Odpowiedz na ten temat

Jaka szkoła kosmetyczna najlepsza? Czy może studia kosmetologiczne?

• Kamila 86 2017.02.16 [11:22]
    Chodziłam do Nova w Gdyni do Liceum i bez problemu zdałam maturę.To co jest u nich fajne to to,że można się zapisywać na wyższe semestry nie trzeba zaczynać od pierwszej klasy.Polecam
  • mmartam 2017.03.01 [20:26]
    Polecam stronke http://beauty-b0x.pl/f70d9471 maja ekstra kosmetyki
  • gość 2017.03.02 [15:02]
    Cieszymy się, że tak pozytywnie oceniacie naszą Szkołę!
    Rekrutujemy jeszcze na najbardziej popularne kierunki - Technik usług kosmetycznych i Technik informatyk!
    Mamy także kierunki roczne, np Asystent nauczyciela przedszkola, Rejestratorka medyczna, Specjalista ds. dietetyki!
    Zapraszamy do naszego sekretariatu w Gdyni przy ul. Świętojańskiej 66/1 - obok EMPIKU lub na naszą stronę internetową!
    Zdobądźcie z nami NOWE kwalifikacje,
    pozdrawiamy, NOVA CE!
  • cosinuss 2017.03.04 [20:02]
    Republika możliwości w szkołach COSINUS trwa !
    Zapraszamy na kierunek technik usług kosmetycznych.
    Tylko u nas całkowicie za darmo możesz nauczyć się jak zadbać o skórę i paznokci, jak wykonać zabiegi pielęgnacyjne i upiększające twarzy, dekoltu, szyli i dłoni.
    Sprawdź na nas stronie http://www.cosinus.pl/szkola-policealna/kosme tyka
    REKRUTACJA NADAL TRWA !
    Aby ułatwić Ci życie, zapraszamy do zapisów internetowych na stroniewww.rejestracja.cosinus.pl , a w ciągu paru dni na pewno oddzwonimy !
  • gość 2017.03.13 [07:23]
    Szkoła kosmetyczna to np. Beauty lux i faktycznie warto u nich zrobić szkolenie zawodowe, ale wejście w tych zagadnieniach na wysoki poziom wymaga mnóstwa czasu. Dopiero solidnym, odpowiednim podejściem, można łatwo zrealizować cele. Kwestia podejścia.
  • wero01 2017.03.14 [15:30]
    studia, jeśli lubisz pomorze, poszukaj czegoś w Gdańsku. usmiech.gif Słyszałam, że mają fajne warunki
  • gość 2017.03.16 [17:55]
    polecam technika usług kosmetycznych w nova w Gdyni! zajęcia świetnie prowadzone, dużo zabawy, ale też sporo pracy usmiech.gif atmosfera w grupie po prostu świetna
  • marta302 2017.03.19 [15:11]
    technik usług kosmetycznych w Cosinusie. myślę że nie będziesz załowała
  • gość4321 2017.03.27 [12:32]
    Ja nacięłam się na cwaniactwo ze szkoły "Styl Studio" w Łodzi. Firma jest z Warszawy, prowadzi ją niejaki Kaleta. Nie polecam u nich kursu fryzjerskiego. Zrezygnowałam po pierwszych zajęciach, do dziś nie otrzymałam zwrotu pieniędzy oraz byłam przez prawniczkę Kaletów straszona sądem.
    Trzymajcie się jak najdalej od tej "firmy"
  • gość 2017.03.28 [07:27]
    Również polecam Beauty lux, tam was wszystkiego nauczą i przygotują do zawodu. Od razu idealnie nie będzie, ale ogólnie kosmetyczka musi naprawdę mocno się angażować, aby osiągnąć zakładane efekty. Po prostu - to wszystko musi potrwać, nic nie dzieje się od razu.
