Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

antuza

Jaka suszarko-lokówka?

Polecane posty

Jestem na kupnie suszarko-lokówki możecie coś polecić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komas
Ja jestem wierna firmie Savion mam z niej kilka rzeczy min suszarkolokówkę i jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze jak lokówko-suszarka ma dwie końcówki różnej grubości bo możesz dopasowywać sobie w zależności od efektu jaki chcesz uzyskać. Powinna też mieć dwa stopnie ustawień temperatury oraz możliwość zimnego strumienia powietrza. Wygodnie jest kiedy ma obrotowy kabel i jest ergonomiczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość convi
Właśnie dobra rada, ja dość długo szukałam takiej, która miałaby różne końcówki. Dzisiaj na electro.pl znalazłam taką z remingtona -> http://bit.ly/oZDz3N. Ma i okrągłe i bardziej "szczotkowe" końcówki więc mam nadzieję że w końcu jakiś sprzęt pomoże mi w codziennym układaniu włosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariolka89
ja znalazlam w Lidlu, tanio no i uzywam juz. juz kilka urzadzen z Lidla mam i zawsze bylam zadowolona, wiec mysle ze to tez da rade, tym bardziej ze firma ok-silvercrest. ma wiele koncowek, duzo fajnych rezczy robi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z babyliss polecam, ma dużo nakładek i można samemu się czesać nawet na jakieś uroczystości. Ma dosyć dużą moc więc suszenie nie zajmuje długo. Bardzo lubię opcję prostowania, tak dla odmiany czasem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×