Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Letaa

jak zwężyć pory na twarzy?

Polecane posty

Gość Letaa

Czy to się komuś udało? Bo ja już od wieków próbuje - bez większych efektów. Marzy mi się gładka skóra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alexi5
Ja polecam oczyszczajacy żel myjący przeciw wągrom marki Avon! Oprócz tego, że likwiduje wągry, zwęża pory. Ja miałam kiedyś na nosie wągry, ale po codziennym oczyszczaniu twarzy żelami pozbyłam się ich. Teraz zostały mi zaskórniki. Mam je na nosie i obok nosa (na policzkach). Po użyciu tego żelu pory na nosie mi sie zmniejszaja, a te na policzkach całkiem znikają!!! Poza tym mozna nim często czyścić twarz i nie powoduje żadnego uczulenia i przesuszania sie skóry. Jego cena to ok.10 zł. Polecam ! ! !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominia19882
a i jeszcze jedna rzecz nie wyciskac wiem wiem łatwo powiedziec ale ja też miała okres wyciskania i wogóle to nie pomagało miałam ich wiencej , porów nie da się zlikwidowac do końca le można je ładnie zwezić i oczyszczac żeby nie było czarnych nie estetycznych krostek , oczyszczanie u kosmetyczki pomaga ale nie na dłusza mete , dobry jest zabiek u kosmetyczki MIKRODERMABRAZJA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wysokie obcasy26
zabiegi z kwasami owocowymi bardzo ładnie zamykają pory, jeszcze można zastosować maski z glinkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gina_deville
wielkośc porów jest podobno uwarunkowana genetycznie, więc zbyt dużo nie da się z tym zrobić, najważniejsze to oczyszczać i stosować mineralne kosmetyki, które nie zatykają porów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porasek
Nie sądzę aby trwałe usunięcie porów było możliwe. Można to zrobić doraźnie. Niestety efekt trwa niezbyt długo. Zależy od warunków tj.temperatura powietrza -zima łatwiej utrzymać efekt. Jeśli jest gorąco, parno pory wrócą do swoich rozmiarów nie ma bata ze będzie inaczej. Dlatego bez ściemniania polecam efekty doraźne np na wyjście maseczka Yves Rocher matite vegetale -oczyszcza skórę i znacznie zmniejsz pory, maseczka AA efekt matujący mniej inwazyjna ale również dzaiła, polecam tez coś co sie nazywa Nocne życie DERMIKA, maseczka nie jest na zwężenie porów ale mnie zwęża i w ogóle zmniejsza zmarszczki na jakiś czas. Jest super. generalnie zawsze przed makijażem przemywam buźkętonikiem Avon matującym, potem kremik Sebo Sepcific Yves Rocher lub ostatnio polecono mi firmę SVR Lysalpha Matifiante Creme - cała seria jest na cerę mieszana i tłustą z porami. Cóż wydaje masę kasy na te specyfiki i wiecie co? nie znalazłam takiego który rozwiązałby problem na zawsze - proste, taka uroda i nie zmienisz tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On20
Hej,ogólnie pory rozszerzają sie po kawie ale tylko tym co maja sklonnosci to porów, znam sposó na ich zweżenie . przypadkowo odkrylem mial rozszerzone pory i wten czas jadlem miód przez 3 dni ale wclae nie trzeba go az nadto jest i po kilku dniach wszytko bylo okej, a gdy pilem kawe przez pare dni to znow mi sie rozszerzyly i wtedy nie mialme miodu juz to byly rozszerzone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arieelkaa7
Maska glikolowa super zwęża. Wiadomo - jak z każdym zabiegiem, najlepiej kilka serii zrobić żeby efekt był lepszy, ale warto. ja w gabinecie medycyny estetycznej robiłam z mm system - buźka jest o wiele gładsza i mlodziej wyglada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×