  • gość 2017.03.30 [07:14]
    Zdecydowanie po,ecam poprostu sukcesywne robienie kolejnych szkoleń z nastawieniem na efekty. Kosmetyka ma to do siebie, że wymaga ciągłej pracy nad sobą. Jedynie przy maksymalnym zaangażowaniu można w tej branży coś sensownego osiągnąć. Działajcie.
  • Nova CE Gdynia 2017.03.30 [12:19]
    ostatnie wolne miejsca - nabór trwa!!!
    nova centrum edukacyjne w gdyni
    zaprasza do zapisów
    my nadal prowadzimy nabór!!!
    ostatnie kilka dni!!! nie czekaj!!!
    ul. świętojańska 66/1 gdynia
  • edi_bora 2017.04.03 [09:26]
    no cosinus jest ok pod względem pracowni i tego że wszystkie kosmetyki itp. zapewnia szkoła, wiec nie ma się o co martwić i nie trzeba wydawać swoich pieniędzy. w sumie to kosmetyczke na 2 lata ma się z głowy usmiech.gif
  • gość 2017.04.06 [14:37]
    tylko technik usług kosmetycznych w novej w Gdyni! świetne zajęcia, fajni nauczyciele! polecam!
  • NOVA_bdg 2017.04.06 [14:47]
    U nas nabór się nie skończył!
    Wybierz naszą szkołę i dopisz się jeszcze do grupy!
    Po zakończeniu nauki zdobędziesz tytuł Technika usług kosmetycznych!
    Kierunek bez czesnego!
    Zajęcia w ścisłym centrum miasta!
    Wydajemy legitymację!
    Przyjdź do nas i zapisz się jeszcze dziś!
    Czekamy na Ciebie!
    NOVA CE w Bydgoszczy
  • cosinuss 2017.04.09 [11:58]
    Zapraszamy do Naszych sekretariatów w ponad 40 miastach w Polsce, bo ostatnie wolne miejsca w Szkołach Policealnych COSINUS czekają!
    REKRUTACJA NADAL TRWA!
    Sprawdź na cosinus.pl
    Zachęcamy także do zapisów internetowych na stroniewww.rejestracja.cosinus.pl.
    Czekamy właśnie na Ciebie.
  • gość 2017.04.13 [16:02]
    dobrym wyborem jest technik usług kosmetycznych w nova. ja uczę się w Gdyni, ale wiem, że szkoła ma swoje oddziały w całej Polsce. kierunek jest bez czesnego, więc nie płacę za naukę usmiech.gif Polecam wszystkim usmiech.gif
  • gość 2017.04.20 [07:12]
    Szkoła kosmetyczna na zasadzie kilku lat technikum to będzie głownie papier, ale jeśli zamierzacie pracować w tej branży, to mimo wszystko warto - zawsze wyjdzie z tego jakaś dodatkowa wiedza, ale nie oczekujcie, że to was nauczy zawodu.
  • gość 2017.04.20 [14:27]
    w novej mają technika usług kosmetycznych dwuletniego, ale też roczna kosmetyczkę. zależy kto czego od szkoły oczekuje. ja wybrałam dwuletnią, bo nie miałam za dużej wiedzy z dziedziny zabiegów kosmetycznych, teraz uzupełniam, zrobiłam też u nich kurs przedłużania rzęs, pewnie zrobię też jakiś ze zdobienia paznokci. polecam szkołę, bo daja wybór i profesjonalnie doradzają, co wybrać, żeby nauczyć się jak najwięcej
  • gość 2017.04.21 [07:15]
    Beauty lux robi takie szkolenia - rzeczywiście wymagające, ale za to konkretne i praktyczne. Mnie w ten sposób w zasadzie wszystkiego nauczono, przygotowano do pracy, nauczono konkretów. Niczego nie zrobicie natychmiast - potrzebny jest czas, ale w ten sposób warto działać.
