Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość allcia

jestem gruba!!

Polecane posty

Gość allcia

siemka mam 14 lat odchudzlam sie przez cale wakacje i w sumie schudlam 7 kg ale nie widze efektow wczesniej wazylam 66 a teraz waze 59:( mam chyba 167 bo przed wakacjami mialam 165 to nie wiem czy duzo uroslam ale malo powiedzcie mi czy jak znow zaczelam jesc bo przez moja diete to duzo ciwczylam i maalo jadlam tylko jakies jogurty jadlam i platki z mlekim i owoce po za tym nic i czy teraz jak zaczelam jesc bo juz nie mam sily tak dalej to czy moge wrocic do starej wagi lub wiecej czy bede taka jaka jestem prosze was o pomoc!! papa _________________ odchudzalalm sie 2 miesiace i z 66 kg schudlam i waze 58 przewaznie duzo ciwczylam robilam brzuszki duzo schudlam ale ja chcialam tak aby miec palski brzuch a dalej nie mam a teraz zaczelam jesc tak normalnie jak kiedys czy bede miec efekt jojo??pomozcie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja waze 70 i mam 170 powinnam wazyc 63 no tak w okolicy 61-63 i staram sie schudnac...nie wygladam tragicznie no ale sobnie sie nie podobam... efekt jojo sadze ze jesli bedziesz jadla normalnie ale malo i duzo sie ruszala to nie powinnas duzo przytyc. Jedz malo nie tly co kiedys ale nie glodz sie. Powiem Ci na jakiej zasadzie jest efekt jojo. Tu jesz malo-chudniesz organizm przygotowuje sie na to ze nie jesz i jak zaczynasz jesc to organizm dostaje sygnal ze trzeba bedzie odlozyc to co zjesz na ten czas kiedy znow nie bedziesz jesc i przez to sie tyje...nie wiem cyz mnie zrozumialas :) pozdro PS przy 59 to ty masz wage idealna tak trzymaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allcia
dzieki zrozumialam ty tez wazysz spoko:P hehe ja jem teraz tak normalnie nie za duzo na sniadanie i na obiad troche cwicze i zaczynam biegac to mysle ze nie przytyje bo chce dalej chudnac np na sniadanie platki lub 2 kromki ciemnego chleba a na obiad to co jest ale malo i bez ziemniakow;P pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka__tg
hej dziewczyny. ja mam 170 cm wzrostu i waze 62 kg. jakos wszyscy mi mowia ze siwtnie wygladam. takze nie rozumiem dziewczyn ktore maja 167 i waza 59 kg!!! przeciez to idealna waga!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×