Odpowiedz na ten temat

Jaka szkoła kosmetyczna najlepsza? Czy może studia kosmetologiczne?

• Kamila 86 2017.02.16 [11:22]
    Chodziłam do Nova w Gdyni do Liceum i bez problemu zdałam maturę.To co jest u nich fajne to to,że można się zapisywać na wyższe semestry nie trzeba zaczynać od pierwszej klasy.Polecam
  • mmartam 2017.03.01 [20:26]
    Polecam stronke http://beauty-b0x.pl/f70d9471 maja ekstra kosmetyki
  • gość 2017.03.02 [15:02]
    Cieszymy się, że tak pozytywnie oceniacie naszą Szkołę!
    Rekrutujemy jeszcze na najbardziej popularne kierunki - Technik usług kosmetycznych i Technik informatyk!
    Mamy także kierunki roczne, np Asystent nauczyciela przedszkola, Rejestratorka medyczna, Specjalista ds. dietetyki!
    Zapraszamy do naszego sekretariatu w Gdyni przy ul. Świętojańskiej 66/1 - obok EMPIKU lub na naszą stronę internetową!
    Zdobądźcie z nami NOWE kwalifikacje,
    pozdrawiamy, NOVA CE!
  • cosinuss 2017.03.04 [20:02]
    Republika możliwości w szkołach COSINUS trwa !
    Zapraszamy na kierunek technik usług kosmetycznych.
    Tylko u nas całkowicie za darmo możesz nauczyć się jak zadbać o skórę i paznokci, jak wykonać zabiegi pielęgnacyjne i upiększające twarzy, dekoltu, szyli i dłoni.
    Sprawdź na nas stronie http://www.cosinus.pl/szkola-policealna/kosme tyka
    REKRUTACJA NADAL TRWA !
    Aby ułatwić Ci życie, zapraszamy do zapisów internetowych na stroniewww.rejestracja.cosinus.pl , a w ciągu paru dni na pewno oddzwonimy !
  • gość 2017.03.13 [07:23]
    Szkoła kosmetyczna to np. Beauty lux i faktycznie warto u nich zrobić szkolenie zawodowe, ale wejście w tych zagadnieniach na wysoki poziom wymaga mnóstwa czasu. Dopiero solidnym, odpowiednim podejściem, można łatwo zrealizować cele. Kwestia podejścia.
  • wero01 2017.03.14 [15:30]
    studia, jeśli lubisz pomorze, poszukaj czegoś w Gdańsku. usmiech.gif Słyszałam, że mają fajne warunki
  • gość 2017.03.16 [17:55]
    polecam technika usług kosmetycznych w nova w Gdyni! zajęcia świetnie prowadzone, dużo zabawy, ale też sporo pracy usmiech.gif atmosfera w grupie po prostu świetna
  • marta302 2017.03.19 [15:11]
    technik usług kosmetycznych w Cosinusie. myślę że nie będziesz załowała

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...