Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mama Muminka*

jak zrobić loki prostownicą???

Polecane posty

Gość prostownica
jak sama nazwa wskazuje słuzy do prostowania włosów a nie do robienia loków, boshe.....co za ignorancja:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blackstar AGa
nie wiem ale ostatnio bylam w profesjonalnym studiu fryzjerskim Matrix i zrobili mi takie loki , byly CUDNE!!! Rewelacja i tez bym cchciala wiedziec jak je zrobic czy to jakas specjalna prostownica?? Dziewczyna powiedziala mi ze sama ich sobie nie zrobie bo mi nie wyjdzie tak , i ze takav prostownica kosztowala 700zl .:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja oprócz prostownicy mam też taką ceramiczną \"maszynkę\" do robienia loków kupiłam ją w salonie fryzjerskim za 250zł i szczerze jestem niezadowolona też byłam u fryzjera i On mi robił nią loki ale jak już mam ją w domu to używałam moze ze dwa razy po pierwsze mam grube włosy więc nakrecenie całej głowy zajmuje kilka godzin a po drugie fryzjer jako profesjonalista nakręcił mi je o wiele lepiej niż ja sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam lokownicę z tymi zaokrąglonymi końcami ale jak sobie zrobię loczki to odrazu opadają... :( wystarczy im jakieś pół godziny żeby opaść ... proszę o radę jeśli ktoś wie, jak zrobić, żeby loczki trzymały się dłużej, z góry dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w sobote robiłam takiej dziewczynie loki moją prostownicą i wyszły boskie a mam zwykła ceramiczną, ale moja siostra ma całkiem najzwyklejszą za 70zł i też pięknie wychodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehehehehehehehehehehhehhhhe
do loków to jest lokówka a nie prostownica :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeju ludzieeeeeee, jak nie macie o czymś pojęcia, albo nie słyszałyście nigdy o czymś to nie wypowiadajcie się, albo uzupełnijcie wiedzę.Oczywiście że można zrobić loki prostownicą, ZWYKŁĄ, żadną zaokrąglonymi brzegami, zwykłą ceramiczną, w dobrych salonach fryzjerskich jest to już standardem!Nawijasz cienkie pasemko włosa na jedno stronę prostownicy, i zamykasz, chwilkę przytrzymujesz i gotowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hklj
>>>hehehehehehehehehehehehhehhhhe do loków to jest lokówka a nie prostownica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hklj
nie prawda!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehehehehehehehehehehhehhhhe
prostownica to włosy są jakby "złamane" a nie skręcone ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie prawda, piękne loki wychodzą , pod warunkiem że robi je ktoś kto się na tym zna! i nie mów że są złamane, bo jakby były złamane to nikt by nie przychodził do salonu i płacił pieniądze za \"złamane a nie skręcone\" :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliza ma rację te loczki prostownicą są nawet ładniejsze niż lokówką jeśli ktoś nie wierzy to zapraszam do mnie chętnie komuś zrobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zle wkleilam może teaz bedzie dobrze loki,www.fryzury.lux-link.info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobienie lokow prostownica-nic trudnego!Nawijamy psamo wlosow na palec nastepnie podkladamy pod prostownice (palec szybko wyciagamy!) zaciskamy prostownica i gotowe!Nie trzeba miec zadnych specjalnych porstownic, zwykla tez sie nadaje. Plusem tego jest ze wlosy nie tylko sa pokrecone ale takze nabieraja objecosci i staja sie puszyste. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta198721
Każda prostownica nadaje sie do zrobienia lokow, oczywiscie te wąskie. Nie prawdą jest że to musi być specjlna prostownica i do tego za 700zl. Ja znam inną metodę zakręcania włosów prostownicą. Bierzemy pasmo wlosów, chytamy prostownicą u nasady i po prostu przeciągam do dołu kręcąc prostownicą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a już myslałam, że nikt nigdy niewpadnie na ten sam pomysł co ja... :( ale niestey dokonała tego marta ( chyba 1771 heh) wychodzą boskie te loczki, jeżeli ktoś chce mieć ładne to tylko taki sposób, tylko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam prostownice zwykła
ceramiczna z babyliss i loki piękne na niej wychodzą. To głupota że trzeba mieć prostownicę z zaokrąglonymi końcami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agula1985
mnie interesuja takie loczki http://pl.youtube.com/watch?v=XTnKfMBUVmU&feature=related są przęsliczne!! zastanawiam sie co zrobic zeby przynajmniej był w polowie taki efekt jak te na filmiku??? jakich preparatów użyc>> ma ktos jakis pomysl? lubie sugerować sie kosmetykami przestestowanymi juz przez kogos i sprawdzonymi... prosze o jakies porady z góry dzieki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PROSTE
po prostu chwytasz końcówki włosów prostownica i zakrecasz do góry tAK MI ROBIŁ FRYZJER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulalalalallalalal
o ci co sie smiali ze sie prostownica nie robi przymkneli du... :p najpierw tzreba bylo pogrzebac na youtube pozniej sie wysmiewac wiesniaki;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×