Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość esesese

jak zmyc farbe z wlosow domowymi sposobami

Polecane posty

Gość esesese

otóż jak można domowymi sposobami przyspieszyc zmywanie farby z włosów? czytałam o różnych metodach - o soku z cytryny, o uzywaniu szamponu przeciwłupieżowego, ktory ponoc szybciej zmywa farbe. czy to naprawde dziala? i czy sa jakies inne sposoby na zmycie farby? pofarbowalam wlosy na ciemny braz, a wyszedl czarny z przeblyskami ciemnego brazu. nie zalezy mi zeby kolor byl jasny, chce tylko miec nieco jasniejszy tj. ciemny braz [wszystko tylko nie czern!] bylabym wdzieczna za odpowiedzi.;) pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sok z cytryny na pewno nie pomoże, ponieważ zakwasza i zamyka łuski włosa, więc zadziała w odwrotną stronę - utrwali kolor :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anq25
Kup jakąś maskę do włosów i nałóż na noc. Tak kilka razy i powinien się nieco odbarwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szampon wymieszany z sodą oczyszczoną powinien pomóc, tylko później użyj wody z cytryną lub octem żeby zamknąć łuski włosów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coś było z jajkami.. Fryzjerka ścigała kolor chyba białkiem.. Oczywiście jeśli nie są to włosy rozjaśnione, bo takim nic nie pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesli zafarbowalas wlosy na czarno to chyba musisz sciagnac kolor w salonie, moja siostra sciagala kolor w black pearl w krakowie i wszystko wyszlo dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pytanie, kilka dni temu pomalowałam włosy na jasny blond, z natury również jestem blondynką ale trochę ściemniały i chciałam zamalować. Osobiście nie podoba mi się uzyskany efekt jak domowymi sposobami mogę ściągnąć farbę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zmyłam trwałą farbę do włosów w 2 tygodnie. Z ciemno-buraczanego brązu do 'naturalnego' średnio-ciemnego blondu z rudą poświatą. Mylam codziennie rano głowę Nizoralem lekko szorujac przez 5 min a następnie naturalnym szamponem z firmy Khadi (żeby zmyć chemię Nizoralu), a na noc olejowałam włosy olejkami firmy Khadi (używam dwóch na zmianę- z amly przeciw wypadaniu i łamaniu się włosów i drugiego jakiegoś tam innego, bo mam po nim lśniące wlosy). Dodam, że pierwszego dnia od farbowania kupiłam Nizoral i zaczęłam tak robić, bo byłam załamana takim ciemnym i ochydnie nienaturalnym kolorem. Dobrala go fryzjerka, ale absolutnie nie trafiła gdyż ciemny kolor postarza mnie o jakieś 10 lat. Chciałam od razu kupić rozjasniacz, ale dałam sobie 2 tygodnie na sprawdzenie Nizoralu i zadziałał. Polecam Nizoral i olejowanie włosów, to działa. Dominika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×