Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aniolekviki

jaki jest najlepszy zestaw do robienia paznokci

Polecane posty

Gość aniolekviki

"Hej, chciałabym się dowiedzieć jakie są najlepsze zestawy do tipsów? Lampa UV + żele + inne przybory. Może jakiś polecacie? Na allegro tego jest pełno.. drogie i tanie - a ja nie umiem się zdecydować."- znalazłam takie hasło tu na forum ale niestety bardzo stare to jest. wiec ponawiam pytanie jaki jest najlepszy, mam na myśli cały zestaw ze wszystkim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość /takajedna/
Ja kiedyś też zakupiłam taki kurs jak proponuje się wyżej i myslę, że napewno taki kurs od razu nie nauczy robić paznokci, ale da jakieś rozeznanie. I wiem z doświadczenia, że kursy za które płaci się grube pieniądze nie są tego warte--no chyba, że dla papierka. Jeżeli któs ma zdolności i smykałke to i z takiego kursu się coś załapie. A wiadomo, że trening czyni mistrza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LAMPA UV 36W (ZELE KTURE POLECAM IBD,LCN.MAGNIETIC,EMMI )PILNIKI NAJWAZNIEJSZE SA 100 DO DANIA KSZTAUTU PAZNOKCIA(PROSTA).180 DO KRZYWA C E PAZNOKCIA NATURALNEGO ABY GO ZMATOWIC(PILNIK BANANA) I 320 JEST BAFFER(TEN BIALY KWADRATOWY.PRZEPRASZAM ZA PISOWNIE ALE MAM PROBLEMY Z PISANIEM PO POLSKU BO OD 10 LAT MIESZKAM W RZYMIE.POZATYM JAK DOPIERO ZACZYNASZ TO POLECAM CI ZROBIC KURS W KTORYM DOSTANIESZ STARTER I TEORIE KTORA NAPRAWDE JEST POTRZEBNA.POWODZENIA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TRENING CZYNI MISTRZA TO NAPEWNO ALE JAK KLIJETKE ZARAZISZ GRZYBICA PAZNOKCIA ALBO ZATNIESZ SKORKE TEJ Z CUKRZYCA.TE KLIJETKI JUZ DO CIEBIE NIE WRUCA I ZROBIA CI BRZYDKA REKLAME.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniolekviki
paznokcie będzie mi robić koleżanka która potrafi to zrobi ja mam tylko kupić zestaw;p chce kupić jakiś dobry tylko wogole nie znam się na tym;/ temu wole zestaw kupić niż kupować po trochu bo sama nawet nie wiem co jest w takim zestawie;/ nikogo wiec nie zarażę;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do brulli
A myślisz, że ktoś kto sobie kupi taką prezentację za 5 zł od razu robi paznokcie kientkom ??? Zgadzam się, że taki kurs jest po to, żeby się rozeznać. I nie rzucaj się tak tylko dlatego, że masz papierek. Ja robię paznokcie mamie, ciotkom, koleżankom, a jestem samoukiem i jakoś żadnej z nich się nic nie stało jak dotąd. Mam zdolności manualne i potrafię ładnie zdobić. Jak 1 raz sobie zakladalam tipsy to "pani kosmetyczka" zrobila mi takie kwiatki, że pożal się Boże, więc papierek jeszcze nic nie znaczy. I wyobraź sobie, że potrafię zachować higienę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniolekviki
ja uważam ze najważniejsze jest to co w głowie a nie na papierku;p bo na kursach to jak w szkole trochę nauczyć się a później zapomnieć. jak nie będziesz mieć na codzien styczności z paznokciami to powoli będziesz zapominał co i jak się robi.wprawa i zdolności ważniejsze niż papierek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się z wami dziewczynki w zupełnoci. Sama jestem samoukiem..nie mam zrobionego profesjonalnego kursu..paznokcie żelowe zakładam już 3 lata. Kiedyś z ciekawości poszłam do salonu kosmtycznego,( gdzie Pani miała zrobiony taki kurs) zrobić sobie paznokcie- po wyjściu z tamtąd byłam załamana. Wiadomo nie mozna wkładać wszystkich do jednego worka. Po wyjściu z tamtąd na 2 paznokciach miałam przepiłowanią płytkę paznokcia a na większości poranione skórki. Igdzie tu profesjonalizm. ? Jeżeli ktoś wkłada w to co robi całe serce i duszę i to jest jego pasja- to żaden kurs za który trzeba słono zapłacić moim zdaniem nie jest tu potrzebny- no chyba że chce sie otworzyc własny salon to już inna bajka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniolekviki
kinkietka- jakiego ty zestawu uzywasz do robiania paznokci??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kompletowałam sobie sama zestaw dobierając wszytsko osobno, ale myślę , że kupując np. na allegro cały zestaw lepiej się na tym wyjdzie. Ja mogłabym zaproponować cos takiego: http://www.allegro.pl/item1001583367_zestaw_lampa_uv_zele_300x_tipsy_pilniki_15xozdoby.html Z czasem jak te żele, które są w tm zestawie skończyłyby się to zamieniłabym je na żele firmy SAN FLOWER. Reszta jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyli każdy kto cie
Ja tez po wyjściu od kosmetyczki mialam skorki poranione, wtrakcie zakladania krew mi z nich leciala !!!!!! a paznokiec juz po wyjsciu pękł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten też jest całkiem w porządku. Praktycznie mało się różni od tego co ja podałam- a jednak cena niższa:) A jeżeli chodzi o pędzelek to jeden w zupełności wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm....produkty w tym sklepie wyglądają na podobne do tych na allegro, ale ceny są kosmiczne. Jeżeli miałabym wybierać to wziełabym chyba ten, który Ty zaproponowałaś- na początek będzie w sam raz. Ten który ja podałam ma więcej elementów-dlatego jego cena jest wyższa. Jednak ten pierwszy w zupełności wystarczy, żeby zrobić paznokcie żelowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniolekviki
tylko ze te zele i reszta podobno wystarcza na 2 -3 razy i trzeba kupić nowe a materiały są kiepskiej jakości;/ a ja bym coś chciała na dłużej;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaa..jeżeli chcesz coś troszke lepszego to wybierz ten drugi zestaw. Teraz dopiero się dopatrzyłam że w tym pierwszym zele mają pojemność tylko 5ml w tym drugim nie pisze, ale wyglądają mi na 15ml- a te już na troche starczą. Albo może popatrz jeszcze na inne zestawy, patrząc na to, aby pojemność żeli była większa-czyli 15 ml.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniolekviki
kinkietka masz może jakieś GG bo mam kilka pytań a chce wreszcie jakiś zestaw zamówić:) moje gg to 564915