  • kaskaa01 2017.04.22 [16:06]
    polecam technika usług kosmetycznych w cosinusie. bezpłatnie, mają dobre pracownie i zapewniają wszystkie kosmetyki
  • gość 2017.05.12 [07:25]
    Beauty lux i zdrowe podejście do tematu. Kosmetyczka musi dbać o nieustanny rozwój, bo dopiero wtedy jej działania będą miały większy sens. Musi dbać o umiejętności, pracować nad nimi - wtedy dopiero będą widoczne korzyści.
  • cosinuss 2017.05.12 [16:57]
    Ukończyłeś szkołę średnią i obecnie zdajesz maturę? Zastanawiasz się co dalej?
    W COSINUSIE ZAWÓD KOSMETYCZKI zdobędziesz ZA DARMO!
    Szkoła posiada uprawnienia szkoły publicznej, a nauka przez cały okres trwania jest całkowicie bezpłatna.
    Zero opłat i brak wpisowego.
    Zajęcia praktyczne już na pierwszym semestrze.
    Darmowe materiały dydaktyczne i naukowe.
    Dowiedz się więcej odwiedzając Nasz sekretariat w ponad 40 miastach w Polsce lub wchodząc na cosinus.pl
    Zapisz się już dziś i zarezerwuje sobie miejsce na stronie rekrutacja.cosinus.pl.
    Zapraszamy!
  • gość 2017.05.15 [07:12]
    Moim zdaniem kosmetologia sama w sobie kompletnie nic nie daje, ale oczywiście każdy może mieć swoje zdanie na ten temat. Kierunek studiów należy dobierać w taki sposób, aby on cokolwiek dawał, rozwijał umiejętności. Nie na zasadzie - stania w miejscu i czekania na papierek. Więc pytanie - jakie jest wasze podeście?
  • gość 2017.05.15 [10:39]
    Kosmetologia jest mega perpektywiczna, ale to na pewno nie jest kierunek dla każdego. Jestem na nim od października, studiuję u nich - http://www.wsp.szkolymydlowskiej.pl/ Wybrałem uczelnię z nastawieniem na jakość nauczania - w sensie, chciałam się przygotować do zawodu. Patrzyłam na program, prowadzących. Nauki mam bardzo dużo, ale jest to nauka konkretna, a nie bzdury. Wiele jeszcze przede mną, ale wiem, że dobrze wybrałam.
  • gość 2017.05.15 [14:14]
    Ja studiowałam kosmetologię na Wyższej Szkole Inżynierii i Zdrowia w Warszawie. Polecam! Dużo informacji o tej uczelni możesz znaleźć na http://study4u.eu/pl/uczelnia/64-wyzsza-szkol a-inzynierii-i-zdrowia
  • gość 2017.05.19 [07:24]
    Beauty lux i sensowne podejście do tematów kosmetycznych. Kosmetyczką nie zostaje się od razu, tylko z czasem i wtedy docelowo na pewno zakładane korzyści będą. Oni mają długi program, małe grupy, pracuje się na bardzo dobrych kosmetykach. Może i to wszystko ciężkie jest do ogarnięcia, ale da się.
  • gość 2017.05.22 [07:27]
    Beauty lux i szkolenie zawodowe, to jest odpowiednia droga. Nauki mnóstwo, programy długie, ale za to porządne kosmetyki i nastawienie na praktyczne umiejętności, a nie na stratę czasu. Po prostu - tam was do wszystkiego przygotują. Działajcie. 1
  • gość 2017.05.22 [12:22]
    Zapraszamy również na szkolenia kosmetyczne do nas:
    http://www.cosnet.pl/szkolenia.html
    W ofercie mamy zarówno szkolenia podstawowe, jak i zaawansowane, grupowe oraz indywidualne usmiech.gif
  • gość 2017.05.23 [07:19]
    Beauty lux - pojawiło się wielokrotnie, ale ogólnie, zdecydowanie polecam temat. Kosmetyczką nie zostaje się przecież od razu, tylko z czasem. Trzeba solidnie pracować, solidnie działać, poznawać techniki, metody, kosmetyki, a wtedy właśnie osiągniecie to, czego oczekiwaliście.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...