Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jaka cena ombre?

Polecane posty

Gość gość

mam pytanie do dziewczyn moze ktoras z Was sie orientuje- chodzi o to, ze zafarbowalam wlosy na ciemny popielaty blond- kolor wyszedl tragiczny, po ok dwoch tyg troche sie zmyl (co mnie bardzo cieszy) ale i tak wlosy sa ciemne i mam na glowie trzy kolory, zalezy pod jakie swiatlo patrzec- wieczorem brazowe, w dzien- cos tam przypomina blond... ogolnie wlosy mam dosc dlugie ale nie sa geste i postanowilam zrobic ombre u fryzjera tzn u gory nalozyc farbe ciemna np jakis odcien braza na dlugosci okolo 15 cm a reszte wlosow na blond- i teraz moje pytanie- czy jest w ogole takie cos mozliwe ( oczywiscie nie chce aby wygladalo to jak od kreski) i najwazniejsze ile zaplace za taki zabieg? oczywiscie chcodzi mi o cene przyblizona  z gory dzieki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam podobny problem i już go nie mam.Jest to możliwe,mam teraz włosy od góry 3/4 brąz a 1/3 na dole blond .Wyszło super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kilo tony
tutaj masz cennik specjalistów od ombre - tylko niestety nie w każdym mieście mają salon. Ale jak w twoim mają - polecam, bo tylko tam zrobią profesjonalnie http://salony-jeanlouisdavid.pl/cennik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie ok 100 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×