Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jasny podkład

Polecane posty

Gość gość

Używam revlon colorstay w odcieniu ivory, bo to jedyny, jaki znalazłam, pasujący do koloru mojej skóry, ale nie jestem z niego w pełni zadowolona, bo jest za ciężki. Czy znacie może jakiś inny, lżejszy podkład, który byłby tak jasny i w podobnej tonacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maestro Armani jest swietny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szare mydo i mniej slodyczy, wyspanie, brak alkoholu i papierosow i masz warz jak ta lala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
manhattan podkład easy match Możesz zobaczyć. Mam ten najjaśniejszy i aż jest za jasny, mieszam z dwójką i wtedy ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skin Illusion Natural Radiance Clarins w kolorze Cream chyba będzie podobny, używam i polecam, ale musisz przetestować bo ja tego revlonu nie próbowałam, na swatchach mi wygląda podobnie; a jak nie to jeszcze jest inny odcień, odrobinkę jaśniejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Britannica
Niezłe są Melkiora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
góówniora, spamerski śmieciu! już się niedobrze robi od waszych ustawicznych reklam tego szajsu!!! :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda Dużo lepiej podkład rozprowadzić specjalnym pędzlem, niż ręką jak krem. Jest bardziej równomiernie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A najlepiej to sobie zestaw pędzelków kupić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też raczej wole dobra gąbkę niż pędzel, bo gąbka lepiej podkład "wtopia w skórę". Mam nowy podkład Loreala Infallible 24h z kwasem hialuronowym, który ma utrzymywać się 24 h. Nałożony gąbką doskonale "wtapia się" w skórę, nawet jak nie dopasujesz dokładnie koloru. No i trzyma cały dzień ( w nocy nie sprawdzałam).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×