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniolekviki
Gość Marta888
Ja się tego boję bo się sparzyłam, jak kupujesz 2x taniej to potem musisz 2x dopłacić :) Pracuję na BelArte i jestem bardzo zawodolona. Tutaj jest link: www.belarte.com.pl - polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniolekviki
chciałam kupić zestawy kilka razy droższe ale słyszałam ze one to szajs;p jak już znalazłam takie to niech będą;p jak będę znać się na tym wtedy kupie o wiele lepsze rzeczy i wtedy będę robić sobie pazurki czekając jak maż wróci z pracy;) a jak na razie nie znam się na tym ani męża jeszcze nie mam;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardziak
Z kosmetyków to zdecydowanie te od new nails - w moim przypadku przyniosły diametralną zmianę, wszystko dużo lepiej wygląda, a przede wszystkim nie wpływa to negatywnie na same paznokcie - jestem pod wrażeniem, tym bardziej jeśli chodzi o lakiery hybrydowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmm, jest tu kilka ciekawych zestawów, jednak jeśli planowałabym w przyszłości ponownie robić paznokcie, to nie wyobrażam sobie sytuacji, w której pozobawiona byłabym wszystkich akcesoriów do zdobienia i pielęgnacji paznokci, wydaje mi się, że te są znacznie ważniejsze na samym starcie. Ja często kupowałam je u http://cmclassic.pl/, więc może zacznij na początku właśnie tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hollowgodrik
polecam wam sprawdzić linię classic inox na ballarini.pl, do dbania o paznokcie jest idealne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio przerzucilam się na żele na paznokciach. Ladnie to wygląda, dlugo sie trzyma i paznokcie nadal wyglądają zdrowo :) Najbardziej lubię żele z em nail- mozesz sprobowac serii Glamour. Są stosunkowo tanie, a dobrze sie trzymają, no i wybor kolorow- dostaję zawrotu głowy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wariatkata
Mi najlepiej wspólpracuje się z zestawem z semilaca. Jakoś tak od początku się z nim pokochalam. Własnie czekam na nowe kolorki z topdrogeria.pl i będziemy ściągać neonki i robić jakieś burgundy na pazurkach. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość murmaider
super sa zestawy na ballarini.pl, idealnie nadają się do zadbania o paznokcie. to jest chyba classic inox, naprawdę super jakościowe produkty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kacyjka
Ja teraz poznałam firmę Zwilling i korzystam z ich serii beauty (Twinox, Classic Inox i jakies akcesoria twinox) i jestem zachwycona jakościa, wykonaniem, wszystkim. Polecam wam sprawdzić bo są kapitalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mooneyham
ja Ci polecam sprawdzić serię Zwilling Twinox i akcesoria Twinox. Ostatnio kupiłam i przyznam się, że jeszcze nigdy nie miałam tak dobrych jakościowo produktów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asieniaw
Od początku robienia hybryd pracuję na semilacach i raczej nie zmienię na nic innego. Mam wszystko od lampy, przez aceton, cleaner, bloki polerskie i inne pierdołki. Teraz tylko dokupuję sobie nowe kolorki na topdrogeria.pl i raczej nie zanosi się na "zdradzenie" semilaca. Nie uczula mnie, pigmentacja jest super i przede wszystkim fajny, duży wybór kolorów. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×