyków. Czy ja nie umiem nosić makijażu? Co na to poradzić? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A używasz bazy pod makijaż ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bazy pod makijaż- sa rożne nawilżające matujące , wygradzające, rozświetlające :) sa jeszcze spray (taka mgiełka) utrwalająca makijaż :) ja bez bazy ani rusz, pod cienie do powiek tez używam bazy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tym linku masz wszystko na temat baz pod makijaż i jaką wybrać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A JAKI MASZ TYP CERY przetłuszczającą ? i czym wykańczasz makijaż ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja używam bazy pod cienie do powiek, a na całą twarz tej wspomnianej wyżej mgiełki. Dobrze to działa. Ta baza pod cienie do powiek to taki jakby cień w kremie, w kolorze skóry - najpierw to nakładasz na powieki, a potem malujesz cieniem. Wtedy cień się nie "zwija" na górze powieki, tylko trzyma się ładnie cały dzień. A ta mgiełka to się nazywa utrwalacz do makijażu w sprayu - jak już masz cały makijaż zrobiony, to spryskujesz tym twarz i też się ładnie wszystko trzyma. Ja to kupuję w avonie, ale dużo firm to robi, widziałam w drogeriach, bez problemu znajdziesz takie rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój codzienny makijaż wygląda mniej więcej tak: Nakładam podkład,potem rysuje kreski na oczach tuszuje oczy i to wszystko. W sumie to skóra mi się przetluszcza ale na plecach ;) Na twarzy nie mam tego problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego makijaż jest nietrwały , jak chcesz aby dłużej był na twarzy to np. przypudruj to pudrem sypkim lub w kamieniu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi najbardziej w okolicy oczu się rozmazuje Wyglądam jakbym płakała albo wpadła do wody albo przebiegła maraton

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to baza na powieki i po sprawie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to znaczy w strefie T ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idz do dobrej drogeri i poproś o próbę bazy pod makijaż i zobaczysz czy poprawi to trwałość makijażu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po prostu w tych miejscach bardziej poci ci się skóra , baza powinna pomóc czyli najpierw baza potem podkład . poproś w duglasie np o próbkę bazy one tam ci pomogą wybrać , abo weź jakiś mały pojemniczek i poproś z testera sklepowego jak nie będą miały próbek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro masz piętnaście at to powiedz jakiego podkładu używasz z jakiej firmy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JA poleciła bym ci FLUID MATUJĄCY UNDER TWENTY - jest to podkład dla takich młodych osób i matuje cerę . Albo krem bb z tej samej firmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Baza dodatkowo obciąża cerę dlatego u ciebie odpada , musisz zmienić podkład najlepiej ten co napisałam wyżej to jest seria dla młodej osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Następnym razem jak pytasz o radę to napisz od razu ile masz lat bo to jest ważne w kwestii makijażu :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na stronie internetowej jest napisane że ten fluid co masz najlepiej wykończyć pudrem sypkim . Jeżeli nie chcesz sypkim zmatowić to niestety sam podkład zawsze się będzie szybciej scierał i cera będzie się błyszczeć . Możesz spróbować tych bibułek matujących z inglota one właśnie zbierają nadmiar sebum nie niszcząc makijażu , http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=24881

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka1222
Dobra jest mgiełka utrwalająca do makijażu z eveline, dokładnie nazywa się Make up Primer. Ona nie zawiera alkoholu, nie przesusza skóry i co najważniejsze naprawdę przedłuża trwałość makijażu. Tani i dobry produkt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×