Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marusia79

Keratynowe prostowanie włosów w salonie fryzjerskim

Polecane posty

Gość marusia79

Szukam profesjonalnego zestawu keratynowego, który nadaje się do stosowania w salonie fryzjerskim. Jako fryzjerka, chciałabym zacząć wykonywać ten zabieg, ale nie wiem która keratyna będzie najlepiej działać. Polecacie coś? Mile widziane opinie fryzjerów, fryzjerek lub klientek poddających się keratynowemu prostowaniu w salonie. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możesz poszperać na forach o tematyce fryzjerskiej- tam jest wiele recenzji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jako fryzjerka używam keratyny Inoar- jak wrzucisz w gogle to wyskoczy Ci ich sklep :) Ogólnie fajnie działa, klientki mam zadowolone, bo włosy stają się lsniące i bardzo gładkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wybierasz się na targi fryzjerskie w Katowicach? Bo tam będzie możliwość testowania produktów różnych marek. Wiem, że Inoar też się tam pojawi. Jedynie trzeba wcześniej telefonicznie zamówić próbkę keratyny, by móc odebrać ją w czasie targów. To rozsądne rozwiązanie, gdy poszukujesz dobrego kosmetyku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie targi to bardzo dobra inicjatywa- można przetestowac, podpatrzeć najnowsze trendy, porozmawiać z producentami- ekstra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wejdź na stronę profesjonalnej brazylijskiej marki INOAR i na ich fb , marka ta rozwija się bardzo szybko oferuje szkolenia grupowe indywidualne i pokazy . Bardzo dobre produkty ja miałam przyjemność być na pokazie dla fryzjerów BOMBA ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłam modelką na szkoleniu i jestem zachwycona minęło 5 miesięcy a wlosy jak wysusze mam dalej lśniące i piękne !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×