Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

karboksyterapia w Coco time, gabient medycyny estetycznej

Polecane posty

Gość gość

siemka czy robilyscie moze zabieg karboksyterapii na ciele? sa efekty? myslicie, ze warto sie zapisac na taki zabieg, a wlasciwie na pakiet zabiegow? a moje drugie pytanie to kwestia gabinetu Coco-time (Wrocław), mają tam promocje na karbo, ale totalnie nie znam tego miejsca i nie wiem czy to dobry pomysl. Pomozcie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak jest promocja to sprobuj. akurat karboksyterapia to chyba jedna z lepszych opcji na ujedrnienie ciala :D przynajmniej u mnie spoko sie sprawdzila. a salon- hmmm, moze obczaj jakies strony gdzie klienci oceniaja uslugi czy cos takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robiłam w Coco-time juz kilka zabiegow, glownie nawilzanie, bo latem mam nieziemsko sucha skore na twarzy :/ i wszystko fajnie- mile kosmetyczki, zabiegi mi pomagaja i ogolnie przyjemna atmosfera jest w gabinecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@9.45- a jaki zabieg dokladnie robilas? twoja opinia podniosla mnie na duchu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zimą zrobilam kuracje kwasami, a teraz co jakis czas chodze na eldan, zeby nawilzać :) wiem, ze niskie ceny mogą troche powodowac rozkminę, ze z salonem jest cos nie tak i pewnie jest jakis haczyk, ale nie ma :P panie kosmetyczki są profesjonalistkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ula78
Paznokcie hybrydowe też w Coco-time robię genialnie. Zawsze coś innego i fajnego na paznokciach. Wybór odcieni spory i super atmosfera przy wykonywaniu zabiegu. Ogólnie zawsze tam wracam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia008
Dla mnie najlepszy we Wrocku jest Gabinet Kosmetyki Francuskiej Wyspa Piękna. Znajduje się na Armii Krajowej. Babki, które tam zajmują się klientami nie są kosmetyczkami, a kosmetologami. Poza tym plusem jest to, że mają duży wybór zabiegów. Uwielbiam tam chodzić, bo zawsze wiem, że zajmą się mną profesjonalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyga759
Każdy ma swoje ulubione miejsca, jak się tylko raz spodoba to się do nich chodzi . Mi tak przypadł do gustu ten Coco-time, o którym mowa. Ja wykupiłam mamie taki zabieg karboksyterapia na urodziny. Miała straszne worki pod oczami i chciała w jakiś sposób je usunąć i się udało. Zabieg przeszedł bez komplikacji i teraz mama chodzi zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgosiarosia
Ja jestem po takim zabiegu. Wykonywałam go co prawda w gabinecie Olivka i jestem bardzo zadowolona z efektów. Podczas zabiegu czuć było lekkie pieczenie, ale zaraz się go pozbyłam. teraz skóra wygląda naprawdę dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matrioszka444
a co to za zabieg? jak wygląda? jakie są efekty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem po serii karbo w coco time i powiem wam, że efekty są naprawdę rewelacyjne! jestem mega zadowolona! Na początku byłam sceptyczna co do zabiegu, ale już po dwóch sesjach widziałam różnicę i teraz nie żałuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakie jeszcze podobne zabiegi polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perlowa9012
karboksyterapia w coco time - jak najbardziej polecam. Ja wcześniej nie słyszałam o tym zabiegu, dopiero jak pojawiłam się coco time to panie mi o nim opowiedziały i postanowiłam spróbować. Nie żałuję! efekty super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezaznajomiona89
też nie słyszałam o tym zabiegu karboksyterapii. Chyba muszę nadrobić zaległości i poczytać o tym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rappy
ja sporo czytałam o karboksyterapii, moja znajoma miała serię tych zabiegów - robione własnie w Coco Time - ale ja sama nie miałam jeszcze tego zabiegu. Jak mi pokazywała zdjęcia przed i po to faktycznie widać było znaczącą różnicę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja niedawno zakończyłam serię karboksyterapii i na własnym przykładzie widzę, że zabieg daje naprawdę świetne rezultaty. Jeśli ktoś chce się pozbyć pomarańczowej skóry to jest to odpowiedni zabieg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia89
Ja zastanawiam się nad wykonaniem takiego właśnie zabiegu w salonie Coco-time w Wrocławiu. Mam jednak obawy, a jak na moim ciele nie uda się takich rezultatów dotrzeć jak u innych to co wtedy? Już próbowałam wielu zabiegów, diet itp. i jakoś ciężko uzyskać fajny zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilona45
Ja polecam bo tak mi dobrano sposób zabiegu, że się udało pozbyć pomarańczowej skórki. Jak tam zajdziesz to obejrzą Cię i doradzą, czy taki zabieg czy nie inny. U mnie sprawdziły się polecane zabiegi. Efekt znakomity. Jednak trochę czasu potrzeba, bo to kilka zabiegów w danym czasie. W salonie Coco-time moja kuzynka też wykonywała ten zabieg i u niej był efekt już spory po 2 zabiegach, to wszystko zależy od stanu skóry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olga788
Ja jestem zwolenniczką zabiegów różnych. Akurat ten wykonywałam i jestem zadowolona z niego. Sprawdził się u mnie rewelacyjnie. Jednak nie każdemu pasują tego typu zabiegi. Warto doradzić najpierw się w salonie czy warto na danej skórze, bo nie każdym efekty są szybko widoczne. W salonie Coco-time zawsze dobrze chcą dla każdego i potrafią dobrać zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyga759
To prawda, ja wybrałam sobie zabieg jeden, a tam doradzono mi inny. Sprawdził się rewelacyjnie. Jednak jak ludzie znają się na tym co wykonują to jest szansa, że uda się pozbyć wszystkiego tak jak należy. Każdy znajdzie coś dla Siebie w Coco-time. Wybór spory i ciągle jakieś nowości. Ja lubię chodzić w sprawdzone miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evela87
To co za zabieg wykonywałaś zyga759? Sama myślę nad jakimś fajnym zabiegiem, może warto czasem zrobić coś dla Siebie i swojego wyglądu. Wiele osób szuka ciekawych takich rozwiązań godnych uwagi w dobrej cenie ja też. Zwłaszcza, że lato za pasem i chciało by się lepiej wyglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyga759
Ja wykonywałam w Coco-time zabieg liftingu wampirzego :) fajnie brzmi i trochę się bałam, ale nie było czego. Pani delikatnie go wykonała, a moja skóra jest o wiele ładniejsza niż była. Moim zdaniem rewelacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilaku
Ja polecam zabieg karboksyterapii w Viva-Derm ! Bol nie jest taki straszny jak go zapowiadaja (ja robilam karboksyterapie na posladki). Obsluga bardzo mila i fachowa, czesto mozna takze natrafic na fajne promocje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evela87
Ja bardziej właśnie w stronę cellulitu i pomarańczowej skórki bym poszła na zabieg mam z tym problem, cerę nawet mam w dobrej formie. Ten Coco-time mam blisko, a więc może warto by było właśnie tam się wybrać. Nie raz można znaleźć okazje cenową i nawet szybko wizytę, jak coś się zwolni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyga759
Na pewno jak zgłosisz, że zależy Ci na czasie to jak tylko coś się zwolni to na pewno dadzą znać. Moim zdaniem warto nawet poczekać te 2-3 tygodnie na zabieg a potem już systematycznie uczęszczać na takie zabiegi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pola799
Ja w ostatnim czasie też wykonywałam kilka zabiegów, widać efekty, że ciało wygląda inaczej, jest w lepszej formie. Każdy jednak ma indywidualne zdanie na ten temat. Nie raz komuś żal pieniążków, bo jednak zabiegi trochę kosztują, ale rezultaty są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyga759
To prawda, co to takich zabiegów, trzeba wytrwać do końca, aby być zadowolonym w pełni. Każdy znajdzie na pewno ciekawe rozwiązanie, jednak trzeba umówić się na konsultacje,aby był dobrze dobrany i działał w pełni. Najlepiej wykupić całą serię zabiegów i wytrwale chodzić na zabiegi w odległości polecanej przez osobę wykonywaną zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hela89
A jak to jest dziewczyny, podczas takiego zabiegu? Jakie odczucia? Jestem ciekawa, nigdy nie byłam na takim zabiegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyga759
Jest to metoda na wpuszczaniu dwutlenka węgla , bezpieczny zabieg, jednak można mieć takie odczucie pełności no i trzeba wprowadzić małe igiełki, a więc delikatne ukłucie. Warto jednak pomyśleć o takim zabiegu bo zadowolonych ludzi jest mnóstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyga759
Jest to metoda na wpuszczaniu dwutlenka węgla , bezpieczny zabieg, jednak można mieć takie odczucie pełności no i trzeba wprowadzić małe igiełki, a więc delikatne ukłucie. Warto jednak pomyśleć o takim zabiegu bo zadowolonych ludzi jest mnóstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×