Odpowiedz na ten temat

Keratynowe prostowanie włosów

• gość 2015.07.10 [20:38]
    Dziewczyny! Mam do was ogromne pytanie.
    Od dawien dawna zmagam się z moimi włosami. Codzienne prostowanie, układanie a one nadal się kręcą i puszą. Słyszałam o keratynowym prostowaniu włosów?
    Korzystała z niego któraś z was? Jakie efekty? Jaki koszt? Znajdę jakiś dobry salon w okolicach Wrocławia lub Ostrowa?
    Z góry dziękuję!
  • gość 2015.07.10 [20:59]
    Do lopatek 550 zl. Po umyciu specjalnym szamponem i odzywka i tak trzeba przeprostowac bo nie sa idealnie proste. Fakt sa prostrze ale bez przeprostowania slabo
  • gość 2015.08.02 [20:34]
    ja byłam na keratynowym prostowaniu włosów u doświadczonego fryzjera w http://fryzjeranna.com.pl/ w Warszawie na Bielanach, włosy są teraz cudowne, w końcu nie muszę ich modelować po wysuszeniu
  • marysia8383 2015.10.26 [19:54]
    Ja też polecam keratynowe prostowanie jest najlepsze. Działa pielęgnacyjnie na włosy a także prostuje. Ja spróbowałam bo koleżanka ciągle to wykonywała na włosach swoich i rewelacyjnie wygląda. Widziałam w sklepie internetowym http://beautysin.pl zestaw do prostowania włosów Encanto do Brasil, składający się z szamponu,keratyny i odżywki. I nie wiem czy nie kupię, bo znajoma tam kupuje i zawsze wszystko wychodzi jak należy. Sklep z tego co mówiła ma szybką wysyłkę i do tego podchodzą profesjonalnie do klientów.
  • gość 2016.01.29 [13:11]
    A próbowałaś kiedyś zabiegów keratynowych Amazon Keratin? Dla mnie to było zupełne odkrycie. Zawsze myślałam, że keratyna tylko prostuje, a tu okazało się, że można za pomocą keratyny pozbyć się puszenia włosów i zachować swoje naturalne fale. Dla mnie to było mega rozwiązanie zwłaszcza jesienią, kiedy tyle wilgoci w powietrzu. Rano wymodelowałam sobie włosy, wyszłam na zewnątrz i po 5 minutach puch..
  • AsSaAs 2016.07.15 [23:21]
    fajna stronka zamówieniami przez internet http://www.opineo.pl/ocen/skleptus-pl#zawarto sc
  • gość 2016.07.22 [21:40]
    robię regularnie- wlosy sa w o wiele lepszej kondycji i w koncu sie nie wstyde tego, jak wygladaja usmiech.gif nie znam salonu w okolicach, o ktore pytasz. ale mozesz tez sama sobie zrobic ten zabieg. tzn w domu z pomocą siostry czy kolezanki usmiech.gif mi fryzjerka robi keratyna z inoaru- mozesz zamowic na necie oczko.gif
  • eurekaab 2016.07.23 [21:01]
    Niestety w okolicach Wroc nie znam żadnego salonu ale w Warszawie to z czystym sumieniem mogę polecic Michała w Instytucie Urody na Wspólnej 27A. Mam a raczej miałam ciągły problem z włosami - nie dość, że sie puszą to jeszcze z racji Hashimoto (choroby tarczycy) wypadają. Zabieg keratynowy pięknie mi włosy wyprostował i dodatkowo wzmocnił. Jeszcze wypadają ale nie ma już stanu alarmowego. Odradzam robienie sobie takich zabiegów domowo z preparatów kupionych w sklepie kosmetycznym a jeszcze gorzej przez internet. Śerodki na których pracują salony to materiał profesjonalny - fryzjer wie co i ile nałożyć i trzymać na włosach, żeby osiągnąć efetk. Moja koleżanka kupiła podobno jakieś cudo niebywałe w necie (bo miało być cudowne i tańsze niż w salonie) i teraz nie ma pojęcia co zrobić w tym czymś na głowie co powinno jak włosy wyglądać - troche proste a trochę kudłate smutas.gif
    Zatem jak już robić taki zabieg to tylko u profesjonalnego fryzjera.
  • gość 2016.07.24 [22:10]
    ja robiłam zabieg keratynowy u fryzjera, to był true keratin i jestem bardzo zadowolona usmiech.gif efekt jest genialny, włosy lśniące,odżywione, nie puszą się i są takie jakie chciałam mieć całe życie smiech.gifsmiech.gif mogłoby tak już zostać na zawsze smiech.gif z pewnością ponowię taki zabieg usmiech.gif
  • gość 2016.12.10 [16:53]
    A ja z kolei robiłam prostowanie komsetykami Amazon Keratin. Szampon+keratyna+szampon do używania po prostowaniu. Efekt super, włosy proste jak drut.
  • gość 2016.12.16 [11:08]
    Też robiłam prostowanie u fryzjera. W domu to jednak trochę się bałam, że zniszczę włosy, kupię złą keratynę. A tak pani Kasia w In Harmony mi zawsze doradzi, zrobi tak żeby włosy były piękne usmiech.gif
  • gość 2017.01.09 [12:01]
    A gdzie jest to In Harmony?
  • MBeata 2017.01.10 [11:12]
    Ja robiłam już 2 razy w Instytucie Urody na Wspólnej, robił to Michał i bardzo polecam sam zabieg jak i jego wykonanie. Włosy są super i długo trzyma efekt. Robią Tru Keratin.
  • gość 2017.01.13 [10:27]
    In Harmony na Jerozolimskich w Warszawie, w budynku Millenium Plaza
  • gość 2017.03.14 [13:23]
    Też robiłam zabieg keratynowy u fryzjerki usmiech.gif inoar usmiech.gif i chcę powtórzyć usmiech.gif
  • tekilkaa 2017.09.12 [20:49]
    Ja jestem świeżo po zabiegu keratynowego prostowania włosów i jestem pod wrażeniem wyglądu moich włosów. Tym bardziej, że do łatwych nie należą są grube i ogólnie trudno je ujarzmić. Dlatego nie robiłam zabiegu samodzielnie w domu ale poszłam do fryzjerki ( użyła keratyny G-Hair też z Inoaru ). Ma nadzieję, że efekt utrzyma się te 3-4 miesiące usmiech.gif
  • TamaraKek 2017.09.15 [12:30]
    W przypadku zabiegów keratynowych to ja miałam do czynienia jedynie z przedłużaniem w great lengths i przyznam, że nigdy nie byłam tak zadowolona z zabiegu na włosy!
  • gość wczoraj [09:38]
    Patrzcie tutaj - https://www.pro-sprzet.pl/blog/?p=1242 Macie tam w zasadzie wszystko opisane. Zasady prostowania są istotne, trzeba używać odpowiedniej jakości sprzętów, bo jedynie wtedy te efekty będą rzeczywiście zadowalające...

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...