Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jakie kursy dla fryzjera?

Polecane posty

Gość gość

Jestem fryzjerka z wlasnym salonem. Chcialam podniesc swoje kwalifikacje- udac sie na jakis kurs/szkolenie, poszerzyc oferte w swoim salonie, ale nie wiem co moze mi sie przydac, w co warto zainwestowac? Robiliscie jakies kursy, po ktorych lepiej wam szedl biznes? Pomozcie, bo nie wiem w jakim kierunku pojsc :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kazdy kurs sie przyda, w kazdej profesji :) myslalas o czyms zwiazanym z trychologia? to robi sie coraz bardziej popularne i nie ukrywam, rowniez oplacalne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trychologia? to zapisz sie na szkolenie trychologiczne hair medici- jeszcze jest czesciowo dofinansowane, wiec grzechem byloby nie skorzystac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zainteresuj się kursami organizowanymi przez akademię Gnatyshyn. Prowadzą kursy doszkalające dla czynnych fryzjerów jak również dla początkujących. Siedzibę mają w Warszawie przy Pasażu Ursynowskim 9, http://www.gnatyshyn-academy.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam na szkoleniu Hair Medici, oni organizują kilka tur tego kursu :) i naprawdę warto, to była jedna z lepszych decyzji, jakie podjelam w swojej fryzjerskiej karierze ;) duuuzo wiedzy, dużo umiejetnosci, które nie sa tak powszechne na rynku. zresztą nawet dla fryzjerów pracujących u kogos tez jest to przydatne, taki fryzjer staje się o wiele atrakcyjniejszy w oczach pracodawcy- bo to swiadczy nie tylko o tym, ze się doszkala, ale tez ze idzie z duchem czasu, bo trychologia w przemysle kosmetycznym, fryzjerskim to raczej nowinka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny, zapisałam się na ten kurs hair medici, stwierdziłam, ze raz kozie smierc ;D tak chwalicie, namawiacie, a faktycznie szkolenie opłacam w malym stopniu, wiec się opyla :D nie mogę się doczekać :D zyczcie mi powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tosiayut
Ja ostatnio byłam w Akademii HairXtend Poland na nowatorskim szkoleniu z zakresu kreatywnych technik strzyżeń męskich oraz cięcia i stylizacji brody oparte na autorskim programie praktycznych ćwiczeń. dla zainteresowanych podaje link http://www.hairxtend.pl/training/175/t/38

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość corkie43
"Ja ostatnio byłam w Akademii HairXtend Poland na nowatorskim szkoleniu z zakresu kreatywnych technik strzyżeń męskich oraz cięcia i stylizacji brody oparte na autorskim programie praktycznych ćwiczeń. dla zainteresowanych podaje link http://www.hairxtend.pl/training/175/t/38" Ja skorzystałam z tych dla początkujących i jestem prze zadowolona , dodatkowo strzygłam na żywym modelu (ten pan żyje i ma się dobrze) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domka899
ja polecam kurs fryzjer stylista-kolorysta w ECKS we Wrocławiu, byłam osobiście, sprawdziłam, ukończyłam, więc teraz mogę pomoc komuś w wyborze , w mojej opinii... nauczyło mnie to bardzo dużo praktycznych umiejętności, i do tego można podejść nawet do egzaminu czeladniczego , więc czego chcieć więcej, poziom na kursie bardzi wysoki, roboty dużo i nauki przede wszystkim , ale warto sie poświecić pare tygodni, żeby byc dobrze przygotowanym do pracy w salonie. polecam!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Patrzcie tutaj - https://www.pro-sprzet.pl/ Przecież w salonie fryzjerskim wszystko musi być dopasowane pod was. Stawiajcie na takie rozwiązania, które dadzą wam jakość. Fryzjer nie może pracować na byle czym - bo na to powie klient? On oczekuje jